Şimdi Ara

samsung 55ku7000 3254 tl teknosa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
5
Favori
4.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar samsung 55ku7000 3254 tl gittigidiyor teknosa magazında satılıyor.
    benim bu tv de gordugum en dusuk fiyat oldu ben de aldım. paraf bahar kampanyası kullandım ordan da 70 tl geldi..
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-55ku7000-55-7-serisi-uhd-tv-smart-tizen-dahili-uhd-uydu-alici-260491139

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_sss -- 14 Mart 2017; 17:3:54 >

• Hassas Siyah (Yerel Karartma)

Quantum Dot Color

Active Crystal Color

Quantum Dot Display

10 bit panel olmayışı en büyük eksiklikleri kampanya kollayıp 8 serisi almak şu dönemde daha iyi olacaktır fark es geçilecek türden değil
  • 8le 10 arasinda pek fark yok diyorlar zaten 10bit paneller acayip ucuk seviyede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2800 e almışken hiç sıcak değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

8le 10 arasinda pek fark yok diyorlar zaten 10bit paneller acayip ucuk seviyede

Ekran teknolojileri farklı daha saymadığım ekran yansıma önleyici gibi bir çok fark var telefon hediyesini satıp değerlendirenler çok. fark yok olayına girersek nerede yaygın 4k yayın var günü kurtarma adına full hd bile 5 6 sene halen gideri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Ekran teknolojileri farklı daha saymadığım ekran yansıma önleyici gibi bir çok fark var telefon hediyesini satıp değerlendirenler çok. fark yok olayına girersek nerede yaygın 4k yayın var günü kurtarma adına full hd bile 5 6 sene halen gideri var

Oyundan bahsediyorum tv yayinindan bana ne.scorpio 4k calistiracak mesela.ayrica fark olur ama iyat farkina degecek bir fark oluru orasi mecul

• quote:

Hassas Siyah (Yerel Karartma)

Quantum Dot Color

Active Crystal Color

Quantum Dot Display

10 bit panel olmayışı en büyük eksiklikleri kampanya kollayıp 8 serisi almak şu dönemde daha iyi olacaktır fark es geçilecek türden değil

50hz paneli de ekleyebiliriz sanırım...
  • quote:

quote:

quote:

Oyundan bahsediyorum tv yayinindan bana ne.scorpio 4k calistiracak mesela.ayrica fark olur ama iyat farkina degecek bir fark oluru orasi mecul

Oyun diyorsunuz 10 bit önemi yok diyorsunuz bu ne çelişki anlamadım hocam

• Bundan önceki kampanyada 60ks8000 6500tl alıp s7 2000tl satarak 4000 4500 arasına getirenler oldu şuan 2017 serisi a5 veriyor. kart veya site kuponları ile aşağı yukarı benzer fiyatlara gelebiliyor takip etmek lazım
    bence farka değer tv önerisi konuları takip ederseniz yararlı olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Oyun diyorsunuz 10 bit önemi yok diyorsunuz bu ne çelişki anlamadım hocam

Yok onemli tabi de 10bit paneller asiri pahali:(

• Arkadaşlar sizce bunu 2800 falan alsak uygun olur mu genelde tv yayını falan için kullanılacak oyun falan oynanmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

quote:

Hassas Siyah (Yerel Karartma)

Quantum Dot Color

Active Crystal Color

Quantum Dot Display

50hz paneli de ekleyebiliriz sanırım...

Yılbaşı öncesi 60ks8000 i 4600 liraya, 50ku7000 i 2400 liraya aldım. 2 TV arasında çok fark var. En önemlisi 100 hz- 50 Hz değeri. Parlaklık KS serisinde 20/4 de yeterliyken ku serisinde 20/15 de. Renk canlılığı parlaklığı katkat KS serisinde daha iyi. Ks serisini izledikten sonra ku serisinin ekranı cok sönük kalıyor.va panel de aşırı karartma var gibi. Ku serisinde oyun yüklenmiyor. Kumanda KS serisinde kizilotesi ve dnla ile çalışiyor. Ku kizilotesi ile.Ks de kasa daha kaliteli. 3200 lere 55ku7000 yerine biraZ daha ekleyip 49ks8500 derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

2800 e almışken hiç sıcak değil

Nereden ve Ne zaman Aldınız Hocam ?

• Tv başlığının şişirilen tv si. İyi sattılar ama Allah var. Ne almalıyım yazmaya kalmadan ku almalısın diye yapıştırıyordu eleman

• O paraya ks8500 lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

2800 e almışken hiç sıcak değil

Nereden ve Ne zaman Aldınız Hocam ?

Teknosadan 6 ay once

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Tv başlığının şişirilen tv si. İyi sattılar ama Allah var. Ne almalıyım yazmaya kalmadan ku almalısın diye yapıştırıyordu eleman

Bende Ona Dikkat Ettim, Nedense Hep Bu Tv Tavsiye Edilmiş, Sanırım Bu Fiyat Segmentindeki Diğer Rakiplerinden Önde Yada Bu Tv Seviyesinde Başka Alternatif Yok
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Fiyat Çok İyi, Hediye Çeki Vs. Kulandınızmı, Yoksa Direk Mağaza Fiyatımıydı ?
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Tv başlığının şişirilen tv si. İyi sattılar ama Allah var. Ne almalıyım yazmaya kalmadan ku almalısın diye yapıştırıyordu eleman

Bende Ona Dikkat Ettim, Nedense Hep Bu Tv Tavsiye Edilmiş, Sanırım Bu Fiyat Segmentindeki Diğer Rakiplerinden Önde Yada Bu Tv Seviyesinde Başka Alternatif Yok

Hocam tavsiye edilmesinin nedeni Va panel olması ve tizenin hızlı olmasidir. Orta segment bir TV. Ben akrabam için almıştım. 3 bin üzeri vereceksiniz 100hz bir TV bakın derim.biraz daha üzerine ekleyip 4000 liraya Sony 55xd8505 alınabilir. Ku7000 benzeri başka marka olsun derseniz lg50uh635 de bakılabilir. Kipa da aylardir 2699 liraydı. Şu anki fiyatlar da farklılıklar olabilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.