Şimdi Ara

Samsung 40ju6570 uhd Neden hdd ye kayıt yapmaz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
3.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni aldığımız Samsung un bu seri tv sinde, her nedense izlemekte Olduğum bir programı bağladığım 1 terabaytlık harici diske kaydedemiyorum. Uygun değil diye bir uyarı çıkmakta sol altta.
    Samsung servisini aradığımda j serisi TV'lerde telif haklarından dolayı böyle bir özellik olmadığını söylüyorlar.
    Şaşırdım kaldım. 2300 ₺ bir TV'ye veriyorsun ve.. Enteresan geldi bana.
    Bunu nasıl çözebilirim acaba konu hakkında bilgili Arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anlaşılan konu ile ilgilenen olmayacak..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkaysvl
    Arkadaşlar son ve kesin bilgidir. Aklınızda bulunsun bu özelliği benim gibi kullanan fakat sonradan yeni samsung tv alıp şaşırabilecek arkadaşlar için söylüyorum. 2015 yılı itibarı ile samsung modellerinde timeshift özelliğini kaldırmış. Bilmeyen arkadaşlar için açıklayayım samsung tv lerde flash disk takıp yayını durdur kaydet gibi işlemler yapabiliyorduk ve çok işe yarıyordu. Ancak bu özellik artık yeni alacağınız tv lerde olmayacak. JS JU serisi alacak arkadaşlara duyurulur.

bu konu forumda araştırılıp açığa çıkmıştı zamanında. zaten bu özellik güncellemelerle eski modellerin bazılarında da kapatılmak istenildi diye biliyorum.
  • O zaman bize de bir recevier yolu gözüktü, teşekkürler kardeşim. Peki şunu sorayım 7 gün olmadı aldığım bu tvyi cayma hakkı var mıdır acaba? Mağazadan almıştım, ne büyük eşşeklik yaptım bi bilseniz..

• Aynı tv den ben de aldım. Bu özellik dışında memnun olmadığınız bir özelliği var mı?

• Şimdilik bir sıkıntı yok , şu akıllı kumandaya alışamadım daha hepsi bu. Açılış hızı çok güzel. Kaça aldınız bu arada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbemetin

Şimdilik bir sıkıntı yok , şu akıllı kumandaya alışamadım daha hepsi bu. Açılış hızı çok güzel. Kaça aldınız bu arada?

Teknosa da sahur vakti indirim yakaladım. Sadece bir gece oldu sanırım daha sonra göremedim. 1999 tl ye aldım.
  • Süper yaa, vallahi ben 2300 ₺ bayıldım. Vatandan iyi bir kazık yemişiz bakalım. Bana akıl parası olsun bu da.
  • Benim şansıma denk geldi sanırım. Çoğu güvenilir alışveriş sitesinde 2400-2500 tl şu an. Anlık indirimler çıkıyor kovalamak lazım topu indirim gösteren siteleri.www.epey.com adlı sitede anında gösteriyor ürünle ilgili indirimi. Ürünü incelerken oradan denk geldi bana da. Kutudan akıllı kumanda çıkıyor değil mi? Çoğunda kumanda yokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hipofiz -- 15 Temmuz 2015; 2:23:48 >
  • akıllı kumanda var başka da bir şey yok zaten, tuş hiç yok desen yeridir üzerinde.
  • Aynı soruyu bende soracaktım ama görüyorumki sorulmuş, dediğiniz gibi bu kadar para verip de bu özelliğinin olmaması eksi yanıdır.
  • Televizyonda (samsung 40ju6570) Anlık kayıt özelliği olduğu halde neden kullanılmıyor. Acaba ben mi ayarlamasını bilmiyorum.
  • Bende bu tvden aldım ancak trt 4k yı izleyemiyorum ses var görüntü yok sizde de böyle mi?

• Bu tv olduğundan emin misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbemetin

Bu tv olduğundan emin misiniz?

Yazılım güncellemesi yapınca görüntü geldi tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: theguitarist_16

Bende bu tvden aldım ancak trt 4k yı izleyemiyorum ses var görüntü yok sizde de böyle mi?

Bende de aynı sorun var. Dsmart kullanıyorum güncelleme de yaptım. Acaba sıkıntı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: hipofiz

quote:

Bende bu tvden aldım ancak trt 4k yı izleyemiyorum ses var görüntü yok sizde de böyle mi?

Bende de aynı sorun var. Dsmart kullanıyorum güncelleme de yaptım. Acaba sıkıntı nedir?

Açıkçası hiçbir fikrim yok d-smart ile ilgili bir sorun olabilir

• quote:

quote:

quote:

Siz kendi uydusunu mu kullanıyorsunuz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet kendi uydusunu kullanıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet kendi uydusunu kullanıyorum

Teşekkürler yarın bir deneyeyim kendi uydusunu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.