Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.336
Cevap
56
Favori
189.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar çok sinirimi bozan bir problem var. 49mu8000 kullanıyorum. Digitürk baglattım ancak maç izlerken özellikle sahne değişince falan bir kasma oluyor nedense. Aynı şey normal uydu yayınında da vardı onemsememistim yayından heralde diye. Ama ps4 ile fifa oynarken bile aynı şey oluyor. Mesela ilk santrada bir kasma mi desem takılma mi desem bişey oluyor. Yada maç izlerken korner veya taç kamerasından yüksek kameraya geçince de aynı problem var.
    Bunlar her tvde görülüyor mu acaba? Servis çağırsam çözülür mü ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krayir kullanıcısına yanıt
    Selam.
    -Auto motion plus i tamamen kapatıp izle bakalım ne olacak.
    -Aynı sorun devam ederse Auto motion plus i kişisele getir alttaki ayarları 10 ve 3 yaparak dene.
    -Hala sorun varsa 3 olan ayarı yavaş yavaş arttırıp gözlemle.

• merhaba arkadaşlar.

Tv evlilik dolayısıyla eylül ayında alıp 1 ay kullandıktan sonra kutusuna koyup kaldırmıştım.

Evlilik sonrası taşınacağım eve tvyi kurmak için kutusundan çıkartırken sanırım ekrana biraz fazla kuvvet uyguladım.

resim aşağıda yer almaktadır.

bu konuda sizlerden yarıdm rica ediyorum.

ne yapabilirim.

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiroskop -- 24 Nisan 2019; 9:50:49 >

• jiroskop kullanıcısına yanıt
    BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN YAPILACAK BİRŞEY VAR GİBİ GÖZÜKMÜYOR YALAN SÖYLEMEYE GEREK YOK OYLE KULLANACAKSINIZ YENI EKRAN TV FİYATININ 4TE3 OLUNCA DEĞİŞTİREMEZSİNİZ SERVİS İLEDE HİÇ BİR ŞEY OLMAZ .
  • kizildereumut kullanıcısına yanıt
    servis 3750 tl fiyat istedi.

zaten tv yi 4700 almıştım. yeni bir tv bakmaya başladım.

sanırım 49nu800 yada 55nu8000 alacam.

bu modeller haricinde tavsiyeniz varmı?

tabiki haziran ayından sonra düğünde toplanacak para ile olabilir.

teşekkürler.
  • merhaba , kanal geçişlerinde siyah ekran değilde tv kanalını tutma özelliği var mı bu tv de?
  • Merhaba. 1270.3 güncellemesi yayınlandı. Kurup deneyen, güncelleme notlarını bilen varmı?

• trhnglr T kullanıcısına yanıt
    Ingilizce karşılığını bilsek servis menusunden bulup denerdik

• gunan44 G kullanıcısına yanıt
    Ben yükledim bir değişiklik hissetmedim .
  • Güncelleme detayı bu linkte var sayfayı Türkçe ye çevirip inceleyebilirsiniz.
    https://eu.community.samsung.com/t5/TV/Changelog-1270-3-2017-Modell/td-p/1128229

• Selam millet,

Televizyonumda altta fotoğrafta görebileceğiniz gibi yatay bir çizgi oluştu. Garanti kapsamına girer mi? tamir maliyeti nedir? Bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim. moraller bozuk. SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI
  • Krayir kullanıcısına yanıt
    55mu8000 Digiturk bağlı bende. Automotion kişisel ayarlar: yukardaki ayar 6 alttaki 5 şeklinde. Maçlar ve herşey gayet akıcı. Ps4, Netflix, youtube da automotion ayarları aynı ve sorunsuz. 49mu8000 ayarları panel aynı değilse farklı olabilir. Automotion otomatik kullanmayın. Kişisel olarak ayarlayıp öyle deneyin. Ha bir de Digiturk'un kendi orjinal kablosunu kullanıyorum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    kullanmazsanız satısa cıkarın makul bir fiyat ile kullnılabılır o tv %95e yakın görüntü veriyor tv alıcısı olur muhakkak yeni tv için sermaye olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizildereumut -- 14 Mayıs 2019; 17:26:49 >
  • arundel A kullanıcısına yanıt
    nasıl oldu bu darbe mi aldı acaba darbe yoksa garanti varsa panel değişimine gider bu tv panel hatası rapor alında bize de lazım olur kronik ise.
    Darbe yemediyse garantiye girer. Darbe degil gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 14 Mayıs 2019; 20:29:25 >
  • Herhangi bir darbe yok, kendi kendine oluştu. Garantiye girdi ve panel değiştirdiler.

Garanti kapsamında olmasaydı 3000tl civarı bir ödeme yapmam gerekirmiş.

Bilginize.
    %95 oranında seyredilebilir demek istedim bir süre sonra alışırsınız o kırık yere sorun olmaz bence sadece misafırler garıpser :)
    Bu çizgi sorunu maalesef mu8000 de kronik gibi duruyor. İşin vahim tarafı garanti bitince tekrar çıkarsa ne halt yiyeceğiz?

• Iphonelara ios 12.3 ile gelen Airplay 2 mu8000 ile çalışıyor mu? Güncelleme gelecek mi, bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ramaray R kullanıcısına yanıt
    Airplay? Nasıl yani ekran yansıtma mı gelecek?

Bu arada ios için uzaktan kontrol programı "Smart view" güncellemeden sonra çalışmıyordu. Düzelmiş.
    https://itunes.apple.com/tr/app/samsung-smart-view/id858283863?mt=8
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.