Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.296
Cevap
118
Favori
579.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Samsung Nu8000 55" 8 Serisi 4K Premium Uhd Tvhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07D4LLFWW/ref=cm_sw_r_cp_apa_SojmCb6Z290W9

Almayı düşünen varsa amazonda 5840₺...
    4600-4800’e alanları hatırladıkça içim acıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaliminsan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 11.11 de hangi tv yi alacağıma karar vermediğim için 5000den almadım. Sonra da uçtu gitti fiyatı, araştırmalar sonucu Sony xf 9005e karar verdim, 6750 ve 75₺ bonus ile aldım.

Bu arada amazonda indirim kodu vs yok.

• putamens kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım 6 aydır kullanıyor kaliteiptv. Sorunsuz sıkıntısız. Tüm spor karşılaşmalarını ve hatta tüm şifreli yayınlar (bein spor, d smart, tivibu, teledünya vs. Birçok yayın sorunsuz çalısıyor bir bakin isterseniz

http://kaliteiptv.net/

• Kredi kartinda harcama sozunuz varsa 100 tl ye kadar ordan avantaj yakalanabilr.. yapikredi bu ara harcama sozu veriyor.. ben de 11.11 de almadim diye pismanim.. bu fiyata alacaz galiba amazondan.. 😊

• En son teknosa da %10 indirim ile 6210 tl ye veriyorlar. Ama bence hala yüksek.
  • hb de 5.800 e düşerse alacağım ama 1 aydır tık yok
  • amazon.com.tr fiyat 5.626 Tl ben sipariş geçtim
  • Amazon hb gibi güvenilirmi

• Merhaba arkadaşlar bende de 65Nu 8000 var. Uygulama mağazasında Puhutv yok büyük hayal kırıklığı oldu. Cok kullandıgım bir uygulamaydı. Bununla ilgili puhutv ye yazdım 2015 sonrası tüm samsung tvlerde uygulamarının mevcut olduğunu söylediler. Ne yapabilirz bu konuda arkadaşlar coğunluk olarak söylesek dikkate alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: udinese

Merhaba arkadaşlar bende de 65Nu 8000 var. Uygulama mağazasında Puhutv yok büyük hayal kırıklığı oldu. Cok kullandıgım bir uygulamaydı. Bununla ilgili puhutv ye yazdım 2015 sonrası tüm samsung tvlerde uygulamarının mevcut olduğunu söylediler. Ne yapabilirz bu konuda arkadaşlar coğunluk olarak söylesek dikkate alınır.
    65 inç kaç metreden izliyorsunuz? Sorun oluyor mu? Televizyon ile TV arası evimde 9 adım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

amazon.com.tr fiyat 5.626 Tl ben sipariş geçtim
    hocam ne zaman sipariş geçtiniz bu fiyattan

• Arkadaslar cok fazla sorunları olan bir cihaz gibi duruyor forumdaki yazismalari uzunca okudum.. artilari var ancak eksileri daha rahatsiz edici duruyor.. biraz daha beklemeye karar verdim 55mu9000 denk getirsek onu mu alsak ya da sonyxf9005 den bahsedilmis ki baya pahali bi cihaz bunlara mi yonelinmeli..

• Mersin vatanda mu9000 var 5bine ama teşirdir büyuk ihtimal. Alınırmı tumgun acik kalan bir tv mahvolmuştur

• Bu saatten sonra mayıs ayını bekleyip 2019 seri tv almak daha mantıklı nu serisi alınan cihazlarda forumdada gördüğünüz gibi kullanılmış ve iade olan cihazlar bolca piyasada mevcut amazondan alınanlarda da hep sorun var ya stok sorunu ya kullanılmış cihaz ben mayıs ayini bekliycem hem kullanılmış olma veya panel sorunu gibi sorunlar daha az olacaktir

• quote:

Orijinalden alıntı: zaliminsan

hocam ne zaman sipariş geçtiniz bu fiyattan

Alıntıları Göster
    Bugün öğlen 12 gibi hocam sanırım stokta kalmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Bugün öğlen 12 gibi hocam sanırım stokta kalmamış

Alıntıları Göster
    şansa bak bende 14.00 uyandım sizin mesajınızı gördüm . tebrik ederim hayırlı olsun
  • Teşekkürler hocam bende uzun zamandır uygun fiyat arıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 6 Ocak 2019; 20:41:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal670

Bu saatten sonra mayıs ayını bekleyip 2019 seri tv almak daha mantıklı nu serisi alınan cihazlarda forumdada gördüğünüz gibi kullanılmış ve iade olan cihazlar bolca piyasada mevcut amazondan alınanlarda da hep sorun var ya stok sorunu ya kullanılmış cihaz ben mayıs ayini bekliycem hem kullanılmış olma veya panel sorunu gibi sorunlar daha az olacaktir
    Benim tek sorunum aplikasyon olmaması. Puhu tv ve tivibu yok. 2019 da alsanız 2020 de yine olmayacak. Gerçekten sinir olmamak elde değil.

• white35 W kullanıcısına yanıt
    Puhu tv ve diger uygulamalar gelecektir diye düşünüyorum. Çünkü 2017 samsung modellerinde var bu uygulamalar. Puhu tv gelmezse bile tarayıcı dan girilebilir sorunsuz çalışıyor denedim test ettim😊

• Mayıs ayında 55NU8000'in yenisi 6500-7000 tl bandının çok mu üstünde olur sizce?

En azından bi modelin yenisinin eskisine göre ne kadar farklı bir fiyattan geldiğini takip edenler olmuştur sanıyorum.

55NU8000'in fiyatının ucuzlamasını mı bekleyeceğiz yoksa mayıs ayında yerine çıkacak yeni ürünü mü?
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.