Şimdi Ara

Samsung 48JU6570 122 Ekran 4K UHD Smart LED TV (Curved) ALINIR MI ? YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
10
Favori
23.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung 48JU6570 122 Ekran 4K UHD Smart LED TV (Curved)

Ekran Boyutu121 cm (48")
    Ekran TürüLed
    Çözünürlük Formatı4K Ultra HD
    RenkSiyah/Gümüş
    Ekran Çözünürlüğü3840 x 2160 px
    Kontrast OranıMega Dynamic Kontrast
    3DHayır/Yok
    Dahili Uydu AlıcıEvet/Var
    Giriş & Çıkış (Yan)HDMI (4 adet), Usb, Usb (Divx), Usb (mp3,jpg)
    Giriş & Çıkış (Arka)CI+, Component, Kompozit, Kulaklık, Scart
    Wi-FiDahili
    Ekran Formatı16 : 9
    Ses Efekti SistemiDolby Digital, DTS Premium Sound 5.1
    Ses Çıkış Gücü2x10 W
    SmartEvet/Var
    Üretici Kodu:UE48JU6570UXTK
    Garanti Süresi:24 Ay

Fiyatı 3200 TL.Nasıl sizce arkadaşlar başka bir ürün tavsiye edecek olan varmı bu özelliklerde ?
     Samsung 48JU6570 122 Ekran 4K UHD Smart LED TV (Curved)  ALINIR MI ? YARDIM LÜTFEN

• Çok araştırmadım ama 2900 tl digitall sitesinde var belki daha uyguna da bulunur. Ju7500 e bakıyorum bende bi karşılaştırın isterseniz. Fiyatı 3.900 tl civarında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla şu sıra bende curved tv alacağım 48 inç amma hangisini alsam bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seikojuo

Çok araştırmadım ama 2900 tl digitall sitesinde var belki daha uyguna da bulunur. Ju7500 e bakıyorum bende bi karşılaştırın isterseniz. Fiyatı 3.900 tl civarında

Ju7500 nerde var ki?
  • http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/25521-25557/samsung-ue48ju6570_samsung-ue48ju7500t/
    Karşılaştırma ve fiyatlar da var ayrıca uygun fiyatlı n11 de bulabilirsin veya akakçeden de bi kontrol et fiyatlarını

• quote:

Orijinalden alıntı: seikojuo

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/25521-25557/samsung-ue48ju6570_samsung-ue48ju7500t/
    Karşılaştırma ve fiyatlar da var ayrıca uygun fiyatlı n11 de bulabilirsin veya akakçeden de bi kontrol et fiyatlarını

Teşekkürler.
  • marseltalon M kullanıcısına yanıt
    Hocam bende şuan kararsızım curved almayı düşünüyorum 3d olunca fiyatlar biraz uçuyor :) olmayınca da acaba sonradan lazım olur mu film filan izlerken yada oyun konsolu bağlayınca.Birde çok çeşit var fazla anlamıyorum şu tv olayından o yüzden çok karışık kafam :D
  • seikojuo kullanıcısına yanıt
    Peki siz hangisini tavsiye edersiniz 3d curved görüntüsüne bakmıştım ( bu model değil başka bir curved ) media markta gözlükten midir bilmiyorum ama baya kötüydü görüntüsü hocam :)
  • Benim şuan ki Tv Lg 42lw4500 3D 4 yıldır kullanıyorum ve 4 yada 5 kere 3D film izlemişimdir zira half-sbs filmler ve pek tat vermiyor açıkçası. Adam gibi 3D filmler ise boyurları 30 gb filan ve 8 mbps net ile nasıl indircen bir de hdd dayanmaz buna boyutları çok yüksek. Yani kendi açımdan konuşuyorum 3d nasıl olur evde bilmem. Karar sizin.
  • evet haklısınız 3d şuan için pek mantıklı değil yani yüksek boyutlardaki filmleri izlemek zor gibi gözüküyor mevcut internet tarifeleriyle :) o zaman 4k 3d siz bir curved alıcam gibi duruyor.
  • hitman1965 H kullanıcısına yanıt
    Bende de 3d tv var fakat 2 kere ancak izlemişimdir. Size kalmış bir konu bu... Ama 4k bakıyorsanız j7500 modeli için takipteyim. 3d de var. fiyat kriteriniz nedir bilmiyorum. Ben internet mağazalarının kampanyalarını takip ediyorum daha uyguna yakalarsam. Tereddütsüz alacagım bir model tabi bütçeme göre... Bu tv ler yeni olduğundan fiyatlar biraz yukarıda, çok ta acelem yok belki 100-200 tl daha uyguna bulabilirim.

• evet biraz daha beklemek mantıklı gibi şuan dediğiniz o modeli beğendim 3d li alıcam yüksek ihtimalle bende
  • 48ju6570 nasıl tavsiye edermisiniz sadece 3d yok tv de yorumlara göre de zaten 3d film izleyen de yok sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vallahi bende bilmiyorum 3d ileride playstationda lazım olur mu olmaz mı bende şimdi teknosaya gidiyorum bakıcam bakalım neler var :)
  • OYun oynayacaksan Modelin input lag olayını araştır
  • Beyler birşey sormak istiyorum. Biraz saçma gelebilir ama bir sitede gördüm. Bu tv de smart hub yok diyor doğru mudur? 6610 modelinde var ama 6570 modelinde yok gözüküyor. Böyle bişey var mı
  • hitman1965 H kullanıcısına yanıt
    Ürünün fiyatı epey inmiş tüm platformlarda

http://epttavm.com/item/12291201_samsung-ue-48ju6570-curved-led-4k-uhd-smart-tv/ 2785 TL
  • Berk.Armani kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bayağı bir düşmüş fiyat ama almaktan vazgeçtim bu aralar bir daha ki yaza alabilirim :)
  • Bu televizyonu alan, kullanan var mı arkadaşlar? Bu ile LG 8507 arasında kaldım nedense.
  • Bu tv'yi ben de almayi düşünüyorum kullananlar bir yorum yapsa ya da araştıran biz de faydalansak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.