Şimdi Ara

samsung 50js7200 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
131
Cevap
1
Favori
14.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu an piyasada oled tv'ler dışındaki halen en üst teknolojideki tv bu. parası yeten gitsin alsın. daha alt seviyedeki tv'lerle karşılaştırmayalım lütfen.
  • bu tv rtings ten düşük puan almış fakat o ips panel olanın yani 55" in incelemesiymiş. Bununla ilgili olarak 50" js 7200 va panale sahip ve daha iyi siyah ve daha iyi contrast vadediyor. 60 hz ve 24p olayını çok umursamıyorum fakat futbol izlerken takılma iz bırakma hafif titreme olmasını istemiyorum. ve son olarak güncelledikleri incelemede hdr10 desteklediği yazıyor bununla ilgili bir bilgiliniz var mı hdr destekli mi bu tv?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karGa6 -- 30 Ekim 2016; 6:00:03 >
  • karGa6 kullanıcısına yanıt
    dostum internet incelemelerine çok takılma derim. parayı veren istediği puanı alır. samsung öyle sitelere pek pabuç bırakmaz. benim alalı 1 yıl oldu. kusursuz bir tv. bundan ötesi zaten amoled tv
  • arkadaşlar sizce LG 49UH650V yoksa Samsung 50JS7200, LG 50UH635V bu modellerden birinimi almalıyım epey bi kararsız kaldım ve bu konuyu gördüm sonrasında Samsung tv ekledim
  • 50js7200 cüler merhaba , bana dahili uydu alıcısıyla trt 4k ayarı yapmayı anlatabilecek bir hayırsever bulunur mu ? güncel frekans değerlerini girip ara butonuna basıyorum 0 kanal buluyor

Cevabı kendim vereyim : TRT 4K TÜRKSAT YENİ FREKANSI :

Frekans. : 10980 Mhz
    Polarizasyon. : Dikey (V)
    Sembol Oranı. : 12500
    FEC : 3/4
    DVBS2
    Pilot açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sxn4 -- 18 Nisan 2017; 14:58:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halen satılıyor mu bilmiyorum, anca halen fiyat/performans olarak bu tv'nin üstüne tv çıkmadı piyasada.

görüntü kalitesi falan tartışılmaz zaten, adamlar 10 bitlik renk paleti kullanıyor. bunun üzerine yok hz değeri şöyle yok böyle diye tartışmaya gerek yok.

bu tv nin asıl atlanan özellği ise tam bir multimedia üssü olması. tv'den kablosuz olarak, bilgisayarınızdaki dosyalarınıza, ağ üzerindeki hardisklerinize, akıllı cep telefonlarınıza ulaşabiliyor, resim, müzik, video herşeyi izleyebiliyorsunuz. açamadığı dosya formatı denk gelmedi bugüne kadar. altyazı olayı da kusursuz.

hele bir de samsung telefonunuz varsa, kusursuz etkileşim içinde oluyorlar. ister tv'dekini telefonuna gönder, git mutfakta tv'de ne varsa aynı anda izle, ister telefonundaki görüntüyü tv'ye gönder.

tek kelime ile kusursuz.

kusursuz,kusursuz,kusursuz....

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerta

halen satılıyor mu bilmiyorum, anca halen fiyat/performans olarak bu tv'nin üstüne tv çıkmadı piyasada.

görüntü kalitesi falan tartışılmaz zaten, adamlar 10 bitlik renk paleti kullanıyor. bunun üzerine yok hz değeri şöyle yok böyle diye tartışmaya gerek yok.

bu tv nin asıl atlanan özellği ise tam bir multimedia üssü olması. tv'den kablosuz olarak, bilgisayarınızdaki dosyalarınıza, ağ üzerindeki hardisklerinize, akıllı cep telefonlarınıza ulaşabiliyor, resim, müzik, video herşeyi izleyebiliyorsunuz. açamadığı dosya formatı denk gelmedi bugüne kadar. altyazı olayı da kusursuz.

hele bir de samsung telefonunuz varsa, kusursuz etkileşim içinde oluyorlar. ister tv'dekini telefonuna gönder, git mutfakta tv'de ne varsa aynı anda izle, ister telefonundaki görüntüyü tv'ye gönder.

tek kelime ile kusursuz.

kusursuz,kusursuz,kusursuz....

Allah aşkına bu TV'nin neresi kusursuz? Kumandası odun gibi upuzun hiç işlevsel değil kullanmak adeta bir eziyet. İnternette gezinmek gibi bir şansınız yok zaten bu televizyonda. Fare imlecini yön tuşları ile kontrol ediyorsunuz yani! Hoparlörler tize ayarlanmış bass denen birşey yok. Kanal geçişleri çok yavaş.

Televizyonun tek iyi yanı paneli. Görüntüler çok akıcı ve net gözüküyor.

Onun dışında bu televizyona övgü yağdırmanız için hiç Webos kullanmamanız gerekiyor. Tizen'in daha 40 fırın ekmek yemesi lazım.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    kumandası standart samsung kumandası. neyi isteyip de yapamıyorsunuz? televizyonu kumanda ile değerlendirmek enteresen.

webos ile ilgili ne gibi sıkıntınız oldu? ben tüm film dizi sitelerini online izleyebiliyorum.

equalizer ayarlarından hoparlörleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

panelin kalitesinden sizde bahsetmişsiniz.

bunun dışında saydığınız ıvırzıvırları sunan tv'ler o zamanlar 5.000 TL'den aşağı değildi. panel konusunda da amoledler dışında rakibi yoktu.

tv şu an satışta değil.gelip şu an tv'yi övmenin de yermenin de yeri değil bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerta

kumandası standart samsung kumandası. neyi isteyip de yapamıyorsunuz? televizyonu kumanda ile değerlendirmek enteresen.

webos ile ilgili ne gibi sıkıntınız oldu? ben tüm film dizi sitelerini online izleyebiliyorum.

equalizer ayarlarından hoparlörleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

panelin kalitesinden sizde bahsetmişsiniz.

bunun dışında saydığınız ıvırzıvırları sunan tv'ler o zamanlar 5.000 TL'den aşağı değildi. panel konusunda da amoledler dışında rakibi yoktu.

tv şu an satışta değil.gelip şu an tv'yi övmenin de yermenin de yeri değil bence.

Webos ile sıkıntım olmadı zaten maşallah şakır şakır bir işletim sistemi. Oldukça işlevsel sesli araması arayüzü vs. çok modern.

Ben burada Samsung TV'leri ve Tizeni yermek istedim.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    tizenin web deneyimi konusunda bir sıkıntısı yok. klavye veya mouse kullanmazsanız tabiki hengi kumanda olursa olsun zor bir deneyim. ama dediğim gibi, tv'nin içindeki web tarayıcı tüm siteleri açıyor, online film falan rahatlıkla izleniyor.

ama tizen diğer tüm uygulamalarda sıkıntılı, donmalar, çökmeler hep yaşanıyor. o konuda ben de şikayetçiyim. ama o da uygulama geliştiricilerinin doğru optimizasyon yapmamasından kaynaklanıyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.