Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.336
Cevap
56
Favori
189.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynısı benim tv ve digitürk'de de oluyor.Otomatik standby kapalı kontrol ettim acaba digiturk cihazı mı bozuldu diye düşündüm sonra one connect deki hdmı kabloların yerlerini degıştirdim ondan sonra tekrar olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 2 Mart 2018; 10:23:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısmetse bugün yarın bu tvyi almayı düşünüyorum.

Uygun fiyat ve yetkili servis olarak nereden almamı tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electro77 -- 2 Mart 2018; 13:0:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Aynısı benim tv ve digitürk'de de oluyor.Otomatik standby kapalı kontrol ettim acaba digiturk cihazı mı bozuldu diye düşündüm sonra one connect deki hdmı kabloların yerlerini degıştirdim ondan sonra tekrar olmadı.

Bende hdmi1 dsmart, hdmi2 digiturk.. Yer değiştirdim yine tekrarladı...
    Anynet+ ile alakalı bir problem sanırım..
    Yabancı forumlarda da buna benzer sıkıntıları yazmış insanlar. Anynet+'i kapat, sonra tv'yi kapat-aç, sonra Anynet+'i aç gibi bir çözümden bahsedilmiş, akşam deneyeceğim...

Anynet'i kapatınca sorun kalmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardarda7 -- 5 Mart 2018; 9:37:15 >
  • Merhaba
    Bugün n11 den kupon indirimi ile 4588 tl ye 55mu8000 i sipariş ettim.
    Digiturkplay uygulaması var mı içinde acaba ?
  • Hayırlı olsun, iyi fiyat.. Digiturkplay var ..

• ardarda7 kullanıcısına yanıt
    Sağolun teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ares2662

aynen servis modda o kadar gizli özellik var ki 3D var ben onuda açtırdım ama denemedim çalıscakmı bakalım.servis menude off du onu on yapın dedim on a çevirdik.panel menüsünde uhdm yazıyodu onuda 8k çevirdik iyimi yaptık kötümü bilmiyorum.orda o kadar çok özellik varki.yarım bi samsung kumanda alıcam eski tip kumandalar ile o menüyu acabiliyormusuz.bide panel de model degiştirebiliyorsun tr eu china die secenekler var,samsung her ülkeye satarken farklı özllikler açarak satıyor orda hangisi en doluysa ben ona ceviricem

herkese iyi akşamlar daha önce attıgım msj üzerinden devam edicegim; gecikme için kusura bakmayın;
    ben servisten standart kumanda aldım ve girli servis menusune girdim,tv nin türkiyede kilitli özelliklerini burdan acabiliyorsunuz.

öncelikle şunu büyük harflerle yazıcam AYAR DEGİŞTİRMEDEN KESİN FOTOFRAF ÇEKİN; çünkü fabrika ayarlarına dönseniz bile bu ayarlar eski haline gelmiyor; hatta benim başım suan belada:D panel type ı degiştirdim yanlışlıkla 300 tane fln seçenek var bulamadım orjinalini,s,zden rizam menuye giren olursa bi resim paylaşırsa orjinal hallerini sevinirim.

kumandayı aldıgınızda (kumandanın resmini çekmedim onuda koyucam) tv kapalı haldeyken info-menü-mute e basıp power tuşuna basıyoruz tv acıldıgında bu menu geliyor.

bir çok seçenek var ama degiştirmeden resim alın kesin.
    kitli olanlardan ben resim miror u actım, ses miror u actım telefondan muzik de yansıtabiliyosunuz.3D yi actım denemedim daha.tr yi kaldırdım eu e gectim.baya bi secenek var.
    menu gecisleri ok tusları ile secip orta tusla giriyosunuz degistirken okla degil orta tuşla degistiriyoruz bunu nie yazıyorum okla degiştirmeye kalkarsanız baska menu seceneklerine gecebilirsiniz yanlıslıkla.

Ben burdaki panel secenegini değiştirdim siz actınızda burda hangisinde sizinki banada sölerseniz sevinirim.
  • vatan dan bu tv yi kampanya alıp teslim alan varmı ,benimkihala kargolanmadı?
  • bugun aradım vatan ı taşıma durumundaymış horoz lojistikle gönderiyorlamış o yüzden vatan ın sitesindeki gönderim durumu güncel değilmiş
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Benim tv dün geldi, bugün kuruldu. Vatanda hala kargo yapılacak güya, öyle görünüyor. Kargo çat kapı gelebilir, bende öyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omenhope -- 3 Mart 2018; 16:49:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

vatan dan bu tv yi kampanya alıp teslim alan varmı ,benimkihala kargolanmadı?

benimki dün sabah geldi, bugün öğleden önce servis gelip kurdu. Gerçekten çok uygun fiyata aldık, servis elemanı da aynı fikirde. İnşallah sıkıntısız yıllarca kullanmak nasip olur.
  • Merhaba,

Kasım ayında vatanın gece kampanyasından almıştım 4499TL'ye. Nisanda evleneceğim için almıştım. Bugün kurdurdum. Servis geldi açtı kurdu. Güncellemeyi yüklediler. Kanal listesini usbden yüklediler. Herhangi bir problem çıkmadı ölü piksel vs olarak. Sesi de bence gayet iyi. Takılma olaylarını da yaşamadım, hiç denk gelmedim 3-4 saatlik izleme sürecimde.

Sizlere bir sorum olacak. Kanal listesini usbden yüklediler ama ben tekrar bir arama yapsam bir şey değişir mi?
  • 55mu8000 dün geldi ve kurulumu yapıldı. Önceki televizyonum vestel 50fa8200 e göre kiyaslanamayacak kadar güzel görüntü veriyor. Renklerin canlılığı müthiş. Sesini de cok begendim.Kanal değiştirme hızı fena değil. Internet hızına bayıldım. Modem de tv nin altında olduğundan ethernet kablosu ile bağladım. Digiturkplay ile maçları izliyorum Vestel de izlediğimin görüntüsü sanki sd imiş. Baya ince ayarlar var. Bulaniklik ve titreme ayarını maçlarda kaça getirmeliyim sizce ? Ya da siz hangi ayarda kullaniyorsunuz?

• horoz lojistik getirir getirmez arkasından servis mi geliyor ,anlamadım
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Tv yi teslim aldıktan sonra 444 77 11 i arıyorsunuz servis montaj kaydı olusturuyorsunuz. Onlar sizi gelmeden yarım saat önce arıyorlar.

• İos için Telefon/Tablet ile TV’yi yönetebileceğimiz uygulama tavsiyesi verir misiniz?

Kablosuz klavye mause almayıp tableti kullanmak istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55mu8bin dsmart modunu bilen varmi

• Yeni yazılım yayınlanmış.

Upgrade File(USB type) Versiyon 1201.0, All Windows

(Farklı Dillerde)

1,272.91 MB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 5 Mart 2018; 19:59:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Yeni yazılım yayınlanmış.

Upgrade File(USB type) Versiyon 1201.0, All Windows

(Farklı Dillerde)

1,272.91 MB

Bu yazılımları hiç yüklemesek sorun olur mu? İlk kurulduğu günkü gibi duruyor, hiç ayar yapmadım üstüne.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • by_efendy34 kullanıcısına yanıt
    RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam vatanbilgisayardan aldım. Bulutlanma testinde hoşuma gitmeyen görüntüler meydana geldi. Siz test ettiniz mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry_Wolf -- 5 Mart 2018; 21:54:30 >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.