Şimdi Ara

samsung 50js7200 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
14.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar vatandan bugun 3300 e aldik 2700 leri gorunce sasirdim. 50js7200 2700e nasil vermisler merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badal61

27 Şubat tarihinde almıştım, 04 martta servis tarafından kuruldu , dün akşam kutusuna koydum eksi tv mi kurdum tekrar

selam hocam.tvyi satmadıysanız ilgilenebilirim.mesaj atın konuşalım.
  • Arkadaşlar bu tv bimekste şu an 3500 lira 533 lira da hediye Çek'i veriyor bilginize

• Arkadaşlar bu Tv ile ilgili bir sorum var Samsung un 2015 grubu içerisinde bu tv SUHD grubu içerisinde gözükürken ju7500 UHD grubu içerisinde gözüküyor. Bu sadece isim midir yoksa dikkate almaya değer mi. LG 49uh850v ağır basıyor ancak 7200 ün fiyatı bimeks te epey uyguna geliyor . Kafa epey karışık yardımcı olursanız sevinirim

• Merhaba, bende samsung 48ju7500 ile samsung 50js7200 arasında çok gidip geldim ve fiyatı daha uygun olduğu için 50js7200 aldım. trt4k da maçları 4k izlemek çok güzel😊 ancak zaman zaman kamera sporculara zoom yaptığında yayında gidip gelmeler ve takılmalar oluyor. Bununla beraber aşağıdan yukarıya doğru yükselen kamera çekimlerinde arada sırada takılmalar olabiliyor. Led hrkt açık iken olmuyor ancak bu seferde ekran kararıyor biraz. Acaba bu tvye sahip kişilerde bu problemler var mıdır yoksa servis mi çağırmalıyım?

Ayrıca nokia lumia 930 ve lg g4 marka telefonlar ile wifi directten tvye bağlanamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: doan006

Merhaba, bende samsung 48ju7500 ile samsung 50js7200 arasında çok gidip geldim ve fiyatı daha uygun olduğu için 50js7200 aldım. trt4k da maçları 4k izlemek çok güzel😊 ancak zaman zaman kamera sporculara zoom yaptığında yayında gidip gelmeler ve takılmalar oluyor. Bununla beraber aşağıdan yukarıya doğru yükselen kamera çekimlerinde arada sırada takılmalar olabiliyor. Led hrkt açık iken olmuyor ancak bu seferde ekran kararıyor biraz. Acaba bu tvye sahip kişilerde bu problemler var mıdır yoksa servis mi çağırmalıyım?

Ayrıca nokia lumia 930 ve lg g4 marka telefonlar ile wifi directten tvye bağlanamadım.

Ben takılma yaşamadım, çok mu belirgin ve sık oluyor?

kurulumu yapan servis ekran paylaşımının samsung cihazlar harici olmayacağını belirtmişti. Samsung da ekran paylaşımı yapıyorum ama diğer cihazlarda olmadı

• http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/js7000/settings

Bu sitedeki kalibrasyona göre ayarladım tv yi. Takılmalar yok denecek kadar az oluyor artık. Görüntü ayarı doğal renkleri verecek şekilde ayarlandı, aldığımdaki kadar canlı değil. Ancak renkleri daha detaylı olarak izleyebiliyorum.

• O sitedeki ayarlar ips panel olan 55inç modele göre. Yine de daha az sıkıntı verir.

Ekran paylaşımı sony cihaz ile yapamadım ama wifi direct ile tv ile eşleştirdim. Telefonda 9 dk 1.2 gb lık 4k video dosyasını oynattı. Tüm müzik ve resimleri de görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jackbauer

http://forum.donanimhaber.com/m_100241406/tm.htm

2015 tüm panellerin bilgileri var okursanız anlarsınız ayrıca google a bile yazsanız bulunur
    ==Panel==

UE78JS9500 type panel :CY-YJ078FLLV1H
    UE65JS9500 type panel :65A1UU9YJ 100Hz ,T-HKPDEUC Hawk-P,
    UE55JS9000 type panel :55A1UU9XJ 100Hz
    UE48JS9000 type panel :48A1UU9XJ Samsung panel 48" VA 100Hz , T-HKPDEUC platform Hawk-P
    UE55JS8500 type panel :55A1UU8XJ A=Samsung VA panel, 1=100Hz panel (PQI 1900) ,platform Hawk M
    UE55JS7200 type panel :55B6AUOTJ 50hz
    UE50JS7200 type panel: 50D6AUOTJ 50hz

Type: LED
    Resolution: 4k
    Refresh Rate: 60 Hz

The Samsung JS7000 SUHD TV's picture quality is a mixed bag. It has a great viewing angle and low motion blur. However, it has poor blacks and bad uniformity.
    7.6 Overall
    Pros

Great color accuracy at an angle
    Low input lag and motion blur
    Wider color gamut

Cons

No 24p support, which means judder is present while movies are playing.
    Poor uniformity
    Poor contrast ratio

orta sınıf bir tv yi sen aldın diye burada referans panel ilan etmene gerek yok almışsın güle güle kullan kimseyide yanlış yönlerdirme alamayanlar neredeyse boğaz köprüsünden atlayacak

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue50js7200uxtk-50-127cm-uhd-smart-led-tv-dahili-hd-uydu-alicisi.html

ben bu ürünü satın aldım.. alırkende özellikle sordum tru motion işte zamanında 100hz die geçen blur azaltma var mı die satıcı var dedi bana..

ama senin yazdıklarından anladıgım kadarıyla max 50hz diyorsun.. bir fikriniz var mı yoksa kutuyu daha açmadım yarın gidip değiştiricem..

• Anathien_! A kullanıcısına yanıt
    Panel 50 hz forumda resimlerlede kanıtlanmıştı daha önce..

• sonuç nedir alınır mı? bugün vatanda baktım gayet güzeldi, test yayında maç yayını vardı çok hafif titreme vardı o da çok hassas bakarsınız.

50 hz 100 hz performansı çok etkiler mi?
  • samsung 50 js7200 modelini 4 haziranda vatan bilgisayardan aldım ertesi günde servis kurulumu yaptı 2 adet ölü piksel ve çerçeve tırnaklarında parmak girecek kadar bi açıklık servis resimler çekip gitti sonuç tam bi felaket firma kabul etmedi ayıplı malını.bende mahkemeye verdim sonuç olarak bu televizyonu almak isteyen arkadaşlara panelde herhangi bir arızada ilgisiz bi firmayla muhatab olucak. samsung 50js7200

samsung 50js7200

• Trt 4k acık ama turkiye Ispanya macı yok suanda baska bı ayarımı var bunun mac ızlemek ıcın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolchan -- 17 Haziran 2016; 23:40:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolchan

Trt 4k acık ama turkiye Ispanya macı yok suanda baska bı ayarımı var bunun mac ızlemek ıcın

Bütün maçlar 4k değil. Açılış ve final maçları 4k verilecek.

• Merhaba arkadaşlar

50ku7000-50js7200 arasında kaldım

bu modeli kullanan arkadaşlar tv den memnunmu

ikisi arasında kıyaslama yapınca hangisi daha güzel

keşke başka tv alsaydım dediğiniz oldumu

Fiyat farkı çok yok ama kararsız kaldım...

Epey bir kullanmışsınızdır + ve - leri neler

Bİrde arkadaşlar ses çıkışı nasıl

Daha çok Film ve spor yayınları için alıcam

donma ve titreme oluyomu
  • hocam bende aynı ikilemdeyim siz hangsini aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadTR

hocam bende aynı ikilemdeyim siz hangsini aldınız

beyler aynı problemi bende yaşıyorum. sonucu benimle paylaşmanız beni ziyadesiyle mutlu edecek :)
  • hed-pe kullanıcısına yanıt
    daha vermedim hocam karar :D
  • beyler kalan modeller arızalı ve iade modeller oluyor. Eğer gerçekten açılmamış, sıfır ürün varsa 50js7200 tabiki de fakat kalan 2015 modellerinden sıfır bulmak zor. iyice emin olmadan almayın ya da iade edebileceğiniz yerden alın

• İşletim Sistemi ağır çalışıyor akıllı kumanda büyük eksiklik. Segmentine ve yüksek fiyatına rağmen akıllı kumanda koyulmamasına çok şaşırdım. Sesi idare eder biraz SCR TV'lerin sesine benzettim hani insanlar konuşurken ki ses varya işte onu.
    Sanki FPS'inde sorun var gibi. Aynı sahnede bazen çok akıcı oluyor bazen birden fps düşüyor gibi.
    Fiyatının ürünü değil maalesef tavsiye etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 22 Eylül 2016; 21:39:09 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.