Şimdi Ara

Samsung 55NU7400 {2018 Model} (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
8
Favori
24.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

bu tv 5000 liraya hiç düştü mü ? yarın almayı planlıyorum kaç paraya alsam karlıyım? şu an 5700
    Ben 5000 tl ye İçerenköy teknosadan aldım. Dolar zammından önce daha da ucuzmuş bu tvler. Ben kaçırdım o dönemi. Tv izleme mesafeniz ne kadar hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulanan arkadaslar memnunmu 50nu7400 serisinden simdi mediya markta geldim 4600 giyat verdi bu modeli tavsiye ettiler bende biraz dusunim dedim kulanan arldaslar memnunmu ?

• sml_akyz S kullanıcısına yanıt
    2 metre

• quote:

2 metre
    50 inç te sırıtmaz gibi . 3 metre mesafe benim ilk başlarda büyük geldi ama sonra alışıyor insan. 55inç alırsan ilk başlarda zorluk çekebilirsin
    Bugün her yer fiyat artırdı böyle adilik olmaz.dolar düştü fiyatlar düşmedi. 5000'e gelmedikçe bu televizyonu almayacağım.fırsatçılar kazanmasın

• quote:

Bugün her yer fiyat artırdı böyle adilik olmaz.dolar düştü fiyatlar düşmedi. 5000'e gelmedikçe bu televizyonu almayacağım.fırsatçılar kazanmasın
    Valla hocam haklısınız bu konuda. Bu Cuma indirimleri muhabbetine indirim olabilir onu takip edin hocam

• Merhaba arkadaslar ne dıyorsunuz tv yorumlarına kullanıcı arkadaslar bıraz yorum yaparsa sevınırım ust modellere 100 hz e gerek varmı yokwsa bu tvde ps4 ıcın futbol ızlemek fılm izlemek ıcın yeterlımıdır bu parasızlıkta bosuna ust modellere para vermeyelımmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: desi116

Merhaba arkadaslar ne dıyorsunuz tv yorumlarına kullanıcı arkadaslar bıraz yorum yaparsa sevınırım ust modellere 100 hz e gerek varmı yokwsa bu tvde ps4 ıcın futbol ızlemek fılm izlemek ıcın yeterlımıdır bu parasızlıkta bosuna ust modellere para vermeyelımmı?
    hocam ben bu tv yi yeni aldığım zaman arkadaşıma misafirliğe gittiğimde onun tv yi gördüm. onda seg marka tv vardı hd olduğunu söylemişti. ps4 kullanıyor aynı zamanda. çok memnun olduğunu söyled grafikleri de iyiydi, oyunun akışıda gayet tatmin ediciydi. bende 50 hz ye takmıştım, o tv yi görünce çok gerek olmadığını düşündüm. tabi ki 50 hz ile 100hz arasında fark vardır ama benim gibi sıradan kullanıcılar belkide o farkı ayırt edemez. en azından kendim için geçerli.
  • Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 2:2:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

Orijinalden
    Ps4 oynarken ben rahatsız olmadım. Pes19 oynuyorum ara ara dediğim gibi rahatsız edici bir görüntüyle karşılaşmadım. Torentten indirdiğim filmlerde de sıkıntı çekmedim, açmama gibi bir durumla karşılaşmadım.

• Arkadaşlar cihaz cok güzel. Ses ve akıcılık anlamında ideal. Kablolu İnternet bağladım cok hızlı nete sahip. Kumanda akıllı kumanda. İş görüyor.

N11.11 günü bağzı yan aksesuarlsr ile aldım.. TV bana 3900 TL ye geldi diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: sailorsaturn

Arkadaşlar cihaz cok güzel. Ses ve akıcılık anlamında ideal. Kablolu İnternet bağladım cok hızlı nete sahip. Kumanda akıllı kumanda. İş görüyor.

N11.11 günü bağzı yan aksesuarlsr ile aldım.. TV bana 3900 TL ye geldi diyebilirim

3900 çok iyi fiyat. 55 inç için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sailorsaturn kullanıcısına yanıt
    bedavaya almışsın.

nu8000 alıcam dıye yola cıktık 3 ayda 5400 tlden 6200e cktı ki suanda 6600-6800 arası lıste fıyatı var.

kıyasladın mı 7400 u 8000 serisiyle.

8000 serisinin hoparlçrünü çok begendım.. panelleri aynı mı 7400 ile
  • Arkadaşlar en iyi görüntü için hangi ayarları kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrjudge07

bedavaya almışsın.

nu8000 alıcam dıye yola cıktık 3 ayda 5400 tlden 6200e cktı ki suanda 6600-6800 arası lıste fıyatı var.

kıyasladın mı 7400 u 8000 serisiyle.

8000 serisinin hoparlçrünü çok begendım.. panelleri aynı mı 7400 ile
    Nu8000 49 inç ti. 40w olarak görünüyor ama 7400 20 w ama TV izlemek film ps4 icin ysrdırmayacsğım için sesin pek önemi yok dedim.

Sanırsam hdr1000 nit farkı var ama TV min evin icinde ki durumu 1000 nit gerektirecek bir durum yok olsada olur olmasa da farkı hissetmem.

Yani klasik te olsan profesyonel de olsan nu8000 ile 7400 arasında o kadar para ödeyecek fark görmedim. Zira aradaki farka ps4 alınır durumda suanda 😁😁 7400 cok memnunum akıyor neti kanal geçişleri appler. İyi bir tercih oldu

• agisol kullanıcısına yanıt
    Evet N11. 11 kampanya haftası alacaktım 4300 e kadar yükseldi. Sonrasında indirdiler fiyatı. 400 TL lşkte hediye ceki vardı hesapta. Süper fiyata geldi

50Nu7400 Tv

2 adet xioami ses bombası

1 adet tv klavyesi

1 adet hareketli duvar askı aparatı

1 adet 90 TL lik gıda takviyesi

4100 TL ye geldi iyi sömürdük 😁😁

• sailorsaturn kullanıcısına yanıt
    Hocam hareketli askının fotolarını atabilirmisin, bir de nasıl tavsiye edermisin

Eve geceyim atarım dostum. Öneririm tabisi ben n11 sen aldım 90 tl ye. Mağazadan falan almana gerek yok bence. Hareketli askılardan öne eğilme gibi bir durum var ayarı iyi yaparsan oda sıkıntı olmuyor. Ben çok memnunum .

• Arkadaşlar 2 gün önce 3400 e lg 50uk6470 tv aldım ve kuruldu dün. Bu gün amazondan 55nu7400 3700 e alabiliyorum. Nasıl memnun musunuz DTS yokmuş Netflix ve youtube de 5+1 kullanılabiliyor mu. Görüntüden memnun musunuz ? Şimdiden teşekkürler
  • 55nu7400 ve 55nu7500 bu modellerin 55 inc olanları VA panelmi kesin olarak ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.