Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.336
Cevap
56
Favori
189.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meerdogan

Geçen gün reklamda teknosa outlet te 55mu9000 4550 tl diye bi ilan vardı bi bakabilrsin
    Teşekkür ederim.

Fiyata bakmıyorum o önemli değil.

Önemli olan 55MU8000 ile 55MU9000 arasında ne gibi farklar var onu öğrenmek istemiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    son güncelleme ile titreme motion sıfır problem yok resimler grafikler keskin ve netleşti ama sankı bi ton soluklaştı renkler dikkatini çektimi ? başkada eksi göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizildereumut -- 23 Mayıs 2018; 10:43:41 >
  • kizildereumut kullanıcısına yanıt
    hocam siz motion kapalı mı açık mı kullanıyor sunuz? hızla geçen altyazılarda titreme var bende halen. 1207 güncellemesi var.
  • LG derken Philips derken mu8000 ile aranıza katıldım arkadaşlar.

• hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsar2 -- 23 Mayıs 2018; 23:31:49 >
  • 1210 güncellemesini yükleyin son sürüm.
    http://downloadcenter2.samsung.com/content/FM/201803/20180330133840704/T-KTMDEUC_1210.8.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsar2 -- 23 Mayıs 2018; 23:30:36 >
  • Arkadaşlar service menüsüne nasıl girebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: okko

Arkadaşlar service menüsüne nasıl girebilirim
    Akıllı kumandadan girilmiyor sanırım.
    Girenler de normal kumandasından giriyor şu eski tip olanlardan.

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI
  • Hayırlı olsun hocam. ALLAH pişman etmesin
  • gfb.samed kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.
  • simsar2 S kullanıcısına yanıt
    hocam ben yanlış yazmışım. 1210 sürümü yüklemiştim ama altyazılar titriyor yine de.
  • reklam alt yazılarında normal titremesi de haber alt yazılarında ve ayrıca show tv gibi kanallarda titreme 30/40 saniyede bir takılma gibi olan şey kalmadı kapalı kullanıyorum diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizildereumut -- 24 Mayıs 2018; 11:43:47 >
  • Güncelleme dosyasını önce bilgisayarda çift tıklayarak açmanız lazım. dosya açılınca masaüstüne ya da direk harici diske çıkart diyebilirsiniz. Yani internetten yüklediğiniz dosya Sıkıştırılmış şekilde, onu açmanız gerek önce. Ancak açılan dosyayı görür tv.
  • Arkadaslar en iyi goruntu ayarlarinizi yazabilir misiniz. Ne yaparsam yapayim guzel goruntuyu yakalayamadim

• Ben doğal modda kullanıyorum.
    Önce diğer tüm modlara girerek auto motion değerlerini 10-10 yaptım.
    Sonra doğal moda geçip auto motionu 10-5 yaptım.
    Ekran Parlaklığı 12
    Kontrast 95
    Netlik 35
    Kontrast iyileştirici düşük
  • Arkadaşlar merhaba. HDR10, 120 Hz yenileme ve VA panelin bir arada bulunduğu en ekonomik model sanırım bu. Merak ettiğim birkaç şey var bunların cevaplarını da ancak kullanıcılar olarak siz verebilirsiniz.

Birincisi 40W ses çıkış gücü var artı 20W subwoofer mevcut. Subwoofer kalitesi nasıl? İkinci olarak uydu alıcısı ve içindeki işlemci yüksek görüntü kalitesi sunabiliyor mu? İşlemciden işlemciye fark olabiliyor.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Hocam ses kalitesi, bugüne kadar gördüğüm en iyi ses veren led tv, bas ve seslerin netliği bakımından. İncecik tv den nasıl o bas çıkıyor ilginç
    Uydu alıcıdaki sorun ise görüntülerde motion problemi titreme oluyor arada, takılma yapıyor. Başta daha fazlaydı güncellemeyle azaldı ama hala mevcut bende.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Benim önceki televizyonum Vestel 50fa8200'dü. Onunla kıyaslanamayacak kadar iyi ses veriyor. Vestel'de 60 a kadar ses arttırılabiliyordu, bunda 100 e kadar çıkıyor. Biz ses seviyesini 10 a ayarlıyoruz çünkü diğer odalara bile ses gidiyor
  • kizildereumut kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşekkürler. ben daha önceki çok kötü durumları görmediğim yeni kullanıcı sayılırım. aldığımda 1210 güncellemesi yeni çıkmıştı hemen yapmıştım. Umarım daha da düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

Hocam ses kalitesi, bugüne kadar gördüğüm en iyi ses veren led tv, bas ve seslerin netliği bakımından. İncecik tv den nasıl o bas çıkıyor ilginç
    Uydu alıcıdaki sorun ise görüntülerde motion problemi titreme oluyor arada, takılma yapıyor. Başta daha fazlaydı güncellemeyle azaldı ama hala mevcut bende.
    lg 1460w 9.1 ses sistemi kullanıyorum film izlerken müzik dinlerken falan normal 55mu8000 tv yayın seyrederken tv nın hoparloru gayet basarılı stero da cok etkılı bazen ses sistemi acık falan zannedıyorum o derece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizildereumut -- 26 Mayıs 2018; 11:48:39 >

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.