Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.336
Cevap
56
Favori
189.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorunsuz kullanmalar dilerim arkadaşlar.
  • biyolab27 B kullanıcısına yanıt
    ışık sızması olan yerleri köşelere baskı yapar gibi hafifce sil düzelme olabilir
  • Arkadaşlar merhaba ben samsung 55 mu 9000 bin modelinin 8000 binden daha üstün görüntü verdiğini düşünüyorum bazı kampanya zamanlarında aralarinda 300 400 tl fark kalıyor bence bu fiyata değer ve 55 mu 9000 alinabilir diye düşünüyorum siz ne diyorsunuz bu konuda özelikle kulanan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv'ye 1210.8 sürümünü yükledim 2 günlük izlenimim auto motion + kapalı iken dahili ve harici receiver ile titreme/takılma olmadı.Dahili uyduda guide ekranını açıp kanal seçip açılırken alt bilgi penceresi gereksizce hızlı bir şekilde görünüp kapanıyordu bu sürümde o düzeltilmiş.Bana görüntü olarak bir tık netleşme var gibi geldi.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Hacı dakikalık gorüntü takılma durumu ve menü lagları 1201 e göre nasıl? Ve özellikle trt 4 k nın görüntüsü ve motionu?

• 1201 güncellemesinden şu an çok memnunum. 1210 sürümüne geçen daha fazla kişi yorum yapabilir mi
  • Whowerts kullanıcısına yanıt
    1201'de dakikalık görüntü takılma sorunu yoktu 1155.1'de vardı.1210.8'de de olmadı önceki sürüme göre negatif birşey farketmedim.

• Modemim tv nin hemen yanında İnternete bağlarken hız farkı olurmu ne tavsiye edersiniz kablolu yada kablosuz birde 50mbit internet kullanıyorum bu tv destekler değilmi?

• Abs 2018 nu8000 ve Qled modeller freesync destekli cıktı.

• orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    3gündür herhangi bir olumsuzluk görmedim. Herhangi bir düzelmede görmedim açıkçası. Her şey stabil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 49MU8000 Modelini aldım kasada deforme olmuş ekranda sorun yok 1 yıl garantili 3100 Tl doğru mu yaptım . yardımcı olabilecek var mı iade şansım var o yüzden danışmak istedim.
  • Tercih meselesi ancak 500 600 tl fazla verip hiç açılmamış kutu alıp 2 yıl garantili almak bana daha mantıklı geliyor ayrıca 1 yıl garanti dedi muhtemelen kendi verdiği garanti yani samsung garantisi yok o tv de

• arkadaşlar 3700 tl param var ue49mu8000 mi ue55mu7400 mü hangisi sizce?
  • Bende eve gecicem birazdan.yüklicem.detaylı bakıp net farkları paylaşırım.

• yoksul37 Y kullanıcısına yanıt
    Eğer bütcen yeterliyse bence tamamen iade et ve 2018 tv leri bekle 1 aya kadar ülkemize gelecekler.lg bu sene full array sisteme geçmiş ve tv ler iyi duruyor.samsung da array panel olabilir.ben şahsen mu 8000 den pişman değilim ama keşke eski tv'im biraz daha geç bozulsaydı da 2018 serilerine de baksaydım diyorum. Ve eklemeliyim ki 49mu8000 60hz. Ileride pc ve ps4 kullanmak istersen belli sınırları ve dezavantajı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whowerts -- 5 Nisan 2018; 23:3:41 >
  • omenhope kullanıcısına yanıt
    ben de yükleyeyim o zaman :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

ben de yükleyeyim o zaman :)

Hayırlı olsun o zaman. :D
  • İyi günler hepinize. Bende bu tv den almayı düşünüyorum. İstanbul bilişimde 4600 tl. Acaba güvenilir mi? Daha uygun başka bir yerde bulabilir miyim?

• Bu tvye kodi yuklenir mi?

• Arkadaşlar merhaba

TV nin kendi tarayıcısından, Fulhdflmizlsene gibi sitelerden film izleme şansımız yokmu? Siz nasıl çözüyorsunuz bu işi?

Biraz cahilce mi oldu bilmiyorum ama ilk defa bir smart tv aldım, bilemedim 😁

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.