Şimdi Ara

Samsung 50QN90A Mediamarkt 12649 TL + Puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

+ Cihaz koruma indirimi 400 TL

12049 a geliyor.

• Samsung 50QN90A Mediamarkt 12649 TL + Puan

Ürünü satın alamıyorum, Adrese teslim de mağazadan teslimde seçilemiyor.

• Cihaz koruma indirimi nasıl 400e geliyor en düşüğü 1400den başlıyor, bide va panel sanırım ips değil alınır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hitman 47 H kullanıcısına yanıt

Qled TV lerde VA panel IPS panele göre tercih edilir. Kontrast ve Siyah renk daha iyi olduğu için. Rtings de incelemelere bakabilirsiniz. Bu serinin Türkiye’ye getirilen 55” olanı IPS olduğu için pek tercih edilmiyor.

• 17k olmuş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yine 12649 TL olmuş ama yine aynı hata, Satın almak mümkün değil.

Müş. Hiz. ile telefonda görüştüm, stok olmadığını söylediler.

• aynı terane stokta olmayan malı 5000tl yaz abowww bak burda 5000e satıyorlar imajı veriyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İstan34bul kullanıcısına yanıt

Sabah 8 den itibaren gayette 16999 liradan ürün bulunabiliyor. Akşam kampanya başlayınca stok tükeniyor. Aldatıcı reklam yapıyorlar.

• ING' in Samsung için bir kampanyası var. Faizsiz şekilde 36 ay 30.000 TL ye kadar Samsung bayisinde değerlendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ayda 1.250 lira ING banka kartından harcama sözü verip, kredi faizisini cash back olarak almak.

https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/samsung?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

edit:50QN90A Tv' yi bu şekilde aldım. Xbox Series X ve Netflix, Disney + ağırlıklı kullanıyorum ve çok memnunum. 1080P bir Samsung TV'den geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guitarman -- 25 Temmuz 2022; 12:39:22 >
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    Güzel bilgilendirme tşk ederiz.peki faiz tutarı ne kadar olursa olsun iade ediyor mu? Malum 2,79 oranı bayağı yüksek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • guitarman kullanıcısına yanıt

Faiz gözüküyor ama baktığım zaman? Anlamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.