Şimdi Ara

samsung 55mu9000 e alternatif öneriler (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
7
Favori
45.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atorbaci

quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

Bugun mediamarkta samsung 55mu9000 tvyi 4990 tl 350 tl iade ile 4650 tlye geliyor sizce alinirmi

Bu arkadaşa teşekkür ediyorum kampanyadan haberdar etti aldık 5000 e 350 iadesi de bugun geldi.

Nasil bu kadar fark ediyor. Bugun guc bela 5250'ye indirebildik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mu8000 ile 9 serisi bariz fark var 9da siyah filtresi var belli oluyor.9500 olani nasil.acaba kavisli almak istiyorum.

• boombip kullanıcısına yanıt
    Sınırlı bir süre için bazen kampanya yapabiliyor büyük satıcılar ona denk geldi.

• 65inc mu9000 en uygun fiyata kaça ve nereden alındı acaba, en düşük hangi rakamı gördü? Xe9005 yerine bunu almaya karara verdim, canlı olarak görüntüler , PS4 lag avantajı vs daha hoşuma gitti. Birde Şuan için en fiyat nerede, son dönemde alan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvnt38 -- 9 Kasım 2017; 14:58:26 >
  • Arkadaşlar bende Samsung mu9000 ile xe9005 sony arasında gidip geldim.Sonuç Mu9000 oldu.Bugün Mediamarkta bir kampanya vardı 5.399 Tl ye ama şu an ürün kalmamış.Herhangi bir kampanya bilgisi olan var ise paylaşırsa sevinirim.Zira hemen almak niyetindeyim...
  • MrTolunay M kullanıcısına yanıt
    Zaten yaklaşık bu fiyatlarda mu9000, teknosa ve vatan da bu fiyatlara bulabilirsin.
  • lvnt38 L kullanıcısına yanıt
    bir bir buçuk ay önce vatan da bir kampanya vardı. TVlerde %10 indirim diye. 9500 den 8550'ye aldım 65mu9000.
  • cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    bende 55mu9000 fiyatlarını takip ediyorum ciddi alıcıyım. ama şu anda ürün media marktta kalmamış
    teknosa sitesindeki fiyat 6649TL
    vatan bilgisayar sitesindeki fiyat 6000TL,

black friday öncesi fiyatları yüksek tutuyorlar diye kendimi ümitlendiriyorum.
    fakat pazartesi günü bir samsung magazısına gidip fiyat sorduğumda ellerinde sadece teşhir ürünü kaldığını ve serinin devamının gelmeyeceğini söylediler
    umarım doğru değildir.
  • diday D kullanıcısına yanıt
    hocam gelse bile doların euronun durumu belli gelecek olan tv lerde ona göre gelecek yani o eski fiyatlardan gelmez bu aralar 6000tl altına bulursanız kaçırmayın derim
  • Androidli rakibini de sürekli takip ediyorum birçok kullanıcı şunu yapamadım bunu olduramadım şu problemi çözen varmı bu hata nasıl giderilir bigi sürekli yazılar var. Sanırım mu 9000 tizen ı seçmekle iyi etmişiz bu sefer aldığım üründe şansıma ne bir ışık sızması ne takılma donma hiçbir sorun yok çok iyi denk geldi. Sadece uydu yayınında fox tv de özellikle arasıra karelenme oluyor onu da antenden gelen sinyal sorunu olabilire bağladım. RNNN arkadaşın dediği gibi sanırım bu kurlardan sonra artık 6000 seviyelerinden bile bulunması zor olacak .
  • cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 5.399 Tl ye teknosa ve vatan demişsiniz ama bakmıştım onlara ben zaten fiyatlar 5.999 iki sitede de.Şu anda en ucuz fiyat Samsung'un kendi sitesinde oda 5.699 Tl birde tabii İstanbul bilişim var paralel ithalat.
  • MrTolunay M kullanıcısına yanıt
    5700 çok iyi fiyatbudöviz kuru ile bu fiyata daha bulamazsın imkanın varsa hiçdurma.

• Merhabalar, ben 2018 Nisan'da evleniyorum kısmetse. Tv olarak da 55mu9000 düşünüyorum fakat fiyat olarak benim bütçemin biraz üzerinde. Çok da detaylı bilgiye sahip değilim okudukça, araştırdıkça öğreniyorum. Ben 4 bin seviyesinde bi ürün bakıyorum 55" olarak. Yani 4 bin üzerine çıkmak istemiyorum. Bana bu fiyatta önereceğiniz en iyi ürün hangisi olur tüm fikirlere açığım. Alacağım ürünün yeni teknoloji bi ürün olmasını, kanal geçişlerinin hızlı olmasını, özellikle maç görüntülerini çok iyi aktarmasını, 4K olmasını, ve siyahların kaliteli olmasını istiyorum. 3 boyut olmasa da olur kullanmıyorum. Bir de bu tavsiye edeceğiniz ürünü takip edip Nisan ayında almamı mı yoksa şuan alıp kenarda bekletmemi mi tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emredkmn -- 23 Kasım 2017; 13:52:19 >
  • Emredkmn E kullanıcısına yanıt
    hocam 4000tl üzerine çıkmadan şuanki piyasada çok ekstra indirimler olmazsa bu beklentilerinizi karşılayacak tv bulamazsınız bunun için minumum 4900tl çıkmak gerekiyor(xe8505) sonrasında yukarı doğru gidiyor fiyatlar şunuda ekliyim 4000tl alacağınız tv ile 5000tl ye alacağınız tv arasında 1000tl lik performans farkı olmayacak neredeyse 2 kat performans farkı olacak bunuda bilin ona göre seçimde bulunun
  • Hocam benim kafamdaki rakam zaten 3 bin civarındaydı fakat limitlerimi zorlayarak 4 seviyesine çıkmayı düşündüm. Bu fiyatlarda önereceğiniz ürün ne olur? Yada bu fiyata en yakın en iyi alabileceğim ürün? 49-50" de olabilir.

49xe8005 modeline bakın o zaman hocam
  • Sony haricinde önereceğiniz ürün ne olur? Diğer markalardan bu ürünün emsalleri olarak

onun emsali sadece samsungta var onuda önermek içimden gelmiyor motion performansından dolayı benim önereceğim model o olur diğer modelleri mağazadan inceleyin hoşunuza gideni alın derim ama philips ve lg den uzak durun
  • Neden hocam 49sj800v üzerine olumlu yorumlar var problemli bi cihaz mı?

rgbw dizilim kullanıyor yani dandik modellerinde kullanılan dizilim olması gereken rgb o yüzden ben önermem sj850v modeline kadar lg alınmaz sj850v modelinede o kadar para verilmez bi ara mm indirim yapmıştı 3999 satmıştı ancak o fiyatlara alınır ama ben gerçekten uzak beyazımsı renkleri ve 4k daki keskinlik farkını problemem etmem anlamam derseniz sj800v de alınabilir 100hz 10 bit olmasından dolayı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.