Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.336
Cevap
56
Favori
189.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son yazılımda bahsettiğiniz anlık takılmalar vs gibi problemlerin hiçbirisi yok bende mu9000 var arkadaşımdada mu8000 var nerdeyse benim tv kadar izliyorum ikisindede hiçbir problem yok yazılımın 1210.8 olduğuna eminsiniz dimi çünkü bu yazılımdan sonra mu8000 kullanıcıların problemleride çözüldü birde sinyali kontrol edin yazılım güncelse yetersiz sinyaldende olabilir bir ara evdeki kablo gevşemişti bağlantı yerinden altyazılar bile takılıyordu :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Tabi tabi eski halinden eser yok tv’nin son yazılımla. Yani size de yazmıştım o dönem bende dakka başı bu olaylar oluyordu motion açıkken maçlarda özellikle. Maç izlerim genelde boş zaman bulursak. Keyfi kaçırıyordu baya. Uydu muydu çare etmemişti. Şuan tv’yi yeni alan biri ama zor farkeder o haralenmeleri kartal gözlü değilse yada bizim gibi o dönem baya gözüne batmamışsa bu durumlar. Yine de ben eski düzen devam ediyorum rahatsızlık veren bi durum olmadığından beni eski ayarlarda. 9000-8000 farkı nasıl bu arada rynn hocam? Aradaki farka değer mi standart bir izleyici için? Şuan fiyatları da gerçi hiç bilmiyorum. Biz iyi aldık o dönem:)

Edit: Hyundai jip reklamındaki misal hızlı akan siyah zemin üstü beyaz altyazıdaki titreme var motion kapalıyken. (led tvlerin tamamında olan bi durumdur bu,düzelmez) Onu görmemek için motion kişisel seçimde,dediğim ayarda. Ets yavaşlatmış,onda yok. Herkese iyi kullanımlar,iyi seyirler. Hayırlı Kadir geceleri bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ttow -- 10 Haziran 2018; 14:41:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ttow kullanıcısına yanıt
    valla 9000-8000 farkı eskiden satıldığı fiyat farkına değermi değmezmi tartışılır ama şuan arada çok az fark var fiyatlar böyleyken mu9000 alınır ben motion performansı olarak iki model arasında gözle hiçbir fark görmedim zaten inceleme sitelerindede bi fark görünmüyor bariz iki fark var biri kontrast biri ekran yansıma yansıma farkını %90 herkes görür anlar ama kontrast farkını görmek için bu işlerden biraz anlamak lazım
  • Galiba mu9000 serisinde bu bağlantı kutusu yok benim için bu detay hayati durumda ve mükemmel bir detay

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

son yazılımda bahsettiğiniz anlık takılmalar vs gibi problemlerin hiçbirisi yok bende mu9000 var arkadaşımdada mu8000 var nerdeyse benim tv kadar izliyorum ikisindede hiçbir problem yok yazılımın 1210.8 olduğuna eminsiniz dimi çünkü bu yazılımdan sonra mu8000 kullanıcıların problemleride çözüldü birde sinyali kontrol edin yazılım güncelse yetersiz sinyaldende olabilir bir ara evdeki kablo gevşemişti bağlantı yerinden altyazılar bile takılıyordu :)
    Merhabalar, aynı sorunlar beni çok rahatsız ediyor. 1132 sürümü ve yeni sürümü arattığımda sizin için yeni bir güncelleme yok şeklinde görünüyor. Dünya Kupası başlamadan şunu düzeltebilirsem çok iyi olacak. 1210'a nasıl geçeceğim?
  • Arkadaşlar tv ye temizlik yaptım biraz ekran temizleyici alacak olanlara uyarı olsun iki saat bu resimde ki temizleyici nin bıraktığı lekeler ile uğraştım resmen çamur etti tv yi sakın almayın hem para hem uğraş plastik yüzeylerde başarılı piyona Black falan ama tv ekranı olumsuz fırçası güzel ona lafın yok biraz daha sağlam olabilir di

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2598454/842cbce2-d82

e

-4347-8e1d-0a7c2d237e62.JPG[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizildereumut -- 10 Haziran 2018; 19:24:18 >

• PaladinRudjack kullanıcısına yanıt
    http://www.samsung.com/tr/support/model/UE55MU8000TXTK

Linke tıklayın ve "İndirmeler" başlığı altında son güncellemeyi indirin.
    İndirdikten sonra .zip li dosyayı Usb nin içine çıkartın.
    Usb yi tv ye takıp güncelleme aratın, tv soracak size "usb aransın mı" diye. Siz de "evet" dedikten sonra o kurmaya başlayacak.
    Eksiğim yanlışım varsa diğer güncelleyen arkadaşlar düzeltsinler lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

Linke tıklayın ve "İndirmeler" başlığı altında son güncellemeyi indirin.
    İndirdikten sonra .zip li dosyayı Usb nin içine çıkartın.
    Usb yi tv ye takıp güncelleme aratın, tv soracak size "usb aransın mı" diye. Siz de "evet" dedikten sonra o kurmaya başlayacak.
    Eksiğim yanlışım varsa diğer güncelleyen arkadaşlar düzeltsinler lütfen.
    Teşekkür ederim hocam, bu yolla yaptım.

• PaladinRudjack kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, iyi seyirler
  • 1230.0 güncellemesi Amerika için yayınlanmış.
    İndirdim kuramadım TR cihazlarla model farklı , TR için de yakında yayınlanır zannımca.

- 2017 TV Firmware Kant-M (T-KTMAKUC) 1230.0

- Model: MU6000, MU7000, MU8000, MU9000, Q6, Q7, Q8, Q9, LS003 Serisi

- Sürüm: 1230.0

- Amaç
    . Geliştirilmiş kullanılabilirlik
    . Geliştirilmiş tarayıcı performansı
    . Geliştirilmiş uygulama performansı
    . Geliştirilmiş stabilite
    . Giriş cihazlarının geliştirilmiş kullanılabilirliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsar2 -- 12 Haziran 2018; 2:43:52 >
  • simsar2 S kullanıcısına yanıt
    Keşke motion için bir şeyler yapsalar...
  • Merhaba arkadaşlar cmtesi günü aranıza 55mu8000 alarak katılmış bulunmaktayım bu sabah tv de şöyle bir şey farkettim alt metalimsi çarçevede (samsung logo olan metal kısım ) sağ tarafa doğru iki adet belli belirsiz göçük var gibi geldi ancak çok dikkatli bakınca belli olmakta sizce bunun için servis kaydı açtırayım mı

Fotoda işaretli metalimsi parça;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alphi3458 -- 12 Haziran 2018; 9:42:39 >

Yeni surumu ben bulamadim

• Şuan sitede yeni 1230.0 versyionu yayınlanmış.

• Pxshadowz P kullanıcısına yanıt
    Süper, akşam eve gidince hemen kurayım
  • by_efendy34 kullanıcısına yanıt
    izlenimlerini bekliyoruz :)
  • ilk izlenim menü geçişleri çok hızlanmış.

yarın detaylı bakacağım maç izlerken motion ayarına

dünya kupasından önce güncellemeyi verdiler iyi oldu :)

inşallah motion u da düzeltirler takılmalar hala devam ediyor .
  • orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    Akşam yükledim yazılımı ama kurcalayamadım, iftara davetliydik erken çıkıp geç geldik.
    Siz kurdunuz mu hocam ?
  • by_efendy34 kullanıcısına yanıt
    Ben de akşam kuracağım, yeni indirdim daha eve gidince kurarım.
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.