Şimdi Ara

Samsung 55MU8000 Almakla Hata mı Yaptım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aslında benim sorunum Samsung 55MU8000 ile ilgili mi yoksa ülkemizdeki İnternet ile mi ilgili bilmiyorum ama çektiğim işkenceyi sizlerle paylaşacağım lütfen aynı sorunla karşılaşanlar bana bir yardım etsin.

Öncelikle Nisanda Samsung 55MU8000 aldım, modemim Asus DSL-AC51, İnternetim Turkcell Superonline, AKN'nin aşılmadığı zamanlarda modem hızım 8-9mbps, TV-Modem uzaklığım yok gibi kablolu bağladım TV'ye.

Gel gelelim TV'de bir şey izlemek istediğimde tam bir işkence yaşıyorum. TV'nin kendi programlar üzerinden açtığım (Youtube, Puhu Tv, Netflix...) film veyahut videolarda sıkıntı yok ama İnternet Tarayıcısından açtığım her film'de aşırı donmalar bazı videolarda açılmama sorunu yaşıyorum. Birde buna TV kumandasının kötülüğü eklenince durum tam bir işkenceye dönüşüyor. Eve geliyorsunuz normal kanalları izlemeyen biri vakit geçirmek için bir film ne bileyim ufak bir gezinti yapmak ister ama işkence yaşayıp sinirlenip TV'yi kapıyorsunuz.

Biraz Samsung'un kumandasına da değinmek istiyorum, Tasarım olarak sade yapısı çok hoşuma gitse de tuşlardan çıkan sesler uyuyan bir insanı uyandırır. Ayrıca hiç ama hiç kullanışlı değil! Tarayıcıya bir şey yazmak istemezsiniz.

Almadan önce LG SJ800v arasında çok gidip gelmiştim sırf kumandasından bile LG alınırmış onu fark ettim.

Neyse konumuza gelecek olursak bu televizyonu kullanıp benim gibi aynı sorunları yaşayan insanlar var mı varsa nasıl bir yol izliyorlar 5200TL verip bu karşılığı aldıktan sonra onlarda kendini enayi gibi hissediyor mu bilmek istiyorum.

• ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C_colak C kullanıcısına yanıt
    TV yi browser da gezinmek için mi aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bir izlenim mi verdi yazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android özellikli tvler sanki daha iyi sonuç veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg oled tv kullanıyorum 10 aydır. Tvnin browswerını hiç kullanmadığımı farkettim yazınızı okuyunca.

• xnergy kullanıcısına yanıt
    Hiç kullanmadım androidi ama tizenin durumu ortada.

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    O zaman programlar size fazlasıyla yetiyor gibi.

• Torrentten 1080p veya 4k film/dizi indirip usb ile izliyorum. Puhu tvden dizi izliyorum. Youtube uygulamasını da arada kullanıyorum.yerli Tv kanalı pek izlemem zaten ama bbc earth, filtv, filmbox, dsmartın hd film dizi kanalları, natgeo ve discovery kanalları benim için yeterli oluyor. Netflix üyeliği düşünüyordum ama sonra vazgeçtim.

• Konuyu hortlatayım da almayı düşünen iyice düşünsün.

• 65NU8000 - LG 65SJ800V hangisi daha iyidir?

Aslında 65nu8000 düşünüyordum ama samsung kumandası gerçekten kullanışlı değil.

Max 8000tl 65" ne önerirsiniz?

• Samsung kumandasindan şikayetci cok ama 1 yildir kullaniyom problem cikarmadi gayet kullanişli üzerinde 20-30 tane düğmelerin kalabalik olmasi can sıkıcı LG almadigima şükrediyorum cünkü kumandayi aniden oynatinca fare cikiyo ekranda görüntü bozuklulugu yapiyor ayrica mu8000 var ama 65 inç bakiyom .

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende kumandadan dolayı samsung almasam mı diye düşünüyorum.
    Samsungun ekranda mouse(imleci) hareket ettirmesi nası.
    kumandayı rahat kullana biliyor musunuz ekranda.

teşekkürler.
  • kgulle K kullanıcısına yanıt
    Evet rahat kullaniyorum ayrica mause vede klavye takmişim oturur pc gibi kullaniyorum:))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.