Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.336
Cevap
56
Favori
189.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben gecis yaptim.hicbi fark yok.trt 4k haric

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slow58 kullanıcısına yanıt
    Cep telefonunuza Samsung smart view indirin ve tv'ye bağlanın. Telefon üzerinden mouse ve klavye kullanarak rahatça gezebilirsiniz, ek bir klavye almanıza hiç gerek yok.

• Arkadaşlar ben de 55mu8000 alarak arsnıza katıldım. Kargo il merkezine geldi ama bana Salı gün ulaşacak, sonra da servisi arayıp kurulum yaptırırım. Size sorum, servis kurulum yaparken ışık sızması, ölü piksel v.s testlerini yapıyor mu? Nelere dikkat etmeliyim, sorunlu bir durum varsa süreç nasıl oluyor. Tv yi hepsiburadadan satıcıdan aldım. Ben aldıktan 2 gün sonra 90 TL ucuzlamış :(
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazski

Merhaba herkese,

Öncelikle sorunum şu cihaz da bazen çok kısa süreli ekran bi anda Yıldırım düşmesi gibi bembeyaz olup normale dönüyor. Ps bağlayınca farketmiştim 2 saatte 3 kere filan oldu, normal digiturk te hiç görmemiştim. Şu aralar digiturk te de yapmaya başladı. Sorun ne olabilir?

PS ve Digiturk akım korumalı prize mi bağlı ?
  • Evet hepsiburada dan akım koruma prizi almıştım ikisi de ona bağlı digiturk le tv

• Zala_ kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bende de var hocam nasil cozdunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Ayni sorun bende de var hocam nasil cozdunuz ?

Analogla bağlayacaksınız.Yani eski usül anten kablosu ile. Kablo TV için apartmandan gelen kablonun ucunu kesip kendiniz yapabilirsiniz. Almanız gereken tek şey eski usül erkek anten kablosu ucu.

Cok sagol hocam deneyeceğim, tv ye taktigimiz kablonun ucundan bahsediyoruz degil mi ? Zaten oyleydi ekip onu cikarip kendi farkli uclarindan takti girişe...

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Kutunun en soluna girecek

Conax modul ile baglattim ama yine de cozer herhalde sorunu, eve gidince deneyeceğim.

Hocam Allah razı olsun senden, yayin geldi, sabahtan beri kafayi kirdirdi bana teknik servis olsun musteri hizmetleri olsun, biseyi cozemediler, iptal ettirecektim artik o raddeye gelmiştim sinirden, bos adamlari alip teknik servise koymuşlar! İlk kez duyuyorlarmis bilmem ne uzayli gibi cevaplar veriyorlar. Tekrar cok sagol...

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.Lafı olmaz :) yayın gelmesine sevindim. Güle güle izleyin.

Yetkisiz (!) servisler yeni televizyonlardaki bu tür bağlantı kutularını falan bilmiyorlar maalesef.Ben de teknik servisle konuşmuştum da kabloda arıza vardır vs dediler.

• Tv’yi kullanan arkadaşlar puhu tv app geldi mi acaba

• 1 AYDIR GELDİ

• TİVİBU APP VAR MI?
  • yeni güncellemeyi yükleyen varmı ?
  • Samsung ta play station now diye bir uygulama vardi buradan ps oyunlari oynayan varmi

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Yükledim herhangi bi yenilik ya da hata göremedim.

• Merhaba arkadaşlar bende bu modelin 65 inc olanını almayı düşünüyorum.Uzun bir süre sonra alacağım için şu an sadece takip aşamasındayım.Ürünü aldıktan sonra keşke almasaydım dediğiniz bir sorun yaşadınız mı acaba ?
    Ben aktif olarak smart özelliğini ve PS4 yada ben alana kadar çıkarsa ps5 ile kullanacağım.
    Merak ettiğim bir durumda cihazın arka kısmındaki yuvaya hdd sığıyormu acaba ?
    Kablosuz ses sistemi ile kullanan var mı ? Marka model önerisi olursa sevinirim.
    9000 modelinin ayak yapısını beğenmediğim için almayı düşünmüyorum.Tv modelleri ve farkları hakkında çok bilgim de yok 8000 yerine 9000 modelini tercih et derseniz bunda ki en büyük sebep ne olur?
    ilk defa tv bölümüne mesaj yazıyorum yıllar önce mobil ve 2.el bölümünü aktif kullanıyordum.Yardımcı olursanız memnun olurum hepinize iyi yıllar diliyorum.
  • Arkadaşlar hard Disk'ten film izlerken alttaki ve üsteki siyah kenarlıklar kapanmıyor mu?Benim eski Samsung c650 tv de Tools diye bir secenekle o kenarları kaldırabiliyordum. Bu soruna Nasıl bir çare bulabilirim acil yardım istiyorum. Yoksa wd media player mi alayım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.