Şimdi Ara

SAMSUNG 55JU7500 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
7
Favori
29.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunhul kullanıcısına yanıt
    http://www.samsung.com/us/video/tvs-accessories/SSG-5150GB/ZA

Buyur hocam... Zaten bu ürün tr de yok ama burda olan diğer aktif gözlükler de olur tahminim.
  • Sizin verdiğiniz liste F,H,S serileri için ama bana JU serisi için lazım .
  • 55ju7000 aldıktan birkaç gün sonra gözlemlerimi paylaşmıştım. Genel olarak çok başarılı, kesinlikle tavsiye ederim. SD yayınlar dışında mükemmel bir görüntü var. Mikrofonu sormuştu birkaç arkadaş. Bende çalışıyor. Yeni alacak olanlara, Teknosa vs hepsine kayıt olmanızı tavsiye ederim. Gece kuşu gibi kampanyaları önceden haber veriyorlar. Bende de Teknosa.com için 406 TL lik hediye çeki var. Öyle “3 katı harca, kullan” koşulu yok, direkt kullanılabilenlerden. :-) Son kullanım tarihi 17 temmuz. Kullanmak isteyen olursa 250 TL ye verebilirim.
    Selamlar
    Not: TV güncellemesi geldi. Yapıp yapmamakta kararsız kaldım. Önerisi olan var mı?
  • Yap.
  • Beyler bu ju7000 yada 7500 modellerinde ki dahili uydu alıcı performansları nasıldır? Yeterlimidir yoksa harici 1 tane almak gereklimidir?

• Bana yetiyor. Hatta evdeki gigablue quad plus boşa çıktı. Satıcam herhal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Bana yetiyor. Hatta evdeki gigablue quad plus boşa çıktı. Satıcam herhal.

Sadece dahilisinden bahsediyoruz dimi ek bişi yok?

• Evet sadece dahili yetiyor bana.

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    cevaplarınız için teşekkür ederim o halde herhangi bir harici uydu arayışını geçebilirim :D

peki usb den torrenten indirilen filmlerde tr altyazı desteği sıkıntısı varmıdır?(ğ,ü,ı,ş,ç,ö)

bildiğim kadarıyla çoğu video formatında sıkıntı yok yanlış hatırlamıyorsam?hatta oynatmadığı yok diye biliyorum.
  • Video oynatmada hiç sıkıntı yaşamadım. 1080p mkv film izliyorum ripli. Altyazı bilemicem hiç denemedim zira trdublaj izliyorum. Uydu kısmında çok hassas değilsen mevcut Tvninki yeter bence.
  • marseltalon M kullanıcısına yanıt
    cevaplarınız için tekrardan teşekkür ederim uydu alıyıca gerek yok çok hassas değilim şükür trdublaj izlediğinize göre sese pek önem vermiyorsunuz anlaşılan :D
  • arkadaşlar slmlar..

ağustos ayı içerisinde 55JU7500 alacağım. önceki alacağım model 55HU8500 idi. fakat kapalı kutu hiçbir yerde kalmadığından ve ilginç ama fiyatı yeni kasaya göre daha pahalı olduğundan vazgeçtim.

sorum şudur. ürünü İstanbul avrupadan alacağım. nereden almamı önerirsiniz. ben şurdan aldım sıkıntı yaşadım, ben şurdan aldım bozuk çıktı, şurdan kesinlikle alma gibi görüşleriniz varsa paylaşabilir misiniz?

teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

arkadaşlar slmlar..

ağustos ayı içerisinde 55JU7500 alacağım. önceki alacağım model 55HU8500 idi. fakat kapalı kutu hiçbir yerde kalmadığından ve ilginç ama fiyatı yeni kasaya göre daha pahalı olduğundan vazgeçtim.

sorum şudur. ürünü İstanbul avrupadan alacağım. nereden almamı önerirsiniz. ben şurdan aldım sıkıntı yaşadım, ben şurdan aldım bozuk çıktı, şurdan kesinlikle alma gibi görüşleriniz varsa paylaşabilir misiniz?

teşekkürler..

gençler,

yok mu yardımcı olacak olan? konu bitik mi?
  • Evet, konu bitti mi acaba? Yok mu ju7500 alan?
  • merhabalar, benim de 1 ay sonra düğünüm var. lg ile samsung arasında kaldım 55" tv arıyorum. lg de 55uf8507 yi begendim ama truemotion yokmus kotu bişey dediler bunun için. Samsung da ise 55ju7000 düşünüyorum. Önerir misiniz uygun fiyata nereden alabilirim acaba ? gold vatan gibi yerlere baktım 4500-5000 arasında fiyatlar yazılıyor. Daha uygun bulabilirsem sevineceğim :)
  • quote:

quote:

arkadaşlar slmlar..

teşekkürler..

gençler,

yok mu yardımcı olacak olan? konu bitik mi?

arkadaşlar,

ben hala yorumlarınızı bekliyorum..

• Merhaba ju7000 serisi 60fps uydu yayınını destekliyor mu acaba?
  • ju7000 serisi 60fps 4k uydu yayınını destekliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit446644

ju7000 serisi 60fps 4k uydu yayınını destekliyor mu?

Evet yukarıda görüntüsünün paylaşıldığı gibi trt 4k yayını destekliyor. 60fps neyim bilmem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.