Şimdi Ara

Samsung 55JS7200 SUHD LED TV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
4.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada son durum ekteki gibidir arkadaşlar. 2.gelen TV çok daha berbat, ve sanki ışık süzmesi büyüdü günler içinde (bilemiyorum bu teknik olarak mümkün mü?)

Özellikle sağ alttaki bazı sahnelerde utanmasa TV'yi kaplayacak :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Samsung 55JS7200 SUHD LED TV Samsung 55JS7200 SUHD LED TV Samsung 55JS7200 SUHD LED TV
  • Arkadaşlar sikayetvar linkini paylaşmak isterim, desteklerinizi bekliyorum:https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/5120308
  • gp1460 G kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım geçmiş olsun. Bu bahsettiğin konu ayıplı mala girer. firmalar bunları değiştirmemek için müşteriye psikolojik baskı yaparlar. bazısı erken pes eder oda onlar için kardır. bende oled tv de logo yapışma sorunuyla karşılaştım. LG bunun normal olduğunu değişim vermiyeceğini söyledi bende mahkemeye başvurdum. bilirkişi inceledi.çözüme kavuşacak son duruşmada. Öncelikle zamanı geçirmeden Noter aracılığıyla aldığın firmaya aldığın tv nin ayıplı olduğunu para iadesi için ihtarname çek.15 gün bekle onlar sana dönüş yapmayacaklardır. Para miktarı yüksek olduğu için hakem heyeti buna bakmayacaktır.Tüketici mahkemesine müracaat et. Mahkeme bilirkişiye inceletip olumlu yönde karar çıkaracaktır. Başka türlü bundan kurtuluşun yok. Tekrar geçmiş olsun. Ülkemizde maalesef böyle. Takıldığın bir konu olursa yardımcı olabilirim. Bu konularda tecrübe kazandım. Şikayet var dan hiç bir sonuç çıkmaz.kendinizi kandırırsınız onların umurlarında değildir. sana müşteri hizmetlerinin numarasını verecekler sorununuzu buraya iletin. zaten orası sorunu çözmeyen merci. boşa uğraşma oralarda direk mahkemeye git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hzb -- 18 Mart 2016; 10:39:12 >
  • hzb H kullanıcısına yanıt
    dostum yardımın için çok teşekkürler. peki burada ihtarnameyi Samsung Türkiye'ye mi yoksa Teknosa'ya mı çekiyorum? bir de avukat masrafı falan çok çıkıyor mu acaba?
    Teknosadan aldığın için teknosaya ihtarname çekiyorsun. İlk etapta keşif parası dahil 6-7 yüz lira yatıracaksın. mahkemeyi kazandıktan sonra bunları iade alacaksın. Konuyu tek başına çözemiyeceksen avukata vekalet ücreti karşılığı verebilirsin davayı. ayrıca para vermeye gerek yok.
  • Arkadaşlar tekrar merhaba, bugünkü yoğun telefon trafiğinden sonra an itibarı ile Ücret İade Formu'nu iletti Samsung Türkiye e-mail yolu ile. Pazartesi televizyonu alacaklar, ve Perşembe günü ücret iadesini gerçekleştireceklerini söylediler. Sizleri de bilgilendireyim dedim. Ama daha Samsung mu? tövbe..
    Arkadaş öyle deme samsung en azından değişim yaptı şimdide para iadesi yapıyor. LG arızayı bile kabul etmiyor. ne değişim nede para iadesi. mahkemede uğraşıyoruz.
    ne yapmalı peki hocam Sony nasıldır? ya da Philips?
    Birbirinden berbat samsung harici kimse iade değişim vs yapmıyor yapsada kafalarına silah dayaman lazım ondada servisi feda ederler gene yapmazlar siz tv alacaksanız oled bakın bütçeniz ölçüsünde led tv lere göre çok çok az sıkıntı çıkma oranı ben geçen sene 17 tane led tv aldım iade ettim sattım vs sonunda ec930 oled aldım allah nazardan saklasın mükemmel ötesi özellikle film ve maç ağırlıklı izleyecek seniz daha iyisi yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jackbauer J kullanıcısına yanıt
    bende senin gibi düşündüm 6-7 tv aldım sorunlu iade ettim mahkemelerde uğraştım. bunlar samsung lg phılıps en son artık oled lerde bir değişim olduğunu artık bu ışık sızması ölü piksel olaylarından kurtulduk dedim daha beterine denk geldik. bundada logo yapışma sorunları çıktı. çıkması bir şey değil lg bunun normal olduğunu değişim verilmiyeceğini bildirdi. kitapçığınada bunu yazdı. şimdi mahkemede uğraşıyorum. Bilirkişi inceleme yaptı bu tv böyle seyredilmez kitapçığında yazmasının bir önemi yok dedi. şimdi mahkeme kararını bekliyorum. 29.3.2016 da kesinleşecek. Artk bıktım bu tv olayından artık denemediğim bir sony kaldı 2016 model sony almayı düşünüyorum. Birde şansımı onda deniyeceğim. https://www.youtube.com/watch?v=b0J2RyIMbKE&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=NfaBUJ2opU8 Benim için mesele tv nin arızalı olması değil firma sattığı malın arkasında durması arızalıysa değiştirmesi. LG o kadar ADİ ŞEREFLİ BİR FİRMAKİ panelde bir cm boş yer yok BUNU BÖYLE SEYRET DEĞİŞTİRMEM DİYOR. yalnız mahkemeden sonra o şerefli yetkili kimse onun gözüne sokacam o kararı. ONDAN SONRADA AYIPLI MALI DEĞİŞİM VERMEDİĞİ İÇİN İL TİCARET MÜDÜRLÜĞÜNE ŞİKAYETTE BULUNACAM ONLARDA KANUNU UYGULAMADIĞI İÇİN FİRMAYA AYRICA İDARİ PARA CEZASI KESİYOR. AZ KALDI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hzb -- 18 Mart 2016; 19:25:38 >
    Senin olayı yakınen biliyorum hocam senin durum hakikaten çok garip ve sinir bozucu işin bu noktaya gelmemesi lazım gelen bir konu lg zaten müşteri ilişkisi en kötü firma bu konuda samsung lider şuanda çözüm odaklı servisleri ve bilgili lg direk semt servisi yolluyor onlarda genelde çekirdekten yetişen ve çok bilgisi olmayan elemanlar gerçi lg merkez de aynı sony ile 2 kere muhattap oldum lg den daha kötü aynı şekilde sharp oda kötü ama malesef piyasada bunlar var ve çoğu insan bunlarla uğraşmıyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 modellerini bekle derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba forumda yazılanları ürünü aldıktan sonra okudum bende de ışık sizmasi sorunu çıktı servis Ledler güçlü olduğu icin olabilir demiş yarın tekrar gelecekler nasıl bir yol izlemeliyim kişiye göre mi değişim veya problem yok kararları veriliyor sizleri örnek gösterebilir miyim ve ne cözüm oneriyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: truntola

Arkadaşlar merhaba forumda yazılanları ürünü aldıktan sonra okudum bende de ışık sizmasi sorunu çıktı servis Ledler güçlü olduğu icin olabilir demiş yarın tekrar gelecekler nasıl bir yol izlemeliyim kişiye göre mi değişim veya problem yok kararları veriliyor sizleri örnek gösterebilir miyim ve ne cözüm oneriyorsunuz

Hocam sonuc nedir?

• Değişim kararı geldi yarın televizyonu alacaklar ne yapmam konusunda kararsız kaldım. firiniz nedir ju7000 mi alıyım js7200 mü veya lg den farklı bir model mi bakıyım bilemedim. tv yi 4400 e almıştım 670 tl bi para ve tablet4 hediyesi vardı daha iyi fiyat yakalayabilir miyim?
  • quote:

Değişim kararı geldi yarın televizyonu alacaklar ne yapmam konusunda kararsız kaldım. firiniz nedir ju7000 mi alıyım js7200 mü veya lg den farklı bir model mi bakıyım bilemedim. tv yi 4400 e almıştım 670 tl bi para ve tablet4 hediyesi vardı daha iyi fiyat yakalayabilir miyim?

Hocam 7200 veya 7000 de alabilirsiniz ama Lg nin 2015 8000 serisi var bimekste en son bana 4600TL ye bıraktılar 60 inch oldukça da inceydi, ben sipariş geçtiğim için alamadım eğer bugün gelicek tv de de sorun çıkarsa Lg ye yönelicem ya da samsung 2016 serisini beklicem.Bimekste +3 yıl garanti aldım tv de sorun çıakrsa servise gerek kalmadan iade alıp başka tv ya da hediye çeki alabiliyorum.Ben bu şekilde 2 tane js7200 ve bir tane philips 55pus6501 iade ettim bugün 7200 gelicek bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalcines -- 29 Nisan 2016; 10:35:53 >
  • 3uncu 7200 de arizali cikti. Yuh diyorum artik. Ya sony alacam ya 2016/samsung ama kafam oledlere gidio

• yalcines kullanıcısına yanıt
    benim televizyon servis tarafından daha alınmadı bugün alınacaktı daha arayan yok bende sıkıştırmıyorum başka tv olmadığı için biraz daha kullanıp kurcalıyorum. birde bende 670 lire bi para ve hak etmiş olduğum tablet 4 hediyem var iadede bunların hangilerini kaybetmiş olacağım. birebir 7200 ile değiştiriyim mi yoksa ju7000 mi alıyım senin yazdıklarında 3üncüde aynı çıktıysa seridemi problem var acaba 3üncüdede ışık sızması mı vardı? ne yapayı düşünüyorsun televizyon almak problem oldu valla samsungun en azından değiştirdiği söyleniyor lg alırsak lg değişim yapmıyormuş yazılıyor. hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalcines

3uncu 7200 de arizali cikti. Yuh diyorum artik. Ya sony alacam ya 2016/samsung ama kafam oledlere gidio

Aynı ürünü paketleyip paketleyip geri vermesinler

İmkan varda artık 2016 modellerini beklemek lazım. Kalan paneller sorunlu gibi

• quote:

benim televizyon servis tarafından daha alınmadı bugün alınacaktı daha arayan yok bende sıkıştırmıyorum başka tv olmadığı için biraz daha kullanıp kurcalıyorum. birde bende 670 lire bi para ve hak etmiş olduğum tablet 4 hediyem var iadede bunların hangilerini kaybetmiş olacağım. birebir 7200 ile değiştiriyim mi yoksa ju7000 mi alıyım senin yazdıklarında 3üncüde aynı çıktıysa seridemi problem var acaba 3üncüdede ışık sızması mı vardı? ne yapayı düşünüyorsun televizyon almak problem oldu valla samsungun en azından değiştirdiği söyleniyor lg alırsak lg değişim yapmıyormuş yazılıyor. hayırlısı

Hocam, mor ışık vardı sol üstte ışık süzme gormedim. Bende binek +3 paketi var beğenmezsen geri verip başka bişey ya da hediye çeki alabiliyorum. JU 7000 55inch aldık Çarşamba günü gelicek.ju7000 100hz js7200 50hz bilginiz olsun.Godunu olarak gözüme gUzel geldi ayrıca akıllı kumanda falan da var bi kaç özellik artısi var bence b bakın olmazsa 2016 serisi ama fiyatlar enaz 1000lira artar bence. LG baktım fakat 50hz panelleri değmez yani. Philips almıştım 2.den sonra 55pus5601 diye o da hiç güzel çıkmadı şuan 55ju7000 mi bekliyoruz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalcines -- 30 Nisan 2016; 22:46:05 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.