Şimdi Ara

samsung 55mu9000 e alternatif öneriler (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
7
Favori
45.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 tane özellikte bile geçememiş B7 yi

samsung 55mu9000 e alternatif öneriler

8000₺ lik Sony çöpü. Yıl olmuş 2018 hala led tv ye para verenler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 15 Ocak 2018; 14:26:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    ilk önce renkleri mavisiz versin beyazı beyaz görelimde sonra o özelliklere geçeriz hadi...
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Doğru ayarları yaparsan beyaz da olur mavi de. Ama sende renk körlüğü varsa ona yapacak bir şey yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 15 Ocak 2018; 14:40:37 >
    rtings bile bilmiyor bu doğru ayarlarıda siz biliyorsunuz öylemi adamlar sıcak 2 de bile beyaz alamıyor beyazı bırak mavi tonlardan kurtulamıyor ama sizin özel ayarlarınız vardır kesin ya git kardeşim bunları bu işi bilmeyene anlat ben ancak hikaye gibi dinlerim..
    Anladım sen beyazları siyaha tercih ediyorsun

ben siyah harici tüm renkleri siyaha tercih ediyorum bir tv asıl görevi olan renkleri düzgün veremedikten sonra mükemmel resim kalitesi mükemmel motion performansı mükemmel siyahları olsa ne olur olmasa ne olur..
    Senbu b7 yi ovuyomusun gomuyomusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Killknight kullanıcısına yanıt
    5 bin tl kredi kartim.olsa bende alirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Killknight

Cuma gecesi Teknosa.com da kampanya vardı %10 indirim + %10 hediye çeki ile aldım. 4950 TL + 495TL inidirim çeki ile siparişle aldım.
    Kapalı kutulu sıfır kargo bugün geldi yarın akşama servis kuracak.

Fiyat cok iyiymis keske haberim olsaydi. Bende bakiyorum gecen hafta g.g.da indirimlerle ve kart puanıyla 5079a geliyordu almadigima pisman olmustum. Satici teknosaydi. Mediamarkt 5200un altina inmedi.

Bende inat ettim 5000den fazla vermiycem diye. Umarim stokta bitmeden bitane denk gelir

RNNN ACİL ŞEKİLDE FİKRİNİ MERAK EDİYORUM. SONY 65XD7505 İLE MU 9000 VEYA 8505 ARASINDA ÇOK BİR FARK VARMI. SADECE FİLM VE MAÇ İZLEMEK İÇİN ALACAĞIM. 65XD7505 İN FİYATLARI BU MODELLERE YAKIN ONDAN DİKKATİMİ ÇEKTİ.
  • Jakobi79 J kullanıcısına yanıt
    film için xd7505 den uzak durun ips panel düşük kontrast kötü siyahlar..üçü arasında xe8505 öneririm daha iyi siyah performansı ve doğal renkleri için
  • Teşekkürler RNNM

• Xe9005 de iyi olur sanırım ama fiyatın düşmesini bekliceZ galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_yildiz

quote:

Orijinalden alıntı: Killknight

Cuma gecesi Teknosa.com da kampanya vardı %10 indirim + %10 hediye çeki ile aldım. 4950 TL + 495TL inidirim çeki ile siparişle aldım.
    Kapalı kutulu sıfır kargo bugün geldi yarın akşama servis kuracak.

Fiyat cok iyiymis keske haberim olsaydi. Bende bakiyorum gecen hafta g.g.da indirimlerle ve kart puanıyla 5079a geliyordu almadigima pisman olmustum. Satici teknosaydi. Mediamarkt 5200un altina inmedi.

Bende inat ettim 5000den fazla vermiycem diye. Umarim stokta bitmeden bitane denk gelir

Cihaz dün akşam kuruldu çok şükür herhangi bir sorun çıkmadı. İnşallah daha sonra da sorun yaşamam. İlk izlenim olarak görüntü kaynağı çok önemli Youtube kendi internet browserından 4k muhteşem görüntü sunuyor. uydu alıcısı çok hızlı olmasa da yeterli kanal dizmesi kolay favori ve rehber ayarları kolay. Film oynatma özelliği hdd ten farklı boyutlardaki ntfs formatındaki disklerimi sorunsuz gördü ve içeriğindeki dosyaları sorunsuz oynatıyor. Görüntü kalitesi muazzam Xbox One ile daha önce oynadığım oyunlar gözüme bambaşka gözükmeye başladı çok güzel gösteriyor. Ps4 pro ile de bu akşam deneyeceğim. Cuma akşamları Teknosa agresif indirim yapabiliyor kendi sitesinde takip edin umarım siz de güzel bir indirimle sahip olursunuz.

• deli paralardan bahsediliyodu 5200 yine normal hayırlı olsun bende ARÇELİK A65-L-9793 65'OLED TV var 9.999 tl ye veririm,marka değeri olarak sony samsung kadar yüksekte olmasada tv de samsung panel kullanılıyor ve o fiyatlara yok elimde 1 tane var isteyen olursa
  • vatan bilgisayarda şuan indirim var. almak isteyen kaçırmasın. 5000 tl
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-55mu9000-55-138-cm-uhd-smart-tv.html#yorumlar
    samsung 55mu9000 e alternatif öneriler

• MU8000 ile MU9000 farkları nelerdir acaba?
  • plateau kullanıcısına yanıt
    en bariz farkları kontrast ve ekran farkı mu9000 de yansıma yok gibi bişey kontrast olarakta bir ips panel kontrastı kadar fark var buda tüm görüntüye yansıyor zaten mağazada iki modelide incelerseniz farkı görürsünüz
  • arkadaşlar 4849 dan sepete ekledim ileri dediğimde 5399 oluyor. Neden böyle bişey oldu ki?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.