Şimdi Ara

Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 SSD 649TL VATAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
5
Favori
6.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fiyat güzelmiş , napsak  

• alınır da para veresim yok 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım hocam sağolasn

• taksit sayısı 4 olduğundan alamadım. Neyse vatanda düştüyse diğer yerlerede uğrar herhalde

• iyiyimiş güzel fırsat

• Evo plus olaydı iyiydi

• LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt

250gb evo, 500gb evo plus kullandım hiçbir farkı yok. Zaten günlük kullanımda bana kalsa 500mb sata 6 hizlari yeterli ama pcde slotu var diye alıyorum işte

• Evo plus olani amazon.com.tr da 666+80 kargo, satıcı Amazon Germany. Belki dip fiyat değildir ama fena fiyat değil bence baktığım kadarıyla.

https://www.amazon.com.tr/SAMSUNG-PLUS-NVMe-3500-MZ-V7S500BW/dp/B07MFBLN7K/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=evo+plus+500gb&qid=1611657123&sr=8-1

• ben evo plus aldım ustteki linkten de hale gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

+1

• SSD'lerin fiyatı düşüyor ama ülkede döviz çok arttı. SSD'lerin çıktığı zamanki döviz kuru olsaydı şuan çok ucuzdu bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: jrbacktoback

taksit sayısı 4 olduğundan alamadım. Neyse vatanda düştüyse diğer yerlerede uğrar herhalde

Aynen hocam ihtiyacım vardı ama kartın ekstresi kabardı valla alamayacağım alana hayırlı olsun güzel fiyat :)

• evo plus değil ama 500gb 647₺ güzel fiyatmış. wd black 500gb 780₺ almıştım 1.5 ay önce. ihtiyacı olan kaçırmasın üstteki arkadaşın dediği gibi write hızı çok önemli değilse plusu aramayın düz evoyu bu fiyattan yapıştırın gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ogami

Aynen hocam ihtiyacım vardı ama kartın ekstresi kabardı valla alamayacağım alana hayırlı olsun güzel fiyat :)

Alıntıları Göster

sitede word 6 taksit yazıyor orasını anlayamadım.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı, elektronik eşya alımlarında, bilgisayar ürünlerinde, notebooklarda ve tabletlerde en fazla 9 ay olarak uygulanır. 3.500 TL altı televizyon alışverişlerinde en fazla 9, 3.500 TL üzeri televizyon alışverişlerinde en fazla 4 taksit olarak uygulanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrbacktoback -- 26 Ocak 2021; 14:54:34 >

• Masrafa gerek yok
  • jrbacktoback kullanıcısına yanıt

Herkes işine geldiği gibi çalıp oynuyor sanırım boşver  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogami -- 26 Ocak 2021; 15:3:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

ssdler 400 tl oldu da, bizim tl miz sürekli bir değer, sürekli bir değer. sonuç bu.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.