Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BU ARADA HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM ÜRÜNÜN NİCE GÜZEL GÜNLERDE KULLANIN İNŞALLAH
  • JOEL DRAKE kullanıcısına yanıt
    Forum kuralları gereği büyük harf kullanmazsanız iyi olur :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    Uyarı için teşekkürler :)
  • Arkadaşlar dts eksikliği ps4 ile aşılabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Arkadaşlar dts eksikliği ps4 ile aşılabilir mi?
    PS4'den Blu-ray film izlerseniz tabii ki DTS sorununuz olmaz.
  • cmshn kullanıcısına yanıt
    Usb üzerinden izleyebilir miyim peki download ettiğim filmi?

• Arkadaşlar ekran parlaklığını nasıl ayarlayabilirim hızlı olarak?
    Eski tvmde tools tuşuna basıp enerji tasarrufunu açıyordum geceleri rahat oluyordu.
    Bunda öyle bi yol var mı? Siz nasıl yapıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Usb üzerinden izleyebilir miyim peki download ettiğim filmi?
    PS4'ün media player'i maalesef çağdışı. Doğru dürüst format desteği yok. İzleyemezsiniz yani.
  • Tvnin ayağının öne doğru uzunluğu kaç cm acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ERSİNKAYAA

Tvnin ayağının öne doğru uzunluğu kaç cm acaba ?
    Ekranın önüne yaklaşık 12cm, toplamda 32cm
  • TV sehbasına sığdırabilecek miyiz diye merak ettim de

• Çok teşekkür ederim

• çok şükür bende alabidim uzun bir araştırma vs derken 55nu8000 de karar kıldım fiyatın düşmesi ile az önce satın aldım hepsiburadada şuan 5339TL 100TL çip para ve 75TL çipparam vardı bana 5164TL ye maal oldu uzun zamandır bu fiyatları görememiştim. Alacak varsa fiyat ciden çok iyi axess kart ile daha bi güzel oluyor.
  • Arkadaşlar bu modelde sıkça sözü edilen Netflix altyazı patlama olayı herkeste var mı yoksa birkaç kişinin şanssızlığı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: garuda

çok şükür bende alabidim uzun bir araştırma vs derken 55nu8000 de karar kıldım fiyatın düşmesi ile az önce satın aldım hepsiburadada şuan 5339TL 100TL çip para ve 75TL çipparam vardı bana 5164TL ye maal oldu uzun zamandır bu fiyatları görememiştim. Alacak varsa fiyat ciden çok iyi axess kart ile daha bi güzel oluyor.
    Naptın sen böyle be harbi ölücü fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün almak için gittim vatan bilgisayar a çalılan arkadaş illa lg 55 uk 7550 al diye çok ısrar etti. Lg daha mı iyi bu tv den

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Ben aldiktan yarim saat sonra fiyat 5448e cikti iyi yakaladik valla :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • garuda kullanıcısına yanıt
    yinede gelen ürünü iyi incele o fiyata teşhir arızalı vs göndermesinler kutusu açılmışmı bandına falan iyi bak çift bant olmasın benden söylemesi adam teknosada bile bana açılmış kutuyu kakalamaya çalışmıştı ama yemedik tabiki
  • Arkadaşlar iyi akşamlar,

Epeydir bu tv'yi araştırıyorum yalnız merak ettiğim bir kaç konu var son parti gelen cihazların kutusunda assembled in hungary country of origin china yazmakta yalnız daha önceki partilerde kutuda assembled in hungary country of origin taiwan yazmaktaydı, samsung'un birkaç panel tedarikçisinden panel tedarik ettiğini ve aynı model tv de bir kaç panel markası kullandığını biliyorum bu durumda orjini taiwan çıkışlı ürünlerde büyük ihtimal AUO markalı panelleri kore çıkışlı ürünlerde kendi orjinal panellerini kullanıyorlar cin çıkışlı ürünlerde anladığım kadarıyla CSOT (china star optoelectronics technology) marka panelleri kullanılıyor bunun anlamanın yolu arkada bulunan etiketten panel version kodunun bulunması, kullanan arkadaşlar panel version kodunu ve country of origin ibaresinde hangi ülkenin yazdığını paylaşabilirmisiniz? Bu arada RTINGS sitesinde test edilen versiyon FA01 kodlu Samsung'un kendi üretimi olan panel ve beğenilmiş gözüküyor.

• bu aralar fiyatı devamlı düşürüyorlar,ben de 5350 tl ye aldım.Muhtemelen yakında bütün stokları eritmek için 5000 bandını hatta 4900 civarlarını zorlar.

edit:hemen denk gelmişken link ekleyeyim,internete özel stok diyor fakat 2-3 gündür akşamları devamlı düşüyor
    https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-55nu8000-55-138-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMan-- -- 22 Şubat 2019; 0:6:21 >

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.