Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.335
Cevap
56
Favori
189.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Bu tvde aynı anda diseqcden hem eutelsat hem turksat izleme şansımız yok mu bir türlü bulamadim. Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben dinamik modunu kullanıyorum. diğerlerinde görüntü daha bulanık ve cansız görünüyor. beyaz rengi tamamen kayboluyor. tek artısı gözü daha az yoruyor.
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    İyi hafta sonları foruma bayadır uğramıyorum. Siz ve sayın dallası takip ediyordum ve 55 mu 8000 almıştım Tabi o zamanlar 9000 modeli ile arada kalmıştım kısmet. Televizyonumdan da memnunum. İkinize de fikirlerinden dolayı teşekkür ederim.
    Müsait olduğunuzdsa cevaplayabilseniz iki sorum olucaktı:

1)Kumanda evde malesef çok yere düşüyor ve o kadar sağlammış ki çok şükür kırılmadı ancak kırılmayacak anlamına da gelmiyor. Bu nedenle tavsiye edebileceğiniz yan sanayi kumanda var mı?
    2)Aslında görüntüden çok memnunum ve orjinal ayarlarıyla tüm modlarlı da yerine göre kullanıyorum ancak belki çok daha iyi görüntü ayarları vardır da benim haberim olmayabilir mantığıyla tavsiye edeceğiniz ayar var mı? tşk.
  • Arkadaşlar hdmi dan Laptop bağlarken Laptop donuyor gibi kalıyor. Birde online film izlerken arada net gidiyor. Başına gelen oldu mu

• biyolab27 B kullanıcısına yanıt
    var 15 liraya herhangi bir smart tv kuamndası işini görür.
    mesela bunu aldım. çalıştı.
    onu kullanmasan iyi edersin.https://www.hepsiburada.com/uskey-rm-l1088-samsung-lcd-led-tv-kumandasi-p-HBV000007T5RH?magaza=Oneplusmarket&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CjwKCAiA_P3jBRAqEiwAZyWWaNjDZNfp3PmKeCh7vs-tn_zz-u8iQEDaxpk2KndcAEiRL055fYPbnhoC3wcQAvD_BwE

• Arkadaşlar hazır kanal listesi elinizde var mı? Varsa nasıl kurabiliriz? İlk aldığımda anten yoktu daha yeni kuruldu da yardımcı olursanız sevinirim.

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim kardes. İşin rast gitsin.

• Laptop ile 55mu8000 arası bağlantı için hdmi kablo alacağım. Daha önce hiç hdmi kablo kullanmadım.

Hdmi 2.0 mı tercih etmeliyim?

Pahalı olmayan fiyat performans ürünü tavsiyesinde bulunur musunuz?

• Hocam ben bu tvyi 2017 buldum ama o dönemde alacak durumum yoktu şuan bu tvyi almak istiyorum ama satışı yok hiçbir yerde sen almışsın peki satmayı düşünüyor musun yada satacak biri var mıdır bu tvyi şuanda ya

• Hocam ben Samsung55mu8000 tvyi 2017 buldum ama o dönemde alacak durumum yoktu şuan bu tvyi almak istiyorum ama satışı yok hiçbir yerde sen almışsın peki satmayı düşünüyor musun yada satacak biri var mıdır bu tvyi şuanda ya

• Selam. Sanırım MU serisi yazılımları konusunda doyuma ulaştık. Şu saatten sonra çok sık güncelleme almiycaz diye düşünüyorum, sizler ne dersiniz?

• biuu kullanıcısına yanıt
    steamlink ile kablosuz baglantı kurabilirsin
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Pc tv işleşmesi için dark 2.0 hdmi aldım.

Ama pek memnun kalmadım görüntü milisaniyelik gecikmeli gidiyor.

Dediğiniz olayı ilk kez duyuyorum. Araştırayım.

tv apps te steamlink vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

tv apps te steamlink vardır
    Bu steamlink iphone ile de çalışıyor deyin uçayım havalara.

• Güncel kanal listesini nasıl indiririz veya elinde olan varsa paylaşabilir mi? Bazi kanallar değişmiş kanal360 yerine baska birsey çıkıyor mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedoctor1907 -- 29 Mart 2019; 12:11:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    okadarını bilemem pc ile eşleşir
  • Merhabalar,
    1 yıldan fazla süredir kullanmakta olduğum 49MU8000 televizyonumda son 1-2 aydır 1 adet stuck (sıkışmış?) piksel mevcut. Daha önce olmadığını düşünüyorum zira televizyonu aldığım zaman yaptığım detaylı testlerde ve şimdi baktığımda çektiğim eski fotoğraflarda herhangi bir şekilde görememiştim, zaten bu tip konularda takıntılı olduğum için direkt gözüme batardı. Sonradan oluşmuş gibi görünüyor ama sonradan niye oluştuğu hakkında da fikrim yok.
    1 adet piksel sürekli yeşil görünüyor. YouTube'ta rengarenk görüntü vererek bunu çözdüğünü söyleyen videolar var, 1 gece açık bıraktım işe yaramadı. Garanti kapsamında değişim söz konusu olabilir mi, ne yapmalıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • forumda artık kimse kalmamış eskide çok yogundu burası problemler bitince her halde son güncelleme oturdu rayına galiba ve bildiğim kadarıyla 5 piksele kadar değişim yok fazlası 6/7/8/9/ falan olması gerekiyor 1 piksel ile çook zpr gibi.

• Arkadaşlar güncel kanal listesini arıyorum, henüz bulamadım, sizlerde var ise foruma upload edebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.