Şimdi Ara

Samsung 550P5C Ivy Bridge Notebook İNCELEMELERİ/KULLANICILARI (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.999
Cevap
21
Favori
136.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar normal kullnımdayken olan sıcaklıklar mı?
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    Hocam bu değerler dizi izlerken ki değerler normal kullanım da bundan ortalama 10 derece düşük değerler.Ayrıca 2 senelik bilgisayar ve hiç bir bakım vs yaptırmadım değerler anormal mi
  • O zaman sıcaklıklar normal seyrinde hiç bakım yaptırmadığınızı söylediniz bence bir yaptırın oyunda ısılar kendini daha çok gösterir.İçi toz dolmuştur ayrıca 2 sene az bir süre değil termal macun özelliğini yitirmek üzeredir.
  • Benim de 3 sene oldu, oyun oynamadigim icin isinma kaynakli sorun yasamadim. Ama gene de son zamanlarda acaba bi yetkili servisine gidipkac paraysa temizlik ve termal macun yenileme yaptirsam mi diyorum ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptırmanız yerinde olur
  • selamlar.win7'den 8.1'e geçen arkadaşlar swupdate programını düzgün bir şekilde kullanabiliyorlar mı?Yani güncellemeleri görebiliyorlar mı?

Bende şöyle bir sorun var,win7 de düzgün çalışan program win8.1 de güncellemeleri göstermiyor,gelen ekranda sadece model seçip istedeğim driver'ları indirebileceğim bir ekran açılıyor güncellemeleri göremiyorım.bu sorunu yaşayan sonrasında bu durumu çözen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.
  • matrack M kullanıcısına yanıt
    Driverbooster gibi programları kurun daha iyi sürücüleri donanımı üreten firmaların sitelerinden bulup indirir sw update sadece samsung sitesindekileri gözden geçirir samsung leptop üretimini bitirdikten sonra sürücü desteğini de kesti
  • Arkadaşlar merhaba, iyi bayramlar.

Bilgisayar da 2 gündür böyle bir problem ile karşılaşıyorum. Ancak bu hatayla daha önce karşılaşmadım. Hata iç donanımlarda ki temizlik yüzünden mi yoksa donanım hatalarından mı kaynaklanıyor. Bu problemle daha önce karşılaşmış varmı acaba? Nasıl halledebilrim.
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Temizlikten alakalı değil büyük ihtimalle ana sistem dosyalarında hata oluşmuş eğer kendi onaramıyorsa dışardan aynı işletim sistemine sahip bir cdyle onarım yapın sizde recovery varsa yedekleme yapmışsanız o tarihe geri yükleyin yoksa geri yükleme noktası komple sıfırlayın recovery yoksa format atmanızda gerekebilir ki öyle gözüküyor sorununuz yazılım odaklı görünüyor.Temizlik konusuna değindiniz hemen üsttede bu konulara değindik alalı bayağı olmuştur bir fan temizliği ver termal macun da fena olmazdı..
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    Kendi kendini onarmıyor hocam sistem. windows 8.1 vardı lisanssız ama onun cd si mevcut değil. Recovery oluşturmuş 300 mb lık ama o recovery geri dönemiyorum hiç.

Büyük ihtimalle fanın içi şuan pislikten geçilmiyordur öyle tahmin ediyorum, termal macun içinde ayrıca bakacağım.

İşletim sistemini illaki aynı sürüm üzerinden mi yapmamız gerekir hocam acaba?
  • Tabiki recovery bölümünü harekete geçirmek için aynı sürüm olması gerekir.Yada 8.1 le formatladınız yine internet üzerinden indirebileceğiniz yerler var onu bir flash diske boot edin onunla da format atabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Tabiki recovery bölümünü harekete geçirmek için aynı sürüm olması gerekir.Yada 8.1 le formatladınız yine internet üzerinden indirebileceğiniz yerler var onu bir flash diske boot edin onunla da format atabilirsiniz.

Sizin tavsiye edeceğiniz bir site varmı hocam? Virüslü dosyaları indirmiş olmayalım.
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Bana pm den mail adresinizi atın ben size gönderirim
  • Benim bilgisayarim da 3. Senesini doldurdu 4. Senesine girdi. Oyun oynamadigimdan sorun yasamiyorum. Ama gene de temizlik kotu olmazdi. Nerede temizletebiliriz bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Benim bilgisayarim da 3. Senesini doldurdu 4. Senesine girdi. Oyun oynamadigimdan sorun yasamiyorum. Ama gene de temizlik kotu olmazdi. Nerede temizletebiliriz bunu?

Hocam arkadaki bütün vidalarını söktüm. Her yerine az az hava tuttum. Sanayide çalıştığım için problem olmadı pek.

Hazır açmışken işlemcinin pastasınıda yenileyim dedim ama harddisk bölümünü açamadım kapağını bir türlü. Sıkıntı olmasın diyerekten vidalarını geri taktım. Öyle bir şey yapabilirsiniz sizde. %30 - %40 felan çok ciddi şekilde ısınma azaldı hava tuttuktan sonra bende.
  • win10 a geçen var mı beyler geçen arkadaş herhangi bir sıkıntı yaşadı mı sistem stabil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simon Laplace

win10 a geçen var mı beyler geçen arkadaş herhangi bir sıkıntı yaşadı mı sistem stabil mi ?

Ayni laptobu kullaniyoruz. Sistem stabil diger markalarda yasanan bir ton sikintiya ragmen cok sukur benimki canavar gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

quote:

win10 a geçen var mı beyler geçen arkadaş herhangi bir sıkıntı yaşadı mı sistem stabil mi ?

Ayni laptobu kullaniyoruz. Sistem stabil diger markalarda yasanan bir ton sikintiya ragmen cok sukur benimki canavar gibi

+1 hatta bende daha vasat olan bir cihaz var . Np300e5a ama FN tuşları haricinde bir sorun yok .
  • quote:

quote:

Bende geçmeyi düşünüyorum ancak şuan işlerim yoğum çalışıyorum. Pc de full dolu riske atmak istemiyom yeni bir harici disk almam gerek ya da ssd alıp devam edem artık diyom (ssd teknolojisi eskiyor daha alamadık )

Dostum direk upgrade mi ettin yoksa format şeklinde falan mı kurdun? Biraz detay verebilir misin süreç ile ilgili? Sürücülerde sıkıntı oldu mu veya biosda?

• quote:

Orijinalden alıntı: mitonac

quote:

quote:

Bende geçmeyi düşünüyorum ancak şuan işlerim yoğum çalışıyorum. Pc de full dolu riske atmak istemiyom yeni bir harici disk almam gerek ya da ssd alıp devam edem artık diyom (ssd teknolojisi eskiyor daha alamadık )

Dostum direk upgrade mi ettin yoksa format şeklinde falan mı kurdun? Biraz detay verebilir misin süreç ile ilgili? Sürücülerde sıkıntı oldu mu veya biosda?

Once update yaptim sonra keyi not aldim. Direk 8 ya da 8.1dekini de not alabilirsin ayni key sonucta. Sonra 0 dan kurulum yaptim. Yanliz gpt kurulamaz vs dedi ben de 1. Sayfadaya bakarak hallettim.recovery dahil her seyi sildim nasil olsa windows 8 e geri donus yapmayacagim. Sistem stabil gayet guzel ayni zamanda sw update ile 8 ile gelen driverlari ve benim icin en onemlisi nortonu 60 gunluk sure icin yukleyebiliyorsun

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.