Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.336
Cevap
56
Favori
189.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MU8000 VEYA MU9000 Yerine yeni Nu8000 TERCİH Edilirmi arkadaslar ? yeni tv alacaklar için .
  • Arkadaşlar. İnternetten film izledim. Tv ye geçtim. Fakat maus tv ekranında aktif. Tıklayınca hemen web sayfası açılıyor. Bir türlü kapatamadım. Her tıklamaya yeni sayfa açıldı.

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese merhaba,

Digitürk playde veya iptvden maç izlerken titreme sorunun önüne geçebilen var mı? Çok sinir bozucu oluyor topun hareketli sahnelerinde?
  • Görüntü ayarı uzman ayarı auto motion plus ı kapat maç izlerken internetin güçlüyse ve iptv kaliteliyse titreme olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsar2 -- 29 Mayıs 2018; 15:10:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slow58

Herkese merhaba,

Digitürk playde veya iptvden maç izlerken titreme sorunun önüne geçebilen var mı? Çok sinir bozucu oluyor topun hareketli sahnelerinde?
    Merhaba
    Ben de digiturkplayden izliyorum maçları. Doğal modda auto motion plus açık, bulanıklık 10, titreme 5 ayarlarıyla kullanıyorum. Uydu kanallarındaki kadar olmasa da biraz daha izlenebilir oluyor. Tabi bu sıkıntı internet ve digiturkün verdiği yayın kalitesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
  • samsung 55 mu da ,, hareketli ekran koruyucu ya da duvar kagıdı varmı ?

ufak tefek cinayetler dizisinde samsung tv lerin reklamı oluyo dizi içinde .. adam yagmur yagdırma veya anlık hava durumu ekranına filan giriyo

nasıl yapıldıgını bilen varmı ?,

app kısmına baktım ben böyle bir frame uygulaması yok
  • okko kullanıcısına yanıt
    Dostum service ir remote apk indiriyosun telefondan kumanda şeklinde giriyosun

• kazarus K kullanıcısına yanıt
    Nu 8000 ikisindende performanslıdır. Eğer 5.bin civarı girerse piyasaya gözün kapalı al .ancak 6 bin civarı girerse piyasaya nu, git 5bine mu9000 al.eğer dersen ki 600 tl daha az verip çok benzer özellikli mu8000 almak daha mantıklı.o zaman mantıgına güven ve git 55mu8000 al.ancak nu 8000 daha performanslı ikisinden.

İyi forumlar.

• enver49 E kullanıcısına yanıt
    Mu 8000 ile mu 9000 arasinda mu 9000 açısından iki avantaj var.birisi kontrast oranı diğeri ise tam yansımasız panel.fiyat 5 bin şu an. Işlemci,panel kalitesi,arayüz,kumanda,renk gamı vs eşitler.ancak mu 8000 açısından bir kaç avantaj var.sound performansı daha iyi.uniformity performansı,motion performansı ve 600 tl ucuz olması. Çok fazla eşit olan iki tv için burda mu 8000 secilebilir.ancak nu8000 2018 model ve ülkemize gelicek. fiyatı 5bin bandında olur ise ikisine göre daha cazip olur

Iyi forumlar.

• gfb.samed kullanıcısına yanıt
    Doğru tercih ancak.almadıysan biraz beklemeni öneririm. Arayüzde motionda sorun yok. 1210 ile takılma da kalktı.upscale biraz kötü o da sony hariç her tv de var.

Nu8000 gelicek ülkemize.eğer 5 bin civarıysa bu tv yi almanı şiddetle öneririm.

• Whowerts kullanıcısına yanıt
    Nu8000 mu8000 den farkine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 31 Mayıs 2018; 10:36:11 >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu8000

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/mu8000

Genel değil her bir puanı Kıyasla.

55NU8000 ülkemizde satılıyor 5200 TL
    Nu8000 mi mu9000 mi?

• cmshn kullanıcısına yanıt
    Evet giriş yapmış.

yukarıdaki arkadaşı kaale almayın her ne kadar yazdıklarında doğru kısımlar olsada mu9000 oyun performansı hariç tv yayını film ve spor içeriklerde daha performanslı pc ye geçince link atarım kendinizde bakarsınız aradaki farklara eğer tv yi pc ye bağlamayacaksanız mu9000 indirimle birlikte 5000tl alınıyorken nu8000 alınmaz

• çötenek kullanıcısına yanıt
    tv nin fisini takip cikarin duzelir

• 55MU8000 4449 tl
    55mu9000 4999 TL

55NU8000 5200 tl

Bu 3 tv arasında birde SONY 55XE9005 var bu fiyata yakın oda 5.500 5600 arasında. Nu serisinde One connect kutusu olmaması dez avantaj.İşletim sistemi siyah performansı kararsız bırakıyor insanı
    Hocam bu fiyatları nerede gördünüz? Web üzerinden araştırdım bulamadım. Yeri belirtirseniz ben de almayı düşünüyorum.

• 55MU8000 GİTTİGİDİYOR da indirim anlarını takip et.

55mu9000 Teknosada.

55nu8000 ise hepsiburada da.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.