Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.336
Cevap
56
Favori
189.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. Herhangi bir sıkıntı olmamış.

Sonra denemek için baya bir salladım. Tv güzel esniyor. Kaç siddetine dayanır bilemem ama dengesini beğendim.

Ama bu güne kadar depremi hiç düşünmediğimi aslında ne kadar hazırlıksız olduğumuzu düşündüm.

Sonra biraz araştırdım N11 vb. yerlerde sehpaya sabitleme aparatı gördüm ama çok kaba göründüler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binlerce lira veriyoruz .Yok isik sizmasi yok donma yok bilmem ne. Teknoloji gelistikce sorunlarimiz daha da artiyor farkinda misiniz ? 1 aydir tv ve monitor ariyorum

Biktim ya 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 30 Nisan 2018; 15:43:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan en ucuz nerde arkadaşlar?

• Polanski TR P kullanıcısına yanıt
    Haklısınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende aranıza katıldım , televizyon bir harika son güncellemeyi de yükledim.4K yayınla keyfi ayrı bir çıkıyor trt4K hariç 4K yayınlar çoğalır umarım en kısa sürede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsar2 -- 2 Mayıs 2018; 14:11:4 >
  • merhaba arkadaslar

samsung 55mu 8000 tv mi ( 22 günlük , Samsung Bursa dan alınma ) 1 senelik Katar görevim dolayısı ile satıyorum ..

tv im duvara monte edildiğinden ufacık bir cizik veya tv ye dokunma sansı olmadıgından herhangi bir nokta hatası dahi yoktur

ilgilenen arkadaslar özelden ulasabilir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremtgm

merhaba arkadaslar

samsung 55mu 8000 tv mi ( 22 günlük , Samsung Bursa dan alınma ) 1 senelik Katar görevim dolayısı ile satıyorum ..

tv im duvara monte edildiğinden ufacık bir cizik veya tv ye dokunma sansı olmadıgından herhangi bir nokta hatası dahi yoktur

ilgilenen arkadaslar özelden ulasabilir ...
    Fiyat yazmamışsın.

• GnCfNrLi kullanıcısına yanıt
    4200 tl düşünüyorum
  • Güncel sıralı kanal listesi isteyen varsa paylaşabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

Güncel sıralı kanal listesi isteyen varsa paylaşabilirim
    paylaşımdan zarar gelmez paylaş paylaş :)
  • simsar2 S kullanıcısına yanıt
    02.05.2018 güncel sıralı kanal listesi.

https://yadi.sk/d/vWVYddqP3VGSUr
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

02.05.2018 güncel sıralı kanal listesi.

https://yadi.sk/d/vWVYddqP3VGSUr
    1201 nolu güncelleme dosyası var mıdır elinde ?

• simsar2 S kullanıcısına yanıt
    Yok malesef. 1210 güncellemesini yükledim ben onu yükle 1201 ile aynı.
  • 3,5 - 4 metre izleme mesafem var , 55 MU 8000 düşünüyorum , 55 inch izleme mesafem açısından uygunmudur , aksi takdirde 65 MU 7400 e dönmem gerekicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatokato -- 4 Mayıs 2018; 10:4:14 >
  • fatokato F kullanıcısına yanıt
    Büyük ekran her zaman iyidir. Bana sorsanız 65 inch . özellikle sinema izleyeceksen 65 derim. bende şimdi 55 var keşke 65 alsaydım diyorum. Ama ben aldığımda 65 ler daha pahalıydı şimdi daha uygun. Bu arada o kadar para vermişken 8000 serisinden aşağı almamanı tavsiye ederim.
  • orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    işte tam ikilem

65 inch MU7400 6500TL
    55 inch MU8000 4700TL

civarlarında buluna biliniyor , babalar günü haziran 2. haftası hem dünya kupası var , bir ay sabredeyim bakalım fiyatlar nerelere gelecek ona göre bir karar vereceğim,
  • fatokato F kullanıcısına yanıt
    Haftaya da anneler günü bakalım belki indirim gelir ama dolar artıp duruyor zor gibi
  • Özet: Türkiye'den TL taksitli almak bugünlerde çok çok avantajlı. Yurtdışından bile ucuza geliyor.

Hesap ortada

gittigidiyordan 1-15 Mayıs 2018'de Adios kredi kartıyla ve taksitli alındığında, taksitler 6 ay sonra bittiğinde, toplam döviz maliyeti 890-900 USD civari olacağı USDTRY futures fiyatlarından görülebilir. Çünkü şu anda Türk Lirası dolara karşı çok çok hızlı değer kaybettiği bir dönem yaşıyor.

Detaylar:

Dubai fiyati 3399.38 AED (peşin 1,379.11 USD, Dubai'da kur sabit)https://uae.souq.com/ae-en/samsung-55-inch-series-8-4k-ultra-hd-led-smart-tv-ua55mu8000kxzn-23540033/i/

-VS-

Türkiye fiyatı gittigidiyor 02/05/2018 Satıcı: indirim-yeri Ürün Fiyatı:4.649,00TL (1112,97 USD eğer peşin ödeniyorsa)
    Taksit Tutarı : 774,83TL X 6
    World Puan: 930
    USDTRY Şimdiki dolar kuru: 4.1771https://www.investing.com/currencies/usd-try-historical-data
    USDTRY Futures SEP 2018 (Eylül 2018) dolar kuru: 4.4101http://www.cmegroup.com/trading/fx/emerging-market/usd-try.html

6 ay sonraki dolar maliyeti 890-900 USD suradan gorulebilir

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI

+ Ek olarak 1-15 Mayıs 2018 arasında 50-75 TL World Puan
    https://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/gittigidiyorda-75-tl-worldpuan/s-6833/c-8237
    Yapı Kredi Cüzdan’a özel gittigidiyor.com'dan yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplam 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL,Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplam 75 TL Worldpuan hediye!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aklen -- 5 Mayıs 2018; 5:52:52 >

• Slow58 kullanıcısına yanıt
    Kablosuz aktarım yapamıyor musun filmleri. Bende lg var smart share üzerinden kablosuz izleyebiliyorum seslerde problem olmuyor. Samsunglar da kablosuz aktarım nasıl oluyor.
  • SAMSUNG 49MU8000 49MU7400 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.