Şimdi Ara

Samsung 40A550 Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung 40A550 Full HdTv almayı düşünüyorum. Ürün ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim

• Hortluyorum.

Bende bu tvyi almayı düşünüyorum fakat biraz bilgiye ihtiyacım var. blu ray filmleri izlemek için uygunmudur sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 8 Ocak 2009; 13:57:23 >
  • ben o ürünü vatan computerda biraz inceledim hd yayın gerçekten guzel ama sormama rağmen sd yayın açmadılar yani nasıl oldugunu mutlaka sd yayın gordukten sonra karar vermek lazım ama hemen yanında sony 40s4000 vardı ondan kat kat daha guzel gosteriyordu bence bir araştır derim sony'yi...
  • arkadaşlar bunu alacağınıza hemen hemen aynı paraya 40a615 alın derim hem kristal tasarım ben 15 gün önce aldım ve çok memnunum renkler harika usb girişi var sd yayınlar ve hd yayınlar çok güzel 40.000 :1 kontrast yani kaçırmayın derim .
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasar_vakti

arkadaşlar bunu alacağınıza hemen hemen aynı paraya 40a615 alın derim hem kristal tasarım ben 15 gün önce aldım ve çok memnunum renkler harika usb girişi var sd yayınlar ve hd yayınlar çok güzel 40.000 :1 kontrast yani kaçırmayın derim .

kaça aldınız? birde 100hz mi bu alet?
  • Bu ürünü almayı düşünenler varsa izmir forum bornovada bimeks bayisinde 1700 TL ye satılıyor kaçırmayın derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.