Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen anlama bu kafaylada sana hayatta başarılar..
  • arsinli61900 A kullanıcısına yanıt
    hocam o konu hakkında evet öyledir diyemem ama son zamanlarda dikkat ediyorumda amazondan tv alanlarda hep bir sıkıntı çıkıyor bu kadarıda tesadüf olmaz herhalde..
  • 55nu8000 lerde açma kapama düğmesi yokmu tv üzerinde sadece kumandadan mı açıp kapatılıyor ?
  • Tarkan_ist T kullanıcısına yanıt
    Bekleme ışığının alt kısmında açma-kapama , ses seviyesi ayarlama ve kanal değiştirme işlevlerini yerine getiren küçük bir düğme mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho23 -- 16 Ocak 2019; 0:41:44 >
  • sıfırbirr S kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada mevcut.
  • maho23 kullanıcısına yanıt
    maho23 arkadaşım ışık yanan kısma bakıyorum bişey göremiuyorum tam olarak neresinde fotosu falan varmı kardeş
    yada şöyle sorayım ışığın olduğu kısmı yukarı mı iteceğiz yoksa arkaya doğrumu itecegiz kırılacak gibi duruyorda
    Hayırlı olsun mesajınızı geç gördüm ups kargo ile yarın gönderirler benimki bugün yola çıkmış cuma ulaşır elime büyük ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55nu8000 lerde açma kapama düğmesi varmı yokmu anlayan bir arkadaş forumda ağaşıda ışık yanan kırmızı çıkıntı var sadece düğme olabilecek onada basınca kırılacak gibi duruyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsinli61900

Hayırlı olsun mesajınızı geç gördüm ups kargo ile yarın gönderirler benimki bugün yola çıkmış cuma ulaşır elime büyük ihtimal
    teşekkür ederim.
    Işığın olduğu yerin aşağı bakan kısmına parmağınızı koyun ve buton şeklinde olan küçük düğmeye tıklayın.

Daha nasıl tarif edebilirim bilmiyorum
  • maho23 arkadaşım 3 haftadır açma kapama düğmesi arıyorum 55nu8000 lerde açma kapama düğmesi tam olarak neresinde ışık yanan kırmızı çıkıntı var sadece düğme olabilecek onada basınca kırılacak gibi duruyor basacakmıyım başka da bir yerde düğme vs yok
  • maho23 kullanıcısına yanıt
    valla kardeş saol :)) ama o bit kadar düğme kolay bulunacak bişey değil yani bana da hak ver tahmin ediyorum ama şimdi basılmayacak birşeyse kırılır gibime geldi çok teşekkür ettim bide bu azeri kanalları var biss keyli maçlar veriyor bu nu8000 in uydu cihazında biss key girilecek bölüm var mı kardeşim ?
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Njtymn N kullanıcısına yanıt
    65q7fn mediamarktan aldım aynı sorun bende de var 1 haftadır bekiyorum.
    @Njtymn bence servisi beklemeyim netten aldıysanız hemen iade sürecini başlatın. servis oyalıyor dün aradım merkez servise sorun diyor servis ben karışmıyorum merkeze sorun diyor.
    ben pişman oldum evdeki bütün tv ler sony bir şans dedik aldık almaz olaydık. netten almış olsaydım 1 dakika beklemez hemen iade ederdim.
    14 günlük süre dolmadan hemen iade edin hocam.
    SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI
    SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARISAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_44 -- 16 Ocak 2019; 8:22:27 >

• hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    Fotograf çok yanıltıcı oluyor gözünüzle bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    aynen böyle hocam çıplak gözle biraz önce şikayet var sitesine yazdım hemen aradılar cihazda arıza yokmuş mahkeme yolu gözüktü.
  • arkadaşlar bu televizyondaki işletim sistemi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıfırbirr -- 16 Ocak 2019; 12:21:53 >
    Tizen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serpantino

Tizen
    peki iyi mi ?
  • hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    hakan 44 tv ye karşıdan bak yandan bakınca böyle şeyler oluyor herkeste var birde cep telefonu çekimleri kat kat arttırıyor çıplak gözle bak önce bende de oldu telefonla çekiyorum heryer ışık sızması gözle bakıyorum yok denecek kadar az o yüzden fotoğraflar çok yanıltıcı olabiliyor çünkü ışık az olunca kendisi ışığı fazlalaştırıyor bu yüzden de böyle fotoolar çıkabiliyor en güzeli çıplak göz
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.