Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu dediğinize aynen katılıyorum her tv alan bu foruma gelip bakmıyor servis geldiğinde belkide pixel testi bile yapmayacaklardı ben söylemesem adamlar şaşırır gibi oldu biraz ben testler falan yapınca :) Bizdeki sıkıntı şu bu tv 4k ama 4k içerik yok ne yayın var nede sanmıyorumki 4k film indirip izleyen interneti yavaş olan kalitesi düşürülmüş 4k veya full hd indiriyor şahsen ben 4k bluray denedim remux mkv 49 gb dosya boyutu filmi açınca hdr devreye girdi ve görüntü kalitesi mükemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bimba

Allah Allah. Kutusu tek bantlıydı. Hiç önceden açılmış gibi durmuyordu.

Ekranın jelatinli olmaması normal mi diye sorduğumda servisçi çocuklar evet hepsi böyle dediler.

Sizin tv de ekran jelatini varmış. Bu mesajınızı da göstereceğim onlara... Gözümün içine baka baka bu durum normal diyen servisçi veletlere de gidip bir hesap sormak lazım.

Amazondan alıp iade eden arkadaşlar; servisten falan herhangi bir belge almak gerekiyor mu? Kutusuna geri toplayıp direk eve kargocu çağırıp göndermek yeterli mi?

Alıntıları Göster
    benim ekranımdada jeletin yoktu. sağ ve solda yukarıdan aşağıya 10cm genişliğinde yapışkan ince köpük vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre6128

benim ekranımdada jeletin yoktu. sağ ve solda yukarıdan aşağıya 10cm genişliğinde yapışkan ince köpük vardı.

Alıntıları Göster
    Bu jelatin konusunu ben de araştırdım, sadece kenarlarında çıkıyor. Sanırım ülkeye göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin youtube'dan incelerseniz 65" modelinde mevcut.
  • emre6128 kullanıcısına yanıt
    olması gereken sizinki gibi hocam
  • Arkadaşlar bu televizyondan almayı düşünüyordum ama bu dts ile ilgili bi güncelleme falan geldimi tv te 2tb film var çoğu dts ona göre alayım

• atp96 kullanıcısına yanıt
    2018 samsung tv lerin hiç birinde dts desteği yok
  • merhaba arkadaşlar netflixten hd film izlerken yada hdr film izlerken yada 4k video izlerken herhangi bir sorun yok fakat hd maç yayınları izlerken 55nu8000 de hiç bir futbolcunun yüzü görünmüyor top silik görünüyor izlemek için 4 metreye gitmek lazım 3 metreden izlerken malesef çok netlik yok tv de sorun yok biliyorum bu olay ayarlarla ilgili bir durum mu ? yoksa yayınla ilgili bir durum mu ? hd yayınlar netflixte neden daha net tv kanalları böyle bulanık oluyor saygılar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atp96

Arkadaşlar bu televizyondan almayı düşünüyordum ama bu dts ile ilgili bi güncelleme falan geldimi tv te 2tb film var çoğu dts ona göre alayım
    Dts destekli bir ses sistemin varsa bence bu tv yi alma...

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Malesef ses sistemim yok 7 yıllık 32 samsung da sorun yaşamadan izlediğim filmleri izleyemessem parada vermek istemiyorum televizyona 7 serinde varmıdır dts desteği

• Herkese selam,

2 haftadır nu8000 kullanıyorum. 2 gün önce indirdiğim uygulamalar kendi kendine yok oldu tekrar indirmek durumunda kaldım. Bu olaydan sonra televizyonun akıcılığının değiştiğini düşünüyorum. Arada sırada menü sayfasında vs geçerken takılmalar oluyor. Televizyonda ise görüntüler eskisi gibi akıcı değil. Auto motion açık, kapalı denedim. Sizde de benzer sorun oldu mu?

• Arkadaşlar bugün 6099 TL’ye 55nu8000 serisi ile aranıza katıldım Philips 65 inç ile git gel yaşadım media marktaki arkadaş ve forumdaki arkadaşların tavsiyesi ile inçten kısıp daha kaliteli bir model aldığımı düşünüyorum tavsiye ve yardımlarınız İçin teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay92

Arkadaşlar bugün 6099 TL’ye 55nu8000 serisi ile aranıza katıldım Philips 65 inç ile git gel yaşadım media marktaki arkadaş ve forumdaki arkadaşların tavsiyesi ile inçten kısıp daha kaliteli bir model aldığımı düşünüyorum tavsiye ve yardımlarınız İçin teşekkür ederim.

Hayırlı olsun umarım sorunsuz panel çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 20 Ocak 2019; 21:34:1 >

• arkadaşlar özellike haraketli sahnelerde Netflixte film izlerken bazen ghosting görüyorum motion plus kapalı acaba ondan mı kaynaklanıyor?
  • Teşekkür ederim inşallah son 2 kutu kalmış çektim aldım 1 tanesini 1 ay sonra filan kurdurcam yeni ev dizmeye çalışıyorum bakalım 😁

• arkadaşlar 5 gün önce 55nu8000 alarak aranıza bende katıldım. ps4 proda pes 2019 oynarken takılmalar oluyor. sebebini bilen var mı? nasıl düzeltilir?
  • amazondan iade edip teknosadan aldım fakat şöyle bir durum var ses ile ilgili

youtube uygulamasını açınca yukarıdaki "Önerilenler" "En iyiler " gibi tablarda gezinme yaptıkça boru gibi ses geliyor sanki tiz sesi fazla ve hopörleri cızıldatıyor
    iade ve değişim gerekir mi sizce daha önce yaşayan var mı
  • sahibinden de gezerken ilanda gördüm adam 5200 e satıyor. teşhir filan da yazmamış. belki birinin işine yarar. buraya bırakayım linki.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-televizyon-samsung-ue55nu8000-55-139-ekran-4k-ultra-hd-smart-led-tv-641839530/detay

• Arkadaslar panelimde dse var ozellikle fifada kamera hareketlerinde belli oluyor hafiften bu durum herkeste var mi acaba

Cihazda buna ek olarak 7 8 tane olu piksel var ama uzaktan gorunmedigi ve degisim yapilirsa gelenin gideni aratmasindan korkuyorum. Zira isik sizmasi banding ve suan olandan daha fazla dirty screen effecttense olu piksel cok daha kabul edilebilir bir durum gibi geliyor bana ne yapsam bilemedim.

Kusursuz tv yok ama biraz daha kusursuzu olabilir mi acaba pesinde herkes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reyiz -- 21 Ocak 2019; 8:59:25 >

• Arkadaşlar amazon dan 5260 tl ye aldigim 55nu8000 tv nin kurulumu cumartesi günü yapıldı. Ben memnunum. Işte azıcık isim sızması var ama. Önemsemiyorum.goruntu gerçkten çok güzel. Arkadaşların dediği gibi öyle seçici kusursuz panel istiyorum derseniz biraz zor oluyor. Ama ufak kusurları da gormezden gelebilmeliyiz

• fizikmehmet F kullanıcısına yanıt
    Tam tersi, bşz nasıl ödemeyi tam yapıyorsak bize satılan üründe kusursuz olmalı. Bunda ışık sızması var, 400 TL geri verin deseniz kabul edecekler mi?
    Kusurları gözardı etmeye başlarsak daha fazla kusurlu ürün üretirler.
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.