Şimdi Ara

Samsung 4K curved tv 48ju6570 bana göre çok iyi fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
4.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır takip ettiğim ve almak istediğim samsung 48JU6570 televizyon bugüne özel fiyat Teknosa'da 2.799 tl ama mağazadan teslim seçeneği ile 2.674 tl ye geliyor.Üstüne bir de Maximum karta 100 tl puan ve 200 tl de hediye çeki veriyor.Ben hemen kaptım bir tane.Mağazadan gelip alabilirsiniz maili gelir gelmez gidip mağazadan teslim alacağım.Yani televizyon bana 2.474 tl ye geliyor.Nasıl mı?

2.799-125=2.674 (mağazadan teslim seçeneği indirimi)
    2.674-100=2.574 (maximum kart puanı)
    2.574-100=2.474 (Alışverişten kazandığım 200 tl hediye çekini çek satış bölümünde en kötü 100 tl ye satarım diye düşünüyorum.)

http://www.teknosa.com/urunler/110015509/samsung-ue48ju6570uxtk-curved-uhd-smarttizen-dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2003 -- 10 Aralık 2015; 19:21:56 >

• Merhaba.
    Bana göre çok iyi fırsat ne demek?
    Artık sıcak fırsatlar kişiye özel mi?
  • Bedavaymis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhaba.

Bana göre derken,uzun zamandır almak istediğim ve uygun bir fırsat beklediğim ürünü 3.000 tl ye almak yerine bu fiyata alınca benim için süper bir fırsat olduğundan dolayı öyle demiştim.Neden böyle bir şey demek gereksinimi duydunuz anlamadım.Kötü bir amaç yok ki bunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2003

quote:

Merhaba.

Bana göre derken,uzun zamandır almak istediğim ve uygun bir fırsat beklediğim ürünü 3.000 tl ye almak yerine bu fiyata alınca benim için süper bir fırsat olduğundan dolayı öyle demiştim.Neden böyle bir şey demek gereksinimi duydunuz anlamadım.Kötü bir amaç yok ki bunda.

Alıntıları Göster
    Bu televizyonda trt 4k izlenebiliyor mu?

• quote:

quote:

Merhaba.

Alıntıları Göster
    Benim de çok uzun süredir takip ettiğim modeldi. Başka sebeplerden dolayı alamayacağım ama fiyat performans olarak şu an bu fiyata piyasanın en iyisi. Hiç bu fiyatlara düşmemişti, bundan sonra da düşmez. Alacak olan varsa hiç düşünmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Benim de çok uzun süredir takip ettiğim modeldi. Başka sebeplerden dolayı alamayacağım ama fiyat performans olarak şu an bu fiyata piyasanın en iyisi. Hiç bu fiyatlara düşmemişti, bundan sonra da düşmez. Alacak olan varsa hiç düşünmesin.

Alıntıları Göster
    hangi senenin ürünüdür bu? birde lg 49uf8507 gibi donma yapıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jckl35

Daha önce mağazalarda incelerken sormuştum ve o zaman LG 49uf8507 ile bu televizyon arasında gidip geliyordum ama gittiğim her mağazada bana Samsungu tavsiye ettiler ve TRT 4K yı Lg de izleyemeyeceğimi ama Samsung da izlenebildiğini söylediler.
  • Alacak olanlar için dezavantajları
    Hdd ye kayıt ve timeshift yok
    Ekran günışığında parlıyor
    Kumandasında sayı tuşları yok (bu kişiye göre değişir)
    Ekran sağa sola dönmüyor 40j6570 de böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

hangi senenin ürünüdür bu? birde lg 49uf8507 gibi donma yapıyor mu?

2015 in televizyonu.LG nin webos işletim sistemine göre tizen işletim sistemi çok daha iyi ve hızlı,İnternetten video,film falan seyrederken takılma,donma olmaz dediler bana.Bir de işletim sistemi 4 çekirdekmiş.
  • kartal2003 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam verdiğiniz bilgi için. iyice bir irdeleyeyim, hoşuma giderse alayım inşallah. tekrar sağ olun.
  • quote:

quote:

Daha önce mağazalarda incelerken sormuştum ve o zaman LG 49uf8507 ile bu televizyon arasında gidip geliyordum ama gittiğim her mağazada bana Samsungu tavsiye ettiler ve TRT 4K yı Lg de izleyemeyeceğimi ama Samsung da izlenebildiğini söylediler.

49uf8507 var trt4k yi gayet guzel izliyorum. Su magazalardaki ...lara inanmayin
  • Teknosada bonus flashda 100tl bonus var max.olmayanlara duyurulur.
  • Bugün bimekste bu tvye baktım. Satış danışmanı ışıklı ortamda bu tvye bakamazsın dedi. Ve belli bir metreden sonra da bakmaya çalışırsan ekrandan 4k verimini alamazsın dedi. Curved yerine flat(düz) ekranlara yönlendirdi anlamadım gitti bir tv alamadım ya. Hangisini almalıyım yardımcı olmak isteyen var mı? 2000-3000 tl arası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

quote:

quote:

49uf8507 var trt4k yi gayet guzel izliyorum. Su magazalardaki ...lara inanmayin

hocam 8507de 'de trumotion yok mac izlenmiyor :( yoksa almıstım coktan

• quote:

Orijinalden alıntı: *EKSeLaNS*

Bugün bimekste bu tvye baktım. Satış danışmanı ışıklı ortamda bu tvye bakamazsın dedi. Ve belli bir metreden sonra da bakmaya çalışırsan ekrandan 4k verimini alamazsın dedi. Curved yerine flat(düz) ekranlara yönlendirdi anlamadım gitti bir tv alamadım ya. Hangisini almalıyım yardımcı olmak isteyen var mı? 2000-3000 tl arası?

Bana da geçenlerde Samsung mağazasında tam tersini söylediler.Hem düz olan 6470 hem de curved olan 6570 modelini incelemiştim ve bana kesinlikle curved olanı tavsiye ettiler.Ve ben de mağazada her ikisi de karşımda açıkken baktım ve bana da curved olanın görüntüsü kavisli olduğundan çok daha güzel geldi.3D hissi falan veriyor derinlikten dolayı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *EKSeLaNS*

Bugün bimekste bu tvye baktım. Satış danışmanı ışıklı ortamda bu tvye bakamazsın dedi. Ve belli bir metreden sonra da bakmaya çalışırsan ekrandan 4k verimini alamazsın dedi. Curved yerine flat(düz) ekranlara yönlendirdi anlamadım gitti bir tv alamadım ya. Hangisini almalıyım yardımcı olmak isteyen var mı? 2000-3000 tl arası?

Bana da geçenlerde Samsung mağazasında tam tersini söylediler.Hem düz olan 6470 hem de curved olan 6570 modelini incelemiştim ve bana kesinlikle curved olanı tavsiye ettiler.Ve ben de mağazada her ikisi de karşımda açıkken baktım ve bana da curved olanın görüntüsü kavisli olduğundan çok daha güzel geldi.3D hissi falan veriyor derinlikten dolayı.

Alıntıları Göster
    Kişiye özel değil elbette
    Adamın fiyat politikasına göre sıcak kabul gördüğü içindir.
    Kullanılan tabir doğrudur

• kartal2003 kullanıcısına yanıt
    Mağazadan teslim almada ödemeyide mağazada yapma seçeneği varmı.güzel bir kombo varda aklımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Mağazadan teslim almada ödemeyide mağazada yapma seçeneği varmı.güzel bir kombo varda aklımda

Yok hocam maalesef ödemeyi internetten yapıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.