Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben tv ye baktım üretim yeri taiwan yazıyor.
    Işık sızması problemi göremedim.
    Sadece ölü piksel testi yaptığımda tv nin kenarlarında 4 köşesindede çerçeve gibi bir iz oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muro1234321 kullanıcısına yanıt
    İyi çok güzel o zaman. O çerçeve olayını anlamadım.
  • mirhan loran M kullanıcısına yanıt
    Eve geçtiğimde size detaylı resim atacağım ona göre servisi ararım tam emin olamadım. Youtube üzerinden bir test açtım ondan kaynaklı mı diye düşünmüyor değilim gerçi bir kaç test açtım hepsinde aynı şekilde

• mirhan loran M kullanıcısına yanıt

Hocam çerçevenin kenara bakarsanız bir beyaz çizgi gibi yukarıdan bunu kastetmiştim.

• Çözüldü 👍 hiçbir problemi yok tv nin hocam işiniz rast gelsin

saolun sizinde. kolay gelsin.Güle güle kullanın.Merak ettim de bu TV'nin fiyatı uçmuş bu aralar kaça aldınız?
  • 5600 tl ye aldım hocam ellerinde bşrtabe kapalı kutu vardı teşhşr fiyatı üzerinden verdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: muro1234321

5600 tl ye aldım hocam ellerinde bşrtabe kapalı kutu vardı teşhşr fiyatı üzerinden verdiler
    bşrtabe dediğiniz yer neresi, 5600 tl çok iyi fiyata almışsınız..
  • Safakozan kullanıcısına yanıt
    Bşrtabe değil hocam ya yanlış yazdık birtane yazıcaktım.😁

• Safakozan kullanıcısına yanıt
    Bu arada ankara forumdan aldım

Çok güzel fiayat almışsınız .
  • Aynen saolunlar tek kaldığı için öyle bir indirim yaptılar baya iyi fiyata geldi gerçekten ayrıca taiwan üretimi buda memnun etti sorunsuz tüm kontrolleride yaptım.

• Beyler uydu ayarlarını yapamadım. Turksat 4a uydu ayarlarında görünmüyor. Uyduyu manuel olarak eklemeye çaliştim ama doğuda olduğun için internette yazan 12423h 30000 i yapmaya çaliştim ama 30000 ayarlarda yoktu. Yardımcı olabilecek olanınız var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A50721E71

Beyler uydu ayarlarını yapamadım. Turksat 4a uydu ayarlarında görünmüyor. Uyduyu manuel olarak eklemeye çaliştim ama doğuda olduğun için internette yazan 12423h 30000 i yapmaya çaliştim ama 30000 ayarlarda yoktu. Yardımcı olabilecek olanınız var mı ?
    Buradaki adımları izleyin ;
    https://www.samsung.com/tr/support/tv-audio-video/nu8000-premium-televizyonumda-turksat-kanal-aramasi-nasil-yapilir/

• Bende normalde açık olması gereken bazı ayarlar aktif olarak gözükmüyor,yani değişiklik yapamıyorum.Böyle bir sorun yaşayan var mı ?
  • NextMan-- kullanıcısına yanıt
    Hangi ayar mesela? Netflix vs gibi uygulamalar acikken tv ayarlarina girersen bazi ayarlar pasif oluyor. Tv kanali acikken menulere girin. Yine pasifse o dediginiz ayarlar baska bir sey icindir. Ps, ps gibi.

• metallurgy kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi tv kanalı açıkken deniyorum ama yinede pasif gözüküyor.En basitinden yazılım güncelleme bölümüne tıklıyorum bu işlev kullanılamıyor diyor,yada görüntü ayarlarında ki bazı bölümler yine pasif şekilde,ses bölümünde çoklu ses tarzında bir bölüm olması lazım orası da aynı şekilde tıkladığım da işlev kullanılamıyor uyarısı veriyor.

geçen hafta samsung servisi ile görüştüm onlarda şaşırdı,şehir dışına çıktığım için servis gelememişti ama bu haftaiçi çağıracağım bakalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMan-- -- 15 Eylül 2019; 19:58:10 >
  • Dostlar bu tvyi ami yoksa q60 mı önerirsiniz yoksa bütçeyi zorlayıp q70 mi ?

İstanbul bilişim satıyo nu8000 i 6300 e güveniyim mi ?

• NextMan-- kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bendede var ama gerekli olan herşey aktif hocam zaten.

• mrkb kullanıcısına yanıt
    Q60 ile nu8000 arasında uçyrum yok muadil tvler ikiside pişman etmez hocam

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.