Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
5.689
Cevap
132
Favori
420.318
Tıklama
Giriş
    51 Mesaj
    Merhabalar bu model ile samsung 55MU8000 arasında kaldım, ps4 slim kasa kullanıyorum benim için önemli olan oyunlarda input lag olmaması, maç ve film performansının iyi derecede olması, sizce hangisini almalıyım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Arkadasım öncelikle cevabın için teşekkür ederim.Evet sonuna kadar haklisin.55 alırsan sonradan alıştıktan sonra ya keşke 65 alsaydım diyeceğim biliyorum.Ama burda göz sağlığıda çok önemli tabi.Sanırım karar verdim.3 metreden 55 inc yeterli.👍

|
    |
    maho23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar selam, DTS ses için 5.1 sistem desteği olan bir media player arıyorum (coax yada optic çıkışı kullanarak ses alacağım)
    Daha önce arkadaşlardan birisi Samsung Bd-J7500/Tk 3D 4K ürününden bahsetmişti, bu ürünü kullanan var mı yada başka ürün önerecek ? Amacım Torrent'den indirdiğim 4k filmleri yada Netflix'in desteklediği 5.1 filmleri ses sistemine bağlayarak izlemek, sizce ürün bunun için yeterli mi ve Nu8000 ile uyumu nasıl (4k kalitesi v.s) ?
    |
    |
    Bahsedilenler: pirieren

PSN: erray
  • Çavuş
    75 Mesaj

Netflixteki 5.1 çıkışlı seslerde hiç sıkıntı yaşamadım hatta çok güzel ses veriyor. Tv nin kendi hoparlörleri yeterli geliyor bana ama ayrı bir ses sistemi kullanmadığım için bir şey diyemem. 4k kalitesi de harika, internet altyapınız 16 Mbps ve üzeri olunca hiç problem olmuyor çok doğal ve net görüntü veriyor

|
    |
    whocares34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben bikaç haftadır dediğim cihazı kullanıyorum. 7.1 desteği de var. Tv de Dts ses kodek sorunu olduğu için aldım. Optik çıkışıyla bağlı ses sistemime. Önde usb girişine 4tb harici diski bağladım. 4k filmlerde sorun olmadan oynatıyor. Başka cihazı denemedim bişey diyemeyeceğim. Yabancı sitelerde iyi puanları vardı dezavantaj olarak fiyatı yazıyordu ama şuan indirimlere giriyor bazı firmalarda.
    Ayrıca android tv box larda var onlarada bakabilirsin xiaomi vs gibi firmaların. Android uygulama kullanıyorsan tv sistemi tizen olduğu için daha az uygulama var şuan her uygulamanın tizen uyumlu olanı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pirieren -- 22 Aralık 2018; 14:42:27 >
    |
    |
    whocares34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaticDamaqe -- 24 Aralık 2018; 15:29:32 >

Aradaki fiyat farkına değeceni düşünmüyorum. Nu8000 daha cazip geliyor bana.

|
    |
    hakan_44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung 55nu8000 modeli için ne zamandır aklımda olan forum.donanımhaber'e üye oldum.

Birçok marka ve model arasından bu modeli almaya karar verdim fakat fiyatlar çok değişken.
    En uygun 5800 tl yi görmüştüm. Bugün ise 6000-7100 tl arasında değişken fiyatlar aldım.

Sizce ne zaman ve nereden almalıyım?
    Yılbaşına kadar indirim olur mu?
    Yılbaşından sonra fiyatlar artar mı?
    Tavsiye ve tecrübelerinize ihtiyacım var.
    Arkadaslar elimde edifier r1900 TIII 2.0 monitor var. Eski tv ile direkt 3.5mm jack girişli kablosuyla tvye bagliyordum. Ancak tv bozuldu ve yeni tv aldim bunda da 3.5mm girisi yok optik giriş var. Ben bu hoparlörleri optik girisinden baglayabilir miyim dönüştürücü kablo vs ile?

Orijinalden alıntı: Halim_alp

Herkese merhabalar.

Samsung 55nu8000 modeli için ne zamandır aklımda olan forum.donanımhaber'e üye oldum.

Birçok marka ve model arasından bu modeli almaya karar verdim fakat fiyatlar çok değişken.
    En uygun 5800 tl yi görmüştüm. Bugün ise 6000-7100 tl arasında değişken fiyatlar aldım.

Sizce ne zaman ve nereden almalıyım?
    Yılbaşına kadar indirim olur mu?
    Yılbaşından sonra fiyatlar artar mı?
    Tavsiye ve tecrübelerinize ihtiyacım var.
    Teknosada 55nu8000 5600 civarina geliyor şu an. %18 kdv indirimi var. Ana sayfadaki bannerlardan oyunu bulup oynayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

https://urun.gittigidiyor.com/urun/aciklamasi/401123118
    bu işinizi görür
    yalnız ben olsam bu aktif monitörlere pikap bağlardım
    tv ye de avr olmadı soundbar bakardım
    stüdyo monitor ile oyun veya sinema pek olmaz sanki
    belki tv den youtube flac açıp müzik dinlemek bu monitörler ile keyiflidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep -- 23 Aralık 2018; 2:46:25 >
    |
    |
    Z3U5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

65" de kararlı isen 8700 fiyat makul.

|
    |
    hakan_44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vazgectim hocam almadim 8 bit panelmis dikkatimi cekmemisti 65q7fn veya 65q8cn icin yilbasi indirimlerini bekleyecegim.

|
    |
    retro61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 23 Aralık 2018; 13:15:12 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: 3lano

Teknosa’nın indirimi hikaye. Adam indirimli hali 6499 diyor az önce bayiye sordum.
    İndirimli halinin üzerine ekstra %18 indirim kodu var. Siteden 5600 civarina geliyor bu kod ile. Mağazadan pazarlikla daha ucuza alinir belki.

https://mini.donanimhaber.com/teknosa-tombala-oyunu--136409033

|
    |

Orijinalden alıntı: Red_devil33

teknosa önce bindirim sonra indirim yapıyor galiba çünki şuan indirimsiz fiyatı 6.900
    Aynen bende baktım dediğiniz fiyattan satıyor 5.600 nasıl alacağız?
    2653 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Aynen bende baktım dediğiniz fiyattan satıyor 5.600 nasıl alacağız?

Alıntıları Göster
    Mağazalara bakın. Sitedeki fiyatı zamlanmis herhalde.Gece 5600 kusure geliyordu indirimle sitede. Mağazada pazarlık da yaparsınız ekstra. Yukarıda bir arkadaş mağazadan 5300e almış. Çok iyi fiyat.

|
    |
seo paketleri
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.