Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Ben aldigimda Ekran da Hayvan gibi kalinlikta jelatin vardi hocam. Hatta Sag üstten alt ,Sol üstten alt tarafta resmen 1-2cm mukavva gibi bir koruyucu da vardi

Alıntıları Göster
    Allah Allah. Kutusu tek bantlıydı. Hiç önceden açılmış gibi durmuyordu.

Ekranın jelatinli olmaması normal mi diye sorduğumda servisçi çocuklar evet hepsi böyle dediler.

Sizin tv de ekran jelatini varmış. Bu mesajınızı da göstereceğim onlara... Gözümün içine baka baka bu durum normal diyen servisçi veletlere de gidip bir hesap sormak lazım.

Amazondan alıp iade eden arkadaşlar; servisten falan herhangi bir belge almak gerekiyor mu? Kutusuna geri toplayıp direk eve kargocu çağırıp göndermek yeterli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oguzhan78 O kullanıcısına yanıt
    The DTS codec is only available for MKV / MP4 / TS formats. 

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • titreme sorunu aynen böyle.

ama 60fps videolarda titreme yok.

sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıfırbirr -- 19 Ocak 2019; 19:58:54 >
  • Arkadaşlar benim televizyonda da birkaç defa denk geldim (saniyelik bir sorun oluşuyor) secren mirroring yaptığım zaman veya bir kaç defa kanal değiştirdiğimde denk geldi fotoğraftakine benzer fakat onun kadar kötü değil bir durum oluşuyor saniyeliğine , başka denk gelen var mıdır ?(fotoğrafı internetten aldım.)
    SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI
  • Arkadaşlar ürün bugün geldi. Amazon'dan aldığım ve iade süreci kolay olduğu için ürünü teslim aldım. Çift bant falan yok ancak ürünün kutusunda deformasyonlar var Amazon MNG kargo ile çalışmaya devam ettikçe çok müşteri kaybedecektir. Umarım üründe problem çıkmaz. Düşüncelerinizi almak istiyorum, çok mu hasarlı duruyor. Resmi ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enhyy170431 -- 19 Ocak 2019; 23:3:7 >

• sıfırbirr S kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğin olaya baktım aynen titreme gibi gözüküyor yalnız şunu farkettinmi bilmiyorumda bu titreme olayı video yu telefonda açıncada aynı yani olay tv de bitmiyor çekilen görüntü kalitesinden kaynaklı bunu şöyle düşün telefondan video çekerken hareketli nesnelerin titreşimli çıkması gibi top diğer nesnelerden daha hızlı hareket ettiği için belirgin bir titreme ortaya çıkıyor kafanı buna takma bence tv nin keyfini çıkar

• Okadar ezik olması normal gibi tertemiz getiren kargo olduğunu sanmıyorum dediğin gibi böyle yoğun kargo yerine farklı lojistik ile çalışsalar daha güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Bimba

Allah Allah. Kutusu tek bantlıydı. Hiç önceden açılmış gibi durmuyordu.

Ekranın jelatinli olmaması normal mi diye sorduğumda servisçi çocuklar evet hepsi böyle dediler.

Sizin tv de ekran jelatini varmış. Bu mesajınızı da göstereceğim onlara... Gözümün içine baka baka bu durum normal diyen servisçi veletlere de gidip bir hesap sormak lazım.

Amazondan alıp iade eden arkadaşlar; servisten falan herhangi bir belge almak gerekiyor mu? Kutusuna geri toplayıp direk eve kargocu çağırıp göndermek yeterli mi?

Alıntıları Göster
    Ekran jelatin falan çıkmıyor kuzeniminki ekranda sorun vardı servisten gelen sıfır cihazla birlikte 3 kutu açılımı yaptık hiçbirinde jelatin yoktu köpüğümsü antistatik kaplama malzemesi var sadece jelatin olayı senelerdir ben rastlamadım başka marka tv lerdede deneyimim var telefon dışında tablet vb dışında jelatin olayını görmedim var olan vardır ama dediğim gibi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldie But Goodie -- 19 Ocak 2019; 23:31:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arsinli61900

Hocam dediğin olaya baktım aynen titreme gibi gözüküyor yalnız şunu farkettinmi bilmiyorumda bu titreme olayı video yu telefonda açıncada aynı yani olay tv de bitmiyor çekilen görüntü kalitesinden kaynaklı bunu şöyle düşün telefondan video çekerken hareketli nesnelerin titreşimli çıkması gibi top diğer nesnelerden daha hızlı hareket ettiği için belirgin bir titreme ortaya çıkıyor kafanı buna takma bence tv nin keyfini çıkar
    iyide hocam böyle maç izlenmez ki. bırak maçı filmlerde bile sorun çıkartır. futbolcular koşarken bile titreyerek gözüküyor.
    benim önceki televizyon akıllı makıllı değildi ama bu sorunda yoktu

güya bugün servis uzaktan bağlanaccaktı tv ye. pazartesi tekrar arayacam böyle devam ederse iade ederim büyük ihtimalle.

• Merhabalar aşağıdaki durum normal mi? İade etmeliyim mi? Alttaki beyazlıklar ? :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbyS -- 20 Ocak 2019; 0:36:26 >

• Bimba kullanıcısına yanıt
    Yeterli,kutusuna düzgünce koyup köpükleri de muntazam yerleştirip gönderin,mng kargo ile

• Normal değil,ben teknosa ve vatan da inceledim bu şekilde bir ışık sızması yoktu.Iade edin ya da servis yaptıysa kurulumu değişim isteyin

• Almayı düşünüyorum ama sürekli bu sorunlu tvler gözümü korkutmaya başladı..
  • Seyrim kullanıcısına yanıt
    Yanlış düşünüyorsunuz. Siz sanıyor musunuz ki her nu8000 alan buraya geliyor? Biz belki bu cihazı alanların yüzde 1'iyiz. Teknoloji işinde hep var bunlar. Sadece alınca dikkat etmek gerekiyor çok da titizlenmeden. İnsan istedikten sonra her şeyde kusur bulur.

• baykus_reyis kullanıcısına yanıt
    Yok hocam.. Almaya karar verdim ama yine de insan huzursuz olmuyor değil.. Şans işi birazda elektronik eşyalar.. Sadece insan hevesinin kırılmasından korkuyor.. Tabiki garanti ve geri dönüş var.. Haklısınız insan isteyince kusur çok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbyS

Merhabalar aşağıdaki durum normal mi? İade etmeliyim mi? Alttaki beyazlıklar ? :/

servis ilede değişebilirsin benim başıma aynısı geldi servis yenisini getirdi sorun yok şükür.

• aynı sorun bendede vardı servis aldı götürdü yenisini bekliyorum şimdi . 1hafta 10 gün sürer dedi
  • Seyrim kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz o konuda işte, yüksek meblağ. İnsan göre göre çöpe atmak istemiyor, onu da anlıyorum.

• Amazondan aldım iade etmeyi düşünüyorum servis daha sıkıntı gibi değişim oldu olmadı onaylandı onaylanmadı vs.

• baykus_reyis kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın mesajı üzerine yazmak istedim bende. Çok doğru söylemiş. Sonuçta sıkıntı yaşamayan kişi sadece ayar mayar için forumlara göz atar sanırım benim gibi. Tv de hiç sıkıntı yaşamadım direk Samsung bayisinden aldım diğer beyaz eşyalarla birlikte 6.200tl'ye gelmişti sanırım 1 ay olmuştur. Forumdaki şikayetleri okudukça tv ye ön yargım oluşuyordu nerdeyse :)

Bir de kimse üstüne alınmasın da (bu yazacaklarım hemen hemen herşey için geçerli) 4k premium ultra hd bir sürü özelliği olan tv alıyoruz, ordan burdan ayarlara bakıp ne kadar özellikler varsa kapatıp bu ayar oldu diye izlemeye çalışıyoruz. Madem öyle daha uygun belki 4de 1i fiyatına bi tv alın ? Zaten 4k yayın aldıgımız bişey yok yada 4k diye indirilen şeyler ne oldugu belli değil :) Fazla da takılmamak lazım. Anladığım kadarıyla Amazon'dan sorunlu cihazlar geliyor, 1000tl daha ekleyip kafanız rahat olsun yada farklı model markalara yönelmenizi öneririm. Çünkü kurcaladıkça başka şeyler çıkıyor sorun olmasa bile göze batıyor.

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.