Şimdi Ara

samsung 55mu9000 e alternatif öneriler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
7
Favori
45.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https:/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oquzdag -- 16 Eylül 2017; 7:28:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oquzdag O kullanıcısına yanıt
    bu model mu8000 değil 2014 model herhangi bi samsung modeli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alioth

hocam bende de benzer bir konu var. ben 60ks8000 almıştım problem çıktı. kısa sürede döndüler, 65mu8000 ile değiştirebiliriz dediler, 60ks8000 ellerinde yokmuş, daha üst bir model ile de değiştiremiyorlarmış. ellerinde hiç ks8000 veya mu8000 üzeri yokmuş. para iadesi yapabiliriz dediler. ben de kampanyalı almıştım, para iadesi bana faydalı olmuyor açıkçası. o sebeple mu8000'i mi alsam para iadesi mi alsam diye ikilemdeyim. hatta bir seçenek olarak, mu8000'i alıp açtırmadan hiç direk satışını da yapabilirim..

size dönüş yaptıklarında buraya bilgilendirme yapabilir misiniz rica etsem?

Dün aradığım bir bayi de benzer birşey söyledi. Bir müşterisinde de benimki gibi bir durum olmuş. KS9500 sanırım. Veremiyorlarmış ücret iadesi yapmışlar.

4-5 yer daha aradım. 3 tanesi MU9000'i aldığım bayi gibi konuştu yani elimizde tv yok ve gelmeyecek dedi.
    Diğer iki tanesinin elinde tv varmış fakat fiyatı benim aldığımdan çok daha yüksek. O farkı vermek istemiyorum

Bende bir miktar para iadesi ile beraber MU8000 ile değişim istedim. Bugün gelip kuracaklar.

• https://youtu.be/LPqOIPNwffo

Mu9000 bulutlanma. Led tv lerde mutlaka az çok olmak zorundamı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oquzdag O kullanıcısına yanıt
    birincisi bu tv samsung bile değil ikincisi videoyu izledim bulutlanmayı siz nerden gördünüz merak ettim
  • 55mu9000 aldım,bu gün takıldı.Siyah ekran testi yaptım çok iyi,şimdilik bulutlanma gibi sorun görmedim.İnşallah sorunsuz gider. Kendi başına güzel ama yinede bir js9000 değil bence.Aynı tadı alamadım.Keşke tekrar js alsaydım dedim kendime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yabancı sitelerde yaptığım araştırmalarda samsung mu9000 ve sony xe9005(x900e)tv lerin birbirine yakın cihazlar olduğu sonucuna vardım.
    Burada tercih olarak;
    Film izlemek isteyen arkadaşlar Sony
    Oyun oynamak isteyen arkadaşlar Samsung tercih ederlerse uygun olur diye düşünüyorum.

Arada ki Farkın çok çok az olduğunu belirtmek istiyorum.

Görüntü kalitesinde SONY
    Düşük "lag" değeri (oyunlar için önemli) SAMSUNG

Bu arada internetten muhakkak TV ayarlarını (Renk, Parlaklık vs..)araştırın ve kendinize göre düzenleyin.
    İki TV de kullanıcısını pişman etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

Bugun mediamarkta samsung 55mu9000 tvyi 4990 tl 350 tl iade ile 4650 tlye geliyor sizce alinirmi

Bu arkadaşa teşekkür ediyorum kampanyadan haberdar etti aldık 5000 e 350 iadesi de bugun geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yaklaşık olarak 2 aydır araştırıyorum. Psikolojim bozuldu artık
    Senin gibi ilk önce 55mu8000 modeline karar verdim.
    Daha sonra LG 55sj850v modeline göz diktim sırf kumandası için ve teknosadaki satışçının gazıyla onu alıyordum.
    Sonra biraz daha bekleme kararı aldım. Evimde 5 yıldır sorunsuz kullandığım samsung 102 ekran televizyonumdan çok memnunum fantezi aramamak adına yine samsunga karar verdim.
    Herkes Sony yazmış ama bence o da hikaye gündüz evin içinde ışık olunca izlenmez o tv ayrıca çok kaba hiç estetik yok.
    Lg den de görüntü çok mat siyah rengi çok kötü sanki boya dökülmüş gibi gözüküyor nefret ettim iyi ki de almamışım.
    Bu defa 55mu8000 serisi ile 55mu9000 serisi arasında kaldım. herkes birşey söylüyordu kimse aradaki farkı adam gibi bilmiyordu kimiside fark yok sadece tasarım diyordu.
    Bende mediamarktte çalışan arkadaşım vardı rica ettim her iki tv'yi teşhirde yan yana koydular aynı ayarlarda flash bellekten 4k maç ve film görüntülerinin aynı sahnelerine 10 ar dakika kardeşimle baktım ve kararımı 55mu9000 den yana kullandım. Çünkü arada inanılmaz fark var kardeşimle aynı anda 9000 serisinin daha iyi görüntü verdiğinin farkına vardık. Ben yanlış görsem o da görürdü.
    Kulaktan duyma laflar ile olmuyormuş kendi gözlerinizle gidip görün ona göre kararınızı verin sonra 500 fazla verip 9000 alsaydım demeyin. Her iki cihazda da çok iyi kararı görerek verin bence.

Bu arada kumanda işini de telefonuma yüklediğim SmartWiew programıyla çözdüm hem mouse olarak hem klavye olarak hemde kumanda olarak kullanabiliyorum. Tüm telefonlarda çalışıyor ben iphone kullanıyorum çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Niko_wan -- 17 Ekim 2017; 8:23:54 >

• Niko_wan N kullanıcısına yanıt
    8 serisi bende smartwiew kurdum ama her zaman calismiyor.

• Bilmiyorum ki bende sorunsuz çalışıyor şuan muhtemelen internetin gidip geliyordur. Çünkü wifi üzerinden bağlanıyor

• Bende yaklaşık olarak 2 aydır araştırıyorum. Psikolojim bozuldu artık
    Senin gibi ilk önce 55mu8000 modeline karar verdim.
    Daha sonra LG 55sj850v modeline göz diktim sırf kumandası için ve teknosadaki satışçının gazıyla onu alıyordum.
    Sonra biraz daha bekleme kararı aldım. Evimde 5 yıldır sorunsuz kullandığım samsung 102 ekran televizyonumdan çok memnunum fantezi aramamak adına yine samsunga karar verdim.
    Herkes Sony yazmış ama bence o da hikaye gündüz evin içinde ışık olunca izlenmez o tv ayrıca çok kaba hiç estetik yok.
    Lg den de görüntü çok mat siyah rengi çok kötü sanki boya dökülmüş gibi gözüküyor nefret ettim iyi ki de almamışım.
    Bu defa 55mu8000 serisi ile 55mu9000 serisi arasında kaldım. herkes birşey söylüyordu kimse aradaki farkı adam gibi bilmiyordu kimiside fark yok sadece tasarım diyordu.
    Bende mediamarktte çalışan arkadaşım vardı rica ettim her iki tv'yi teşhirde yan yana koydular aynı ayarlarda flash bellekten 4k maç ve film görüntülerinin aynı sahnelerine 10 ar dakika kardeşimle baktım ve kararımı 55mu9000 den yana kullandım. Çünkü arada inanılmaz fark var kardeşimle aynı anda 9000 serisinin daha iyi görüntü verdiğinin farkına vardık. Ben yanlış görsem o da görürdü.
    Kulaktan duyma laflar ile olmuyormuş kendi gözlerinizle gidip görün ona göre kararınızı verin sonra 500 fazla verip 9000 alsaydım demeyin. Her iki cihazda da çok iyi kararı görerek verin bence.

Bu arada kumanda işini de telefonuma yüklediğim SmartWiew programıyla çözdüm hem mouse olarak hem klavye olarak hemde kumanda olarak kullanabiliyorum. Tüm telefonlarda çalışıyor ben iphone kullanıyorum çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

8 serisi bende smartwiew kurdum ama her zaman calismiyor.

birde kardeş her zaman çalışmıyor dediğin için yazıyorum
    TV ve Telefonun aynı WİFİ ağında olunca çalışırlar haberin olsun
  • Niko_wan N kullanıcısına yanıt
    Zaten evde 1 tane modem var ag adi tv de telefonda ayni.telefondan yansitma yapiyor tv yi yonlendiriyorum ama telefondan kumanda ozellikleri calismiyor ses kisiyor aciyor kanal degistirmiyor

• quote:

Zaten evde 1 tane modem var ag adi tv de telefonda ayni.telefondan yansitma yapiyor tv yi yonlendiriyorum ama telefondan kumanda ozellikleri calismiyor ses kisiyor aciyor kanal degistirmiyor

bilmiyorum üstad. şehir dışındayım döndüğümde denerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niko_wan

quote:

bilmiyorum üstad. şehir dışındayım döndüğümde denerim

merhaba arkadaşım dün akşam telefondan aklına gelebilecek tüm fonksiyonları denedim.
    hepsi sağlıklı bir şekilde çalışıyor bende sende nasıl çalışmıyor bilmiyorum.
    Yani mouse klavye kumanda ses açma kapama kanal değiştirme internette gezme uygulamalarda da kullandım yaklaşık 2-3 saat ama hiç sıkıntı çıkmadı
    benden bu kadar. programını cepten sil tekrar kur

• herhalde bugün alacağım okadar araştırdım en çok mu model de tercih etmiş kişiler
    acaba aynı serinin daha küçük ekranlısı varmı acaba ? 50 olanı varmıdır 50mu9000 gibi
  • 49mu8000 var 9000 yok
  • özellikler aynımıdır acaba
    ekran olarak biraz büyük geldi şuan 1 adet 4k 129cm kullanıyorum ama hiç memnun değilim arçelik den almıştım
    55mu7000
    65mu7400
    49xe8005
    55mu800
    birde bi kaç tane lg arasında bunda karar kıldım sizde doğrumu yaptım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamada34

özellikler aynımıdır acaba
    ekran olarak biraz büyük geldi şuan 1 adet 4k 129cm kullanıyorum ama hiç memnun değilim arçelik den almıştım
    55mu7000
    65mu7400
    49xe8005
    55mu800
    birde bi kaç tane lg arasında bunda karar kıldım sizde doğrumu yaptım ?

güvenir misin bilemem ama istanbul bilişim de 49mu9000 in almanya 49mu8009 numaralı bir modeli var. fiyatı da uygun.

https://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-49mu8009-49-124-ekran-flat-4k-uhd-tv-uydu-smart-led-fiyati,244892.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 24 Ekim 2017; 22:46:18 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.