Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.336
Cevap
56
Favori
189.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bu fiyatlari nereden aldiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu tvde bein connect var mı?
  • Merhaba arkadaşlar aynı televizyondan bende de var yanlız önemli bir sorunum var bir türlü çözemedim. Bu tvyi kabloyla internete nasıl bağlayacağız ben ethernet girişini bir türlü bulamadım. One connect üzerinde de yok lütfen yardımcı olun.

• Merhaba arkadaşlar aynı televizyondan bende de var yanlız önemli bir sorunum var bir türlü çözemedim. Bu tvyi kabloyla internete nasıl bağlayacağız ben ethernet girişini bir türlü bulamadım. One connect üzerinde de yok lütfen yardımcı olun.

• Erkan_76 E kullanıcısına yanıt
    Arkadaki kapagi kaldırın orada ethernet girişi var hocam

• Kaldıramadım bir türlü hocam alt tarafını kast ediyorsunuz heralde bir türlü olmadı kafayı yiyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkan_76

Kaldıramadım bir türlü hocam alt tarafını kast ediyorsunuz heralde bir türlü olmadı kafayı yiyeceğim
    Tv nin arka kısmındaki minik kapağı açman gerek orda var girişi

• Şimdi gördüm çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slow58

Merhaba arkadaşlar,

Bu tvde bein connect var mı?
    Bilen var mı arkadaşlar?
  • Slow58 kullanıcısına yanıt
    Az önce baktım bulamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slow58 kullanıcısına yanıt
    yok bein connect , digiturk play var.
  • Yarin sabah 55mu8000 cihazin kurulumu servis tarafindan yapilacak bu esnada nelere dikkat etmem gerekiyor arkadaslar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkan_76 E kullanıcısına yanıt
    Evde wifi varsa tv otomatik baglanir

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    İlk kutu açılırken bakın hocam kırık bir parça var mı diye. Kurulunca üsten bi bakın tv’ye. Çok ince olduğundan tam oturmamışsa üstte kasada açıklık olabiliyor. Bildiğiniz tvnin içi görünüyor. Elle oturttum ben sonradan farkedince ama yine de servis varken kendi oturtsun. İnternete bağlasın wifiyle,kuran arkadaşlar. Ölü piksel testi yaptırın. Youtube’de var videosu bikaç dakikalık. Varsa rica edin not alsın kaç taneyse imzalanan kağıda. Hatta konudan dolayı şikayetçi müşteri diye yazabilir. Halleder o arkadaşlar. Bana kendi sormuştu bdüzü çevresine bakan servis. Beni çok rahatsız eder miydi olsaydı bilmiyorum ama bazı insanı rahatsız ediyor bu ölü piksel olayı.

Onun haricinde ekranda saçma sapan kaymalar vs yoksa tv’niz hayırlı olsun. Bazı cihazlarda ses patlak çıkıyormuş. Müzik açın sesi yükseltip az biraz,patlak/kulak tırmalayan hoparlor sesi yoksa onda da sorun yok. Tv’nin sesi zaten öyle aman aman değil. Kararında. Bir arkadaşa değişim vermişlerdi bu rahatsız eden sesle ilgili. Diğer konularda burda sorarsanız yardımcı olunur mutlaka. İlk etapta aklıma gelenler bunlar. Hayırlı olsun Tv’niz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ttow

İlk kutu açılırken bakın hocam kırık bir parça var mı diye. Kurulunca üsten bi bakın tv’ye. Çok ince olduğundan tam oturmamışsa üstte kasada açıklık olabiliyor. Bildiğiniz tvnin içi görünüyor. Elle oturttum ben sonradan farkedince ama yine de servis varken kendi oturtsun. İnternete bağlasın wifiyle,kuran arkadaşlar. Ölü piksel testi yaptırın. Youtube’de var videosu bikaç dakikalık. Varsa rica edin not alsın kaç taneyse imzalanan kağıda. Hatta konudan dolayı şikayetçi müşteri diye yazabilir. Halleder o arkadaşlar. Bana kendi sormuştu bdüzü çevresine bakan servis. Beni çok rahatsız eder miydi olsaydı bilmiyorum ama bazı insanı rahatsız ediyor bu ölü piksel olayı.

Onun haricinde ekranda saçma sapan kaymalar vs yoksa tv’niz hayırlı olsun. Bazı cihazlarda ses patlak çıkıyormuş. Müzik açın sesi yükseltip az biraz,patlak/kulak tırmalayan hoparlor sesi yoksa onda da sorun yok. Tv’nin sesi zaten öyle aman aman değil. Kararında. Bir arkadaşa değişim vermişlerdi bu rahatsız eden sesle ilgili. Diğer konularda burda sorarsanız yardımcı olunur mutlaka. İlk etapta aklıma gelenler bunlar. Hayırlı olsun Tv’niz.
    Çok teşekkür ederim hocam sabah kurulum yapıldı gerçekten çok iyi bir tv ve hakkını veriyor sizlerin kumandasında işaretli alan bu şekilde mi ;

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI

dogrudur aynen öyle kumanda orası mikrofon sesli komut var tvde ama türkçe dil desteği yok malesef
  • Oyun konsolu ile oyun oynarken (xbox one x ve ps4 pro) auto motion kapalı yaparak daha iyi bir oyun deneyimi gördüm fifa 18 de sizler nasıl kullanıyorsunuz oyun oynarken bu modu

Kumanda aynen öyle. Pratik bi kumanda. Büyüğüne hiç gerek duymazsınız.

Ben maç izlerken kapıyorum o hız modunu(motion). Topta takılma oluyor bazen defansta kısa mesafeli paslarda yada degajlarda haralenme,örümceklenme oluyor. (4K maç değil yalnız,normal digitürk yayını. 4K yayınlarda sorun yok)

Diğer zamanlarda da pek önerilmez açılması bu modun işin gurmesi yabancılar tarafından gördüğüm kadarıyla ama çok hızlı altyazılardaki titremeyi engelliyor ve beni rahatsız etmiyor izlerken diye normal yayında(dizi,film) kişisel yapıp; üsttekini 8-9,alttakini 7’de kullanıyorum. Tam kararı bana göre bu. Benim hoşuma gitti yani. Deneyip bakmak gerek kişisel göz zevkinize göre hocam.

Ek: oyun modu için youtube’de “samsung tv game mode” diye arayıp 1-2 video izlerseniz,en doğru ayarı bulursunuz orda konsol için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ttow -- 10 Haziran 2018; 14:6:7 >
  • Ttow kullanıcısına yanıt
    tvnizde hangi yazılım yüklü
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Son yazılım.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.