Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de az önce kontrol için girince gördüm, gözümüz aydın.
  • uygulama mağazasında Puhu TV'yi göremedim, bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 20TMD02

uygulama mağazasında Puhu TV'yi göremedim, bilgisi olan var mı?
    gelir yakında.
  • Dts desteğinin olmaması tam olarak nasıl bir sorun oluşturuyor?İleride düzelme ihtimali var mı?

65nu8000'e 7800 lira fiyat aldım.Sizce iyi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezgbat E kullanıcısına yanıt
    Ses çözücüsü. Desteklenen videolarda problem olabiliyor. Dolby digital gibi. Samsung'un elinde olan birşey. Güncelleme ile düzeltilebilinir bir durum.

Aldığınız fiyat internet piyasasının da altında. Uygun bir rakam.
  • maho23 kullanıcısına yanıt
    Hocam LG 55SJ850v ve bu tv arasında kaldım fiyatı aynı sayılır NU8000 200 tl daha ucuz. Normalde SJ850'yi sipaiş vermiştim ama sizin yorumunuza göre iptal edeceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samonite

Hocam LG 55SJ850v ve bu tv arasında kaldım fiyatı aynı sayılır NU8000 200 tl daha ucuz. Normalde SJ850'yi sipaiş vermiştim ama sizin yorumunuza göre iptal edeceğim?
    LG IPS panel kullanıyor, Samsung VA. LG yanlardan daha iyi görüş açısı sunarken Samsung'un siyahları daha başarılı panellerin doğası gereği.
  • samonite S kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamayi ve pc baglantisi yapmayi seviyorsaniz bu modeli oneririm.

Lg de webos, sihirli kumanda , yan acilardan goruntu kaybinin daha az olmasi gibi artilari var. İsik sizmasi da nispeten diger markalara gore belirgin olabiliyor.

Samsungun da karanlik sahnelerin daha iyi olusu , ozellikle gece film izlemek isteyenler icin daha ideal. Kontrast i tatmin edici seviyede. Arayuzu gayet hizli. 120hz gercek yenileme hizi var. Hdr zaten sinifinin en iyilerinden.

İki cihaz da sizi uzmez. Eger cok takintili degilseniz.

Magazalarda ayni yayinlari actirip gorerek karar verin bence. Gonlunuzden geceni alin

• Arkadaşlar bu ürünün iki modeli var görünüyor bir farkı var mı acaba? Tek fark birinde U birinde T var rakamlardan sonra.

UE55NU8000UXTK

UE55NU8000TXTK
  • arkadaşlar genel olarak tavsiye edermisiniz şikayet varmı 55nu8000 den problem çıkan varmı banding cloding vs gibi şeyler le karşılaşan varmı yardımcı olrsanız sevinirim saygılar
    almayı düşünüyourmda
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

Arkadaşlar bu ürünün iki modeli var görünüyor bir farkı var mı acaba? Tek fark birinde U birinde T var rakamlardan sonra.

UE55NU8000UXTK

UE55NU8000TXTK
    Bunu bende merak ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar hdr modu açıkmı kullanıyorsunuz tv yi. Hdr modunu açınca daha bir sarımtrak oluyor renkler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarkan_ist T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ben daha önce 55 ju7500 kullanıyordum ışık sızması ve uydu alıcı problemlerinden dolayı mahkeme kararıyla para iade yapıldı .

Onun yerine bende daha iyidir diye 55 nu 8000 aldım. Iincelemem sonucu USB yetersizliği dts ses sorunu. Görüntü de sanki pus sis karışımı var her türlü yorumlarda ki ayarları denedim ama mutlu olamadım. Belkide ben becerdim

açma kapama düğmesi yok TV üzerinde

Kumanda ju 7500 e göre vasat

Görüntü yanından bile geçemez bence.

Ama ne ışık sızması kesinlikle yok.

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

• quote:

Orijinalden alıntı: kayıosmanlı

Merhabalar ben daha önce 55 ju7500 kullanıyordum ışık sızması ve uydu alıcı problemlerinden dolayı mahkeme kararıyla para iade yapıldı .

Onun yerine bende daha iyidir diye 55 nu 8000 aldım. Iincelemem sonucu USB yetersizliği dts ses sorunu. Görüntü de sanki pus sis karışımı var her türlü yorumlarda ki ayarları denedim ama mutlu olamadım. Belkide ben becerdim

açma kapama düğmesi yok TV üzerinde

Kumanda ju 7500 e göre vasat

Görüntü yanından bile geçemez bence.

Ama ne ışık sızması kesinlikle yok.

Açma kapama, kanal değiştirme ses açma kısma vs. tuşu var: Uzaktan kumanda alıcısının olduğu yer.

• quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

arkadaşlar hdr modu açıkmı kullanıyorsunuz tv yi. Hdr modunu açınca daha bir sarımtrak oluyor renkler.
    Rtings'deki ayarlar ile Film modunu kullanıyorum. HDR+ modunu bazen Netflix'te dizi izlerken açıyorum. Ama HDR+'da da Motion Plus'ı kapattım.
  • İthalat urunlerinin kodlari. Yani txtk dogrudan Samsung Turkiye garantisi altinda iken uxtk ithalat yoluyla getirilip araci firma garantisi altinda. ( Tabi yine samsung servisi ile muhattap oluyorsunuz. Amac urunu daha farkli yollardan daha uygun fiyata getirmek)

Dogrudan bir Samsung bayisinden almis oldugunuz urunun model nosun da txtk etiketi varken , orn mediamarkt gibi firma araciligiyla alinan bir urunce uxtk etiketi olabiliyor.

Bazen bolge kodlarini da icerebiliyor. Ayni urun fakat avrupaya giden model no ile asya ulkelerine gonderilen urunlerin etiket farki ortaya cikabiliyor.

Donanim ve ozellikler arasinda ise hicbir fark icermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: robomatt

Dün Samsung internetten uzaktan bağlantı ile TV ye bağlandı. EDID güncellemesi yaptı. Ekranda güncellemeyi gördüm, success falan yazdı. Daha sonra HDMI UHD Color ayarını açtı HDMI için. Sonra control panelde 1440p için 120 Hz gerçekten çıktı. Fallout 4 ü 120 fps de oynadım. Gerçekten TV süper! PC için biçilmiş kaftan desem yeridir.
    Merhaba, servisin yoğunluğundan tv kurulumunu kendim yaptım, garantiden sorun yaşamamak için seri nımarasını müşteri hizmetlerine kayıt ettirmek gerekiyor mu ve edıt güncellemesi gerekli mi.

• Keşke servisi bekleseydiniz. Kutu acilimini onlarin yapmasi gerekirdi. Urunun saglam olduguna dair testler yapilip size servis fisi veriliyor sonrasinda. Belki bir sorun olmaz ama siz her ihtimale karsilik samsung musteri hizmetlerini arayip yapilmasi gereken ne ise proseduru yerine getirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: maho23

Keşke servisi bekleseydiniz. Kutu acilimini onlarin yapmasi gerekirdi. Urunun saglam olduguna dair testler yapilip size servis fisi veriliyor sonrasinda. Belki bir sorun olmaz ama siz her ihtimale karsilik samsung musteri hizmetlerini arayip yapilmasi gereken ne ise proseduru yerine getirin.
    Servisin ne zaman geleceği belirsizdi, şu saat oldu halen aramadılar. Maçlar yüzünden sabırsızlıkla açıp kurdum, Riskli bir iş oldu ama bu 4. Servis beklemeden kurduğum tv. Açılımı videoya kaydediyorum. Bu arada a.expressde kumanda kılıfı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 11 Ağustos 2018; 15:13:12 >

• Sony xf9005 ile bu seriyi karşılaştıran oldu mu? Sinema oyun için ikisinden hangisi iyi olur ?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.