Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş olsun, büyük ihtimal ambalajı açılmış ürün gönderecekler. 11 Kasım 2018 tarihinden beri düzgün bir televizyon gönderemedi Amazon. 2 televizyon geldi ikisi de ambalajı açılmış olarak geldi. En son durumu Amazon Ceo’su Jeff’e e-mail attım. Konu şu an soruşturma aşamasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaticDamaqe

Geçmiş olsun, büyük ihtimal ambalajı açılmış ürün gönderecekler. 11 Kasım 2018 tarihinden beri düzgün bir televizyon gönderemedi Amazon. 2 televizyon geldi ikisi de ambalajı açılmış olarak geldi. En son durumu Amazon Ceo’su Jeff’e e-mail attım. Konu şu an soruşturma aşamasında.

Şans meselesi, diğer mağazadan alınan ürünleri de duyuyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rtings incelemesinde 60i yayınlarda(uydu, kablo kutusu vs) judder-free olmadığı yazıyor, yani titreme giderilmiyor diyor. Konudan okuduğum kadarıyla böyle bir şikayeti olan yok. rtings bunu neye istinaden yazmış, bilen varsa açıklayabilir mi?
  • maho23 kullanıcısına yanıt
    Şu anda 4.değişim cihazımı kullanıyorum.Hepsinde sizin verdiğiniz ayarları uyguladım.Son gelen tv'de de sizin ayarları yaptım ve şaşırtıcı şekilde bu parlama olayı 0 artık.Tamamen panel şansı
  • Hayırlı olsun sevindim. İnşallah sorunsuz kullanırsınız. Önceki sayfalarda da söylemiştik fakat nedense bazı arkadaşlar inanmamıştı.

Panel gerçekten şans işi. Benim panelde de hiç öyle parlama , titreme , bulutlanma falan olmadı.
  • 2019 modellere iTunes ve Airplay 2 desteği gelecek. 2018 modellere de firmware desteği ile ekleneceğinden bahsetmişler. Umarım kısa sürede kavuşuruz. Airplay 2 çok iyi oldu.

https://news.samsung.com/us/samsung-smart-tvs-launch-itunes-movies-tv-shows-support-airplay-2-spring-2019/

• Arkadaşlar yeni sürüm olan versiyon 1202.3 güncellemesi yayımlandı.

Yüklemek isteyen arkadaşlar bu adresten indirebilirler ;

https://www.samsung.com/tr/support/model/UE55NU8000TXTK/

Değişiklikler ;

1-Geliştirilmiş kullanılabilirlik
    2-Geliştirilmiş tarayıcı performansı
    3-Geliştirilmiş uygulama performansı
    4-Geliştirilmiş stabilite
    5-Giriş cihazlarının iyileştirilmiş kullanılabilirliği

Ben henüz yüklemedim. Şu an yükleme aşamasına geçiyorum. Yükledikten sonra gözlemlediğim değişiklikleri paylaşırım. Mevcut yazılımından memnun olan arkadaşlar yorumlardan sonra güncelleme yaparsa daha iyi olur.

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Televizyon size ulaştığı zaman şans olmadığını anlayacaksınız maalesef. Amazon’dakilerin hepsi öyle. Özel tutanak, depo kayıtlarına rağmen değişim için gelen televizyon dahi böyle çıktı siz düşünün gerisini.

• StaticDamaqe S kullanıcısına yanıt
    Amazondan ilk aldigim dahil(23 kasimda 4900 tl’ye aldim)4. Degisim televizyonuma kadar hic biri kullanilmis veya acik kutu cikmadi.

• 1202.3'e güncelledim, menülerde bir tık hızlanma farkettim. Onun dışında başka bir değişiklik göremedim. (Dahili TV tunerini kullanmıyorum)
  • OTT Player mağazada var mıydı bilmiyorum daha önce dikkat etmemiştim. Yeni eklemiş de olabilirler.

Smart IP Tv ye alternatif kullanmak isteyen arkadaşlar yükleyebilirler.
  • Almayı düşünen varsa amazonda 5543 Tl,express teslimat seçeneği ile 5550 civarına şimdi satın aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho23

OTT Player mağazada var mıydı bilmiyorum daha önce dikkat etmemiştim. Yeni eklemiş de olabilirler.

Smart IP Tv ye alternatif kullanmak isteyen arkadaşlar yükleyebilirler.
    Vardı
  • Kullanmış olduğum yeni görüntü ayarını ana sayfaya ekledim arkadaşlar. Önceki ayara göre biraz daha soft ve temiz bir görüntü sunuyor. Gece kullanmak isteyenler için daha ideal. (Çoğunlukla bu ayarlarda kullanıyorum ve ekranda alt yazı ile ilgili bir parlama problemi yaşamıyorum.)

Haricinde yakın zamanda kullandığım film modunu da ekleyeceğim. Rtings ayarlarına benzer fakat daha güzel bir görüntü deneyimi sunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho23 -- 7 Ocak 2019; 13:13:35 >
  • NextMan-- kullanıcısına yanıt
    Sanırım kaçırdım

• Amazon'dan 5543tl ye aldım

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    üzüldüm 7 adet stok gözüküyordu hemen bitmiş sanırım,bende şans eseri kontrol ederken denk geldim ama kesinlikle tekrar düşecektir,arada amazon.com.tr sitesi üzerinden fiyatı kontrol edin :)

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim amazonun gerçekten düzgün olduğunu bir kez daha gördüm,kartımın limiti olmadığını geç görmeme rağmen üründe stoklarda kalmamışken aynı fiyattan diğer kartımla sipariş geçmeme izin verdi :)
  • Siz neden bu kadar değişim yaptırdınız?

• Arkadaşlar Amazon benim sipariş verebilmem için özel olarak stok açtı. Bir tane daha değişim için açılacak, buraya yazarım. En fazla yarım saat duruyor haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaticDamaqe -- 7 Ocak 2019; 13:47:58 >
  • Eşime izletmek istediğim bircok dizi netflix de yok , bu dizileri iyi görüntü kalitesiyle tv de nasıl izleyebilirim , usb ye atıp usb yi tv ye takıp kayıpsız şekilde izleyebilirmiyim yoksa android tv box falan mı şart illa ?
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.