Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.336
Cevap
56
Favori
189.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde usb filmlerde alt yazi var ama tv alt yaziyi kapatmiyor.tvde alt yazi kapat seceneci yok sanirim

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    menulerde gormustum o goruntu ayarlari ses ayarlari olan menu varya kisa yollar orda en saga heldiginizde altyazi ayari vardi galba

• Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    Kisa yol alt yazo ac kapat secenegi bulamadim.filmler altyazili izliyorum

hocam hani bu ev tusu varya menu tusu basiyoruz alttan menu geliyo ekranin altindan orda ekran hdd pc felan sectigimiz yer iste orda o menulerin birinin icinde goruntu ses felan ayarlari var bi kurcalayin bulucaksiniz

• Selamün aleyküm hayırlı akşamlar ürünü kullanan herkese hayırlı olsun diyorum İki sorum olacak birincisi hard diskten film izlemede bi sıkıntı var mı Altyazı rengi değiştirebiliyor mu? ikincisi ise 2 TB hard disk kullanımında sıkıntı var mı Herkese iyi seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thewinner67 -- 30 Ocak 2018; 20:31:35 >
    O dedigin farkli ben.usb takinca film izlerken kapanmiyor.birde guncel surum 1511

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 30 Ocak 2018; 22:3:2 >
    dogrudur hocam ben sadece altyazi ile ilgili bisiler oldugunu hatirliyorum soylemek istedim

• Önceki yazılımlarda bazı arkadaşlar yazmış görüntü de anlık 1 saniye civarı titreme oluyor diye 1151 yazılım da bu sorun yoktu,1155 yazılımına geçince bizzat bende gözlemledim.Sorun yazılımsal belli biran önce yeni güncelleme ile düzeltirler umarım.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Geçen bir yazılım güncellemesi yaptığım da tv donmaya kasmaya başladı fabrika ayarlarını sıfırladım düzeldi. Bunun gibi bir hata olabilir mi? Yazılım kurulduğunda Buglar oluşmuş olabilir mi

• mehmetius kullanıcısına yanıt
    Yazılım güncellemesinden sonra fabrika ayarlarına sıfirladım tekrar baştan kurulum yaptım.Şuan mesela dahili uydu alıcıdan izlerken Aspor daki maçta ara ara anlık titreme oluyor.Digiturk den biraz baktım titreme olmadı.Dahili alıcıda diger yayınlarda da ara ara oluyor.Auto Motion kapalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 31 Ocak 2018; 21:16:18 >
  • tv kasmaya basladı nedense geçişlerde
  • Benim. Tv alt yazilar surekli takila takila hergun boyle

Bazı reklamların altyazıları bilerek öyle oluyor.Cnntürk,TrtHaber gibi kayan altyazılarda sorun var mı ?

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Yavas deil hizli kayan tum kanallar boyle

hocam o reklamlarda firmalar alt yazinin okunmasini istemiyor o yuzden oyle geciyor eskiden kucuk geciyodu okunamiycak kadar sonra kanun mu ne cikti kanun geregi buyulttuler bu seferde hizli akitiyolar tv ile alakali degil tamamen firmadan kaynakli

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Benim. Tv alt yazilar surekli takila takila hergun boyle

film modu oto2 yap düzelir

Firmadan degil tv den kaynaklaniyor Ben Lg de kullandim hizlida olsa okuyordum samsungta okunmuyor golgeli titriyor.50 sefa alt yazi geciyorsa 45 tanesi boyle oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 1 Şubat 2018; 20:5:20 >
  • auto motionda

bulanıklığı 6

titremeyide 7 yapın.Benim o şekilde maçta 3-4 dk da bir bazen titriyor.Altyazılarda sıkıntı yok.

• Zala_ kullanıcısına yanıt
    Bende ucu dediğiniz gibi yaptım ama sinyal yok uyarısı verdi yayın gelmedi acaba tv de herhangi bir ayar yapıyor muyuz.

Yani şu an takılı olan kablonun ucunu sizin gösterdiğiniz analog kablo ile değiştirip sağındaki girişe taktım ama yayın gelmedi. Hatta akım korumalı prizde anten koruma da vardı onuda ara kablo ile kullandım ama olmadı.

Acaba yanlış yaptığım birşey mi var. Cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.