Şimdi Ara

Samsung 46 D8000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Giriş
    37 Mesaj
    Selamlar. Acaba samsung 46 d 8000 modeli,usb veya harici harddisk'den hangi video formatlarını oynatıyor ? Bilgiyi bulamadım ! Bilen yardımcı olabilirmi ?

|
    |
    3690 Mesaj
    Hepsini... :) bu konuda en sorunsuz ve sınırsız TV kesinlikle.

Orijinalden alıntı: EnginAKB

Hepsini... :) bu konuda en sorunsuz ve sınırsız TV kesinlikle.

katılıyorum samsung USB format konusunda başarılı.
    artık en çok kullanılan mkv formatı. mkv de de sorunsuz olarak çalışıyor. sony ile samsung karşılaştırma yapmışlardı ( avrupatr.com ) sony bazı formatları ( mkv gibi ) oynatmıyordu. samsung ise bu konuda başarılı.
    ** ancak MKV dosyası altında bazı codeclerde MKV uzantısında şu marka hepsini oynatır olarak düşünmeyin.
    yinede samsung bu konuda diğer markalara göre gayet iyi.
    |
    |
    Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Peki diyelimki, arkadaşımın bilgisayarından , bendeki harici harddisk'e , 3D film , 1080 HD film 'ler attım. Onlarıda oynatırmı acaba 46 D 8000 modeli ? Çok teşekkürler :)
    |
    |
    8325 Mesaj
    Oynatır elbette, USB'den oynatma konusunda sıkıntı yaşatmıyor Samsung bildiğim kadarıyla. D8000 oldukça üst segment bir paneldir. Memnun olursunuz.
    |
    |
    AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2 GHz 8 MB Cache 4, Gigabyte 880GA- UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866 MHz (O/C) DV, Kingston 4 GB (2x2 GB) KIT Hyperx DDR3 1333 MHz CL7 XMP Ram, Cooler Master HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W Midt ATX, Sapphire HD 6950 GDDR5 1 GB 256Bit AMD Radeon DX11, Samsung 1 TB 32 MB SATA 2 7200 RPM, LG 3D Cinema TV 42LW4500, Sony PS3, Sony PSP 3000, iPOD Touch 4G 32GB White

• Çavuş
    67 Mesaj
    Bluray DisC 3d diger formatlar bütün formatları sorunsuz şekilde oynattı Tarafımdan denenmiştir
    |
    |
    alacaksanız eğer bazı firmalarda haftasonu indirimi yapıyorlar bakmalısınız bence iyi bir fiyat olduktan sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. '' Samsung ürünleri için Samsung Türkiye garantisi olmasına dikkat etmelisiniz.''
    Bildiğim kadarıyla ürünleri Samsung Türkiye garantisi altında satan firmalar avrupatr sitesi ( daha önce alışveriş yapmıştım ) ve Samsung Bayilerinde satın almanızı tavsiye ederim
    |
    |

Bugün hepsini oynatır ama yarın X bir format bulunur, ağzı açık kalır, oynatamaz :)

O yüzden TV nin player kısmını değil de PC yle bağlantıda sorun çıkarmamasına dikkat edin.

40D6000' im 2 aydır var.HDMI 1.4 kablo ile PC den kullanıyorum.....Herşeyiyle mükemmel......40D8000 eğer amuda kalkmıyorsa eminim aradaki en az 1.000 lira pahalı olmasından başka bir esprisi yoktur.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    3232 Mesaj
    Kulllanma kılavuzunun 259. sayfasında desteklediği formalar var. D8000 , C8000 veya diğer B-C ve D serisi tvlerle aşağı yukarı aynı formattaki videoları oynatır. Neredesye her türlü filmi açabilir. Kodlama Profili [email protected] olan ve Reframes değeri 5 ten büyük olan videoları açmaz bu açıdan bakılırsa Bluray oynatıcılardan sadece bir adım geridedir. Onları da oynatsa zaten Bluray oynatıcıya kim para verecekti

Daha düşük seviye kodlaması yapılmış ([email protected] )bluray dosyalarını (m2ts) ve Hd video kamera ve fotoğraf makina dosyalarını da çoğu zaman açar. Bu formatlar birbiriyle yakın akrabadırlar , çok ufak tefek farklar içerir.

D7000 ve D8000 diğer Samsung tvlerin açamadığı 3 Boyutlu Bluray ham doaysı olan SSIF dosyalarını da açmaktadır. C8000'den en önemli farkı budur. Bu kayıpsız olarak , yani aynı orijinalı gibi , 3 boyutlu filmi tv usbsinden izlemek anlamına gelir.

Kullanma kılavuzu için link :

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201112/20111221155128306/06_TUR_GPDVBEUA-1215.pdf

http://www.samsung.com/tr/consumer/tv-audio-video/tv/led-tv/UE40D8000YSXTK/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support

|
    |
    Ben tv konusunda uzman değilim , bu yüzden "hangi model tvyi almalıyım?" şeklindeki sorularınıza cevap veremediğim için lütfen alınmayın. Yine de soracağınız birşey olursa lütfen sadece PM ile sorun , lütfen mail atmayın, çünkü forumdan gelen mailler hotmailde spam olarak işaretleniyor.
    Tv konusu , ticari bir konu olduğu için forumda ve internette bilgi vermekten ziyade çoğu yerde yönlendirme ve ticari kandırmaca yapanlar kişiler ve websiteleri var. Sadece kullanıcı yorumlara bakarak tv seçin ve dikkatli olun.

Bir kişinin mesaj sayısının yüksek olması, o kişinin çok bilgili olduğunun ve hep doğru şeyleri yazdığının değil , sadece foruma çok mesaj attığının göstergesidir.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.