Şimdi Ara

samsung 55mu9000 e alternatif öneriler (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
7
Favori
45.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 49mu8000 nasıldır? 4400 fiyat aldım bayiden ama başka yerlere de gidip sormadım fiyatını. Çok detaylı inceleyemedim bayide fakat görüntüsü güzel gibi geldi gözüme. Bu fiyata bu ürünü almak doğru mudur? Yoksa mart nisan aylarını bekleyeyim mi?

Düzeltme: yada şöyle sorayım 49" 10bit, 4K, yüksek maç ve film izleme kalitesine sahip alacağım en uygun fiyatlı cihaz hangi cihaz olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emredkmn -- 24 Kasım 2017; 17:54:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whowerts kullanıcısına yanıt
    iyi de mu8000 birçok yerde 4.800'dü zaten hatta 4.600 bile teklif ettiler bana.(peşin) 4.800 taksitli.
  • diday D kullanıcısına yanıt
    Diday aldın mı ne yaptın merak ettim ?
  • MrTolunay M kullanıcısına yanıt
    1bucuk aylik var bende düşünürseniz 4.500

Aldım. Teknosa sitesi kanser etse de başardım. Ürünü kurdurdum bile:)

Tebrik ederim...Ben alamadım maalesef 2-3 gün hastalıklardan dolayı kısmet olmadı.Bu kadar hızlı kuruluma şaşırdım açıkçası bravo :) Biraz daha fiyat kovalayacağız anlaşılan :) tekrar hayırlı olsun :)
  • Blackfriday tam bir hayal kırıklığı idi.Tüm mağazalar, fiyatı bindirip indirim yaptılar.Eski fiyattan daha pahalı oldu.Üstelik hepsi bir biri ile anlaşmış, her yerde fiyat aynı.

• spooky61 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum size fiyatlarda hiçbir değişiklik olmadı...
    Teknosadan almaya uğraşırken vatan mağazada aynı fiyata indiğini gördüm. Beni büyük yükten kurtardı. Düşünen varsa internet fiyatına alabilir.

biraz önce tesadüfen bir reklam gördüm teknosa da ürün fiyatı 5499. hala almadıysan haber vereyim dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emredkmn

Arkadaşlar 49mu8000 nasıldır? 4400 fiyat aldım bayiden ama başka yerlere de gidip sormadım fiyatını. Çok detaylı inceleyemedim bayide fakat görüntüsü güzel gibi geldi gözüme. Bu fiyata bu ürünü almak doğru mudur? Yoksa mart nisan aylarını bekleyeyim mi?

Düzeltme: yada şöyle sorayım 49" 10bit, 4K, yüksek maç ve film izleme kalitesine sahip alacağım en uygun fiyatlı cihaz hangi cihaz olmalı?

Bu konuda fikir verecek birileri yok mu?

• Emredkmn E kullanıcısına yanıt
    49 boyutta beklentilerinizi tam olarak karşılayacak bi model yok 49mu8000 50hz
    Diday selam,Teknosa mağazasından hali hazırda 5.300 Tl'lik bir teklif aldım ben.Kartın dönmesini bekliyorum.Birde bu ürünle beraber Hw-Ms650 Sound bar alacağım.Oda 1.200 gibi bir fiyat bakalım onda da indirim yapacak gibiler.Haber için teşekkür ederim.Haftaya çözmüş olurum ben de :) Nasıl memnunmusun Tv'den ?
  • Dün aldım 5399 liraya. Tv çok hoşuma gitti. Görüntü kalitesi özellikle 4k da harika.

• 55mu 9000 5500 TL fiyat nasıl arkadaşlar.yil sonunda indirim daha olur mu?Teknosa 4 Aralık'ta bu fiyat son dedi.eskiden rakamları nasıldı bu cihazın

• ibrahim32 İ kullanıcısına yanıt
    Teknosa'da hediye çeki kampanyası vardı zaten 1-4 aralık arası.Fiyat 5.499 TL %10 hediye çeki ikinci ürün 550 TL (en az iki katı olmak kaydı ile) daha ucuz bunuda hw ms650k sound bar da kullanabilirdiniz mesela.
  • sonyden tokadı yiyen samsung seneye fald modellerle geliyor aceleniz yoksa biraz bekleyin

• barisdragon B kullanıcısına yanıt
    Marttan Nisandan önce yeni model gelmez.Yeni gelen modelde Eylül Ekimden önce düşmez.Bu bir klasiktir.Polemik için söylemiyorum ama 10 Samsung satılıyorsa 1 Sony satılıyor nasıl bir tokatmış onu da anlamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

sonyden tokadı yiyen samsung seneye fald modellerle geliyor aceleniz yoksa biraz bekleyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrTolunay

Marttan Nisandan önce yeni model gelmez.Yeni gelen modelde Eylül Ekimden önce düşmez.Bu bir klasiktir.Polemik için söylemiyorum ama 10 Samsung satılıyorsa 1 Sony satılıyor nasıl bir tokatmış onu da anlamadım :)

aslında 10 değil 20 satma potansiyeli var ama "samsung türkiye" ülkemizde genelde zengin aileleri düşünerek mal getiriyor. tv izletmek gibi amaçları yok. sosyeteye ev aksesuarı oluyor genelde.
    ben 3 yıldır samsung almak istiyorum ama alamıyorum. kaliteli tv lerde 50 inç civarı tv bakıyorum ama genelde 55 üstü kaliteli tv geliyor.
    2015 de 48ju7000, 2016 da 49ks8000 , 2017 de 49q7f veya 49mu9000 bekledim ama maalesef getirmedi. kendileri bilir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.