Şimdi Ara

Samsung 51D550 3D plazma Kullanıcıları (134. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.737
Cevap
29
Favori
183.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: Killknight

Arkadaşlar bu üründen arayanlar sorunsuz çalışan temiz cihazımı satıyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-televizyon-samsung-51d550-3d-129cm-51-2-adet-3d-boyutlu-gozluk-yaninda-204133734/detay/
    linkteki ilandan cihazımı görebilirler almak isteyenler irtibata geçebilir.

Ne alıcan acaba yerine

1-Philips 55pfs8109 2-LG 55lb670v veya 3-Samsung UE-55H6870 modellerinden birisini düşünüyorum. Tavsiyesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killknight -- 13 Mart 2015; 21:38:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adenozine

quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

SAMSUNG 51D550 FHD 3D PLAZMA TV 1.799 tl ye nasıl fıyat teknosa turuncu ındırımde...

Bırde arkadalar dahılı uydu alıcı varmı acaba bu cıhazda....

Fiyat gayet iyi ben gecen hafta turuncu indirimden 1.849'a aldım.

Dahili uydu alıcı yok sanırım.

Tam 3 yıl önce almışım bu TV yi alalı. Bugune kadar hic bir problem yaşamadan izliyorum ve bu goruntu kalitesiyle daha 3 sene daha ellemem.

Yenisini, 2.elini almayı dusunen varsa hiç düsünmeden alsin derim.
  • arkadaşlar bende kasım 2011 de aldığım samsung marka plasma 51inç televisyonuma veda etmek üzereyim sanırım.. Geçen hafta arıza yaptı, açıyorum ekrana görüntü gelmiyor habire çıtlayıp duruyor kırmızı ışığı yanıp sönüyordu. Aradım servisi gelip aldılar, bugün aradım boardı yanmış gibi 1-2 güne tam detaylar belli olunacak denildi. Bakalım hayırlsıı artık... yalnış hatırlamıyorsam 51d li bişeydi model numarasıda.
  • Benim televizyon arızalandı 51d550 ses var görüntü yok panel sağlam , İsteyen olursa iletişime geçebilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_106499123/f_//tm.htm#106499123
  • Herhangi bir güncelleme yapabilen varmı TV ye.
  • satılık var bir adet sıfır isteyen varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanim33

satılık var bir adet sıfır isteyen varsa

Açılmamamış kutu? az kullanılmış? sıfır ayarında vs ve fiyatı hakkında bilgi verebilirseniz satışı belki daha kolay olur.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanim33 -- 20 Kasım 2015; 19:02:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

arkadaşlar bende kasım 2011 de aldığım samsung marka plasma 51inç televisyonuma veda etmek üzereyim sanırım.. Geçen hafta arıza yaptı, açıyorum ekrana görüntü gelmiyor habire çıtlayıp duruyor kırmızı ışığı yanıp sönüyordu. Aradım servisi gelip aldılar, bugün aradım boardı yanmış gibi 1-2 güne tam detaylar belli olunacak denildi. Bakalım hayırlsıı artık... yalnış hatırlamıyorsam 51d li bişeydi model numarasıda.

bende 3 gündür aynı problem var servis ne kadar ücret aldı sizden bilgilendirirseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiLaLo

Satsak kaça gider acaba bu tv ?
    Ekran yanığı, ölü pixel çizgi titreme ve buna benzer herhangi bir durumyok, 0'dan farkı sadece duvara monteli oluşu :D

benim tv 3 senelik son 1 senedir ekranda kırmızı mor dağınık çizgiler beliriyor arada ebu sorunu internette bulamadım son 3 gündürde açılmıyor açılmaması ile ilgili forumlarda çözüm mevcut fakat bu ekrandaki dapınık renklerin neden kaynaklandığını bulamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wikingtoro

quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

arkadaşlar bende kasım 2011 de aldığım samsung marka plasma 51inç televisyonuma veda etmek üzereyim sanırım.. Geçen hafta arıza yaptı, açıyorum ekrana görüntü gelmiyor habire çıtlayıp duruyor kırmızı ışığı yanıp sönüyordu. Aradım servisi gelip aldılar, bugün aradım boardı yanmış gibi 1-2 güne tam detaylar belli olunacak denildi. Bakalım hayırlsıı artık... yalnış hatırlamıyorsam 51d li bişeydi model numarasıda.

bende 3 gündür aynı problem var servis ne kadar ücret aldı sizden bilgilendirirseniz.

1600 tl masraf çıktı çöpe attım bende hocam.
  • bende eski plazmada da çıtlama olmuştu, içini açıp bir kaç kondansatör değiştirince düzelmişti
  • TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    çok saçma bir para 2000tl almıştım ben zaten sıfır alırım o paranın üzerine ekleyip insanı keriz yerine koyuyorlar
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    ben yarın açıp bakacağım içine internette araştırdım kendi değişen var elimden gelir eğer şişmiş kapasitör varsa sadece şişenlerimi değişmeliyim yoksa hepsinimi değişeyim birde üzerindekinden 1 tık üstü güçlü kapasitör ile değişin demişler forumlarda siz ne dersiniz.?
  • Wikingtoro kullanıcısına yanıt
    ben birebir aynı değerde taktım, zaten arıza yapanlar bariz belliydi, sadece onları değiştirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wikingtoro

çok saçma bir para 2000tl almıştım ben zaten sıfır alırım o paranın üzerine ekleyip insanı keriz yerine koyuyorlar

aynen hocam salladım gitti bi daha samsung plasma led tv almak yok .
  • http://bmert.net/2011/05/29/samsung-lcd-tvlerdeki-acilma-sorunu-ve-tamiri/
    açılmayan samsung tvnizi atmayın. çok basit bir çözümü var.
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    ben 2 hafta önce içini açtım şişen yada bombe yapan kapasitör yok hepsini inceledim ne ise servisi aradım sonra geri aradılar 500tl dedi power board olma ihtimali yüksek ama bakmadan birşey söleyemem dedi bende bu modelin power borduna baktım 150tl yedek parça satan bir yerle görüştüm ben sana satarım sorun yok ama sorun başka birşeydede olabilir dedi bu güç kalosunun girdigi bord haricinde plazmanın arkasında bir sağda y birde solda x adında kartlar var birde görüntü kablosunun girdigi anakart var bunlardada olabilir dedi alırsanda takar bakarsın aynı gün geri gönderirsin çalışmazsa dedi sence ne yapayım nasıl bir yol tutayım emin değilim
  • Wikingtoro kullanıcısına yanıt
    Valla hocam, benim cihazda arızalı parçalar bariz belliydi, elimden de geldiği için, parça değişimibe gittim. Yalnız, benim tv eskimişti siyahlar filan iyice grileşmişti, tv yi çöpe atmayı göze almıştım. Bilemiyorum, karar senin. Tv yi 500 e yaptırsan o fiyata anca satarsın zaten, 200 dese iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meraktan soracam. Hiçbir yerde plazma satılmıyor. Geçen hafta küçük odaya tv almak için gittim philips led ekran 32'' ile çıktım. Nedn kalktı yada nerede bulabiliriz plazma panel tv. Ben 2 bi panal alma niyetindeyim ama Plazma olmak şartı ile. tepkime süresi benim için en önemli kriter. Yada bildiğiniz tepkime süresi 2ms ve altında olan led tv ler varsa beni bilgilendirin lütfen...
    herkse selam
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.