Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tam karşıdan gözünüzle gördüğünüze en yakını çekmeye çalışın karanlık olduğu için tel baya parlatacak çünkü

şu fotoğrafla denersiniz

https://www.rtings.com/images/test-materials/2015/203_Black_Uniformity.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

tam karşıdan gözünüzle gördüğünüze en yakını çekmeye çalışın karanlık olduğu için tel baya parlatacak çünkü

şu fotoğrafla denersiniz

https://www.rtings.com/images/test-materials/2015/203_Black_Uniformity.png
    tamamdır tesekkür ederim aksam sonucları koyacam buraya. inşallah birşeş yoktur zira televizyonu çok beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıfırbirr -- 18 Ocak 2019; 14:0:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıfırbirr

o zaman gece tekrar çekeyim hocam.

Alıntıları Göster
    Bir ihtimal bana samsung'un kendi arayüzü gibi geldi,

Mu9000 kullananlar bilirler, bende ilk kurulumda baktımki beyaz fonda farklı yerlerde pembe tarzında renkler var,

Oan canım çok sıkılmıştı, bir hışımla geri iade için servise kurulumu durdurmasını dahi isteyecektim ki

Servis içime su serpen şu kelimeyi söyledi; "abi bu samsungun arayüzü" hakikaten öyleymiş

Belki nu8000'dede aynı şey olabilir...

Işık sızmasını test etmek/resim çekmek için yutuba "black test" yazman yeterli..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Bir ihtimal bana samsung'un kendi arayüzü gibi geldi,

Mu9000 kullananlar bilirler, bende ilk kurulumda baktımki beyaz fonda farklı yerlerde pembe tarzında renkler var,

Oan canım çok sıkılmıştı, bir hışımla geri iade için servise kurulumu durdurmasını dahi isteyecektim ki

Servis içime su serpen şu kelimeyi söyledi; "abi bu samsungun arayüzü" hakikaten öyleymiş

Belki nu8000'dede aynı şey olabilir...

Işık sızmasını test etmek/resim çekmek için yutuba "black test" yazman yeterli..

Alıntıları Göster
    dallas hocam 65q7fn için değişim olacak büyük ihtimalle ama değişim sonucu gelende de aynı sorunu yaşamaktan veya daha sonra herhangi bir problem çıktığında yeniden bu stresi yaşamaktan korktuğumdan bu sefer sony 65xf9005 alayım diyorum. bu tv dede bu tür sorunlarla sık karşılaşılıyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_44 -- 18 Ocak 2019; 15:6:1 >

• hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen İade değil değişim kararı çıkar yani sen o sony'i unut :)

Qled panellerde ışık sızması ile ilgili son zamanlarda pekte içi açıcı şeyler duymaz olduk.

Evet samsung yazılımsal anlamda gerçekten stabil bir marka ancak "tüm markaların" sorunu olan ışık sızması problemine karşı,

QLed diye övündüğü üst segment panellerinde daha duyarlı olmalıydı ancak malesef durum ortada,

Şimdi sorulması gereken soru, samsungun diğer panellerine göre ışık sızması qled'de dahamı fazla oluyor?

Bu konuda kullanıcılardan genel bir şikayet varmı,

Yoksa bu durum diğerleri gibi nadirenmi çıkıyor, yani ışık sızmalı paneller geri iade edilince sürekli elmi değiştiriyor

• dallass kullanıcısına yanıt
    mağaza ile görüşmüştüm değişim kararı çıksın para iadesi dışında her türlü istediğiniz marka ve modeli alabilirsiniz dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

mağaza ile görüşmüştüm değişim kararı çıksın para iadesi dışında her türlü istediğiniz marka ve modeli alabilirsiniz dediler

Hmmm bu iyi bir şey, umarım değişim olur o zaman ki olmak zorunda...
    Gerekirse hakem heyeti..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    bazen müşteri memnuniyeti adına üst modelleri veriyorlar fiyat farkı almadan forumda iki arkadaş vardı biri q9 aldı biri q8 ikiside q7 ile başlamıştı maceraya diye hatırlıyorum :)
  • maho23 kullanıcısına yanıt
    Mesajı şimdi gördüm.Attigim resimler normal TV yayınında bir sorun yok.Fakat YouTube üzerinden video izlerken böyle oluyor.Ekran 2 ye bölmeyi kimden nasıl öğrenebilirim.Bir fikrin varmıdır.Bu konuda müşteri hizmetleri üzerinden uzaktan yardım ile çözüm saglayabilirmiyiz acaba?

• Herkese merhaba, Teknosa %18 indirim kampanyası ile almış olduğum 55NU8000 TV'nin kurulumu dün yapıldı, ilk izlenim olarak gayet menunum, sadece 55 inc alışmam gerekli. Telefon ile kontrol için samsung view denedim ancak TV'yi telefonda göremedim. Acaba TV nin böyle bir özelliği yok mu? yoksa uygulama mı arızalı?
  • herkese merhaba,

birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. teknoloji ile aram çok iyi değildir baştan söyleyeyim.
    11.11 de 55NU8000 alarak aranıza katıldım, öncelikle buradan okuduğum bilgiler ışığında bu tv ye karar verdim onun için baştan teşekkür ederim.

* buradan okuduğum yeni güncelleme gelmiş, bir kaç gün önce evde güncelleme yapayım dedim, güncelle dedikten sonra cihazınız kapalıyken güncelleme yapın diye bir yazı çıktı kapatıp açtım ama güncelleme olmadı sanırım.(puhu tv geldi dediler onu şimdi bulamıyorum o yüzden olmadığına kanaat getirdim) şimdi de menülerden güncelleme yi bulamıyorum. :(

* ben türkcell süperonline tv kullanıyorum, ilk montaj sırasında akıllı kumanda ile türkcell tv cihaz kumandasını eşleştirmiş arkadaş daha sonra 1-2 gün sonra eşleşme kendiliğinden kalktı ve tekrar eşleştiremiyorum çünkü eşleştirme bölümünde türkcell tv nin kutusunu görmüyor. (digitürk, d smart falan yazıyor)

*birde ps4 oynarken görüntü bir anda gidip geliyor, görüntü geldiğinde oyun modu aktif diyor. bu sıkıntı tv den olabilir mi yoksa ps4 ayarlarından mıdır.

yardımcı olursanız sevinirim.

iyi forumlar

• sıfırbirr S kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğim gibi ben gece baya video denedim zate en iyi gece belli oluyor hatta film de izledim bluray ne bulutlanma nede ışık sızması olarak zate bluray filmler alttan üstten bantlı biliyorsun ışık sızması olsaydı o bantlı kısımları aydınlatırdı ama yok bu şekilde dene sende

• RNNN kullanıcısına yanıt
    hocam benim değişimi versinler de üstü onların olsun
  • Smartthings uygulamasını indır play den. Ana menüdeki aynı uygulama ile eşleştir.

• ercanbabam E kullanıcısına yanıt
    Akşam eve gidince denerim hocam teşekkürler.
  • Arkadaşlar smart hub ın tvmizde tam olarak ne işe yaradıgını somut olarak örneklendirebilir misiniz ? Acıp kapattım ama farkettigim bir şey olmadı.

• Ne kadara aldınız hocam? Bir de neler yaptınız servis vs.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • edit//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıfırbirr -- 18 Ocak 2019; 19:20:9 >
  • arkadaşlar bakar mısınız ışık sızması var mı?
    hem fotoğraf hem de video çektim.

fotoğraflarda olduğundan çok daha fazla sızma varmış gibi gözüküyor, videolarda da nerdeyse hiç..

bu arada bu ışık sızması denen olayın ne gibi zararı var? bana seyir zevkini bozacak birşey

son resimdeki orta kısımda ışık sızması hiç yok fotoda öyle çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıfırbirr -- 18 Ocak 2019; 19:26:1 >

• sıfırbirr S kullanıcısına yanıt
    Yan açılardan bakınca benim tv de böyle snırım bu panelden kaynaklanıyor daha iyi bilen arkadaşlar vardır tahminimce onlar açıklar

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.