Şimdi Ara

Samsung 32GB MicroSDHC Class 10 Evo Plus Hafıza Kartı - 33TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
4
Favori
15.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim siparişim uzun süre sepette durmuştu karar vermemiştim almaya. Daha sonra siparişi tamamladığımda bir başka yerden bağlandığımda ürün tükenmişti ama benimkisi sepette durduğu için sipariş verebildim sanırım.

3 gündür "Tedarik ediliyor" yazıyor. Bazı arkadaşlara hemen ulaşmış... Umarım iptal fln etmezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

benim 1 adedi hala tedarik ediliyor safhasında. aynı durumda olan var mı?
    Geçenki alt sınırsız kuponla aldim ben de 32 gblik.Aldigim diğer ürün kargoya verildi.Bu hala tedarik aşamasında. Bakalim inşallah gönderirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

Arkadaşlar bende 50/20 altlimitli çek vardı.. 66-20 kullanarak 46 tl ye 2 adet almıştım..
    birkaç trendyol hesabımda mobilde geçerli çekler tanımlandığını gördüm..
    46 ya sipariş geçtiklerimi iptal ettim burdaki arkadaş açığını bulmuş aynı ürünleri bularak aynı komboyu yaptım..
    bi tanesini 11 tl ye diğerini 19 tl ye aldım..
    hesaplarınızı kontrol edin!

arkadaşlar az önce geldi kargolar..
    samgung faturalı DRK aksesuar ve iletişim hizmetleri ve Arvato zaten samsung Türkiyedir.
    Daha evvelden samsung.shoptan alışveriş yaptım aynı faturalar ve aynı kargolama şekli ile geliyor.

konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. bunun yanı sıra ayrıca BuZ-MaViSi ve soyken nickli arkadaşlara teşekkür ederim.
    onlar sayesinde trendyol mobil hesaplarını kontrol ettim ve sanırım sistemin bir açığıydı o an..
    Normalde bu çekler farklı mağazalarda kullanılamıyor yani sadece samsung ürününde geçmiyor..
    ama uygun bir trendyol ve trendyolmilla ürünü ekleyince sepetten tamamen düştü..
    normal siparişimi iptal edip 2 adet aldım bu sayede..

2 adet geldi birini 11 tl ye diğerini 19 tl ye aldım..

Samsung 32GB MicroSDHC Class 10 Evo Plus Hafıza Kartı - 33TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 14 Kasım 2018; 16:31:41 >

• snl_ S kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun benimde dün biri geldi, öteki kargolanmadı. Bende sepet iptaliyle 13 liraya almış oldum.
    Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Bedavaya gelmiş resmen. Ben hesabıma baktım çek yoktu hiç, nasip. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

arkadaşlar az önce geldi kargolar..
    samgung faturalı DRK aksesuar ve iletişim hizmetleri ve Arvato zaten samsung Türkiyedir.
    Daha evvelden samsung.shoptan alışveriş yaptım aynı faturalar ve aynı kargolama şekli ile geliyor.

konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. bunun yanı sıra ayrıca BuZ-MaViSi ve soyken nickli arkadaşlara teşekkür ederim.
    onlar sayesinde trendyol mobil hesaplarını kontrol ettim ve sanırım sistemin bir açığıydı o an..
    Normalde bu çekler farklı mağazalarda kullanılamıyor yani sadece samsung ürününde geçmiyor..
    ama uygun bir trendyol ve trendyolmilla ürünü ekleyince sepetten tamamen düştü..
    normal siparişimi iptal edip 2 adet aldım bu sayede..

2 adet geldi birini 11 tl ye diğerini 19 tl ye aldım..

Alıntıları Göster
    Hocam U3 mu gelen kartlar. Siyah ambalajlı olanlar u3 oluyor genellikle.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    resimdeki FHD denin solunda U gibi bişey onun içinde 1 yazıyor..
    sanırım onu sordunuz u1 bunlar u3 değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

128gb yi kaça aldınız
    22 dolara aldım hocam 5 dolarda çek vardı 17 dolara geldi.
  • SanDisk SDSQUNS-064G-GN3MN, MicroSDXC Kart 64GB 60 lirahttps://www.amazon.com.tr/dp/B074B4BFHJ/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akzidenz -- 14 Kasım 2018; 21:0:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım 128gb kartta bugün geldi.

U3 yazıyor benimkinin üstünde.

Ne farkı var ki?

• Ben siparişi iptal ettim. 128 lik trendyol da 149 du. N11 148 - 25 çek kullanıldığını gördüm. N11den 123 e maloldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: crowler

Ben siparişi iptal ettim. 128 lik trendyol da 149 du. N11 148 - 25 çek kullanıldığını gördüm. N11den 123 e maloldu.
    Almışken 1 adette 64lük hanıma aldım. Çekle 60 tlye geldi.

• ugur_hy kullanıcısına yanıt
    Daha alışık olduğunuz bir terim olabilir: Class 10 ya da U1 kartları. Genelde bu hız kullanıcıların %99'u için yeterli. U3 ise 4K video çekimi için kullanılır genelde kısaca özetlemek gerekirse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: g3nj

Benim siparişim uzun süre sepette durmuştu karar vermemiştim almaya. Daha sonra siparişi tamamladığımda bir başka yerden bağlandığımda ürün tükenmişti ama benimkisi sepette durduğu için sipariş verebildim sanırım.

3 gündür "Tedarik ediliyor" yazıyor. Bazı arkadaşlara hemen ulaşmış... Umarım iptal fln etmezler
    Bugün kargoya verilmiş. Yarın tahmini teslimat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

amazon da 38

https://www.amazon.com.tr/Samsung-Plus-microSDHC-Kart-Adapt%C3%B6r/dp/B079J9DTK5/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1542225671&sr=1-2
    Kargo var hocam. Aynı fiyata gelir ama çoğu kişi çek ile çorapla birlikte 10 liraya aldi

• quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

SanDisk SDSQUNS-064G-GN3MN, MicroSDXC Kart 64GB 60 lirahttps://www.amazon.com.tr/dp/B074B4BFHJ/
    Hocam U1 bu model. U3 sattı trendyol çekle 40 liraya

• 10 kasımda sipariş geçmiştim hala tedarik sürecinde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Leziak

10 kasımda sipariş geçmiştim hala tedarik sürecinde...
    Ben de 11 Kasimda almıştım. Bugun kargoya verdiler.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.