Şimdi Ara

samsung 32f6510 . smart tv yavaş ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar neden böyle acaba bugun smart tv yi biraz kullanıyım dedim wifi den biraz bağlandım internet tarayıcısı çöküyor yeniden başlıyor sözcü.com.tr de falan dolanınca ondan sonra biraz geziyim dedim youtube felan girdim browserden çok kasarak açtı video laro 480 p de 1080p seçemedim .. video yüklerken nazlanıyor .. bazen uygulamaları hızlı açıyor smart hubu bazende kasarak açıyor.. çözümü varmı acaba. birde geçmişi kaydediyor hangi kanal izlendi hangi uygulama açıldı vs.. en son şu olunca korktum star tv nin sitesinden muhteşem yüzyılın tekararını izliyim dedim 117. bölümü açıyım dedim ama açmadı açar gibi yaptı sonra ekran karardı beyazladı ekran kaymaya başladı sanki bozuk bir ekran kartı gibi .. birde video yüklerken youtube penceresi siyah çercevede kaldı o arada sanki ekran ışığı yükselip alçalır gibi oldu sonra video geldi izledik öyle .ama memnun kalmadım bu nasıl çift çekirdek yahu ? donuyor kasıyor ekran arada bi kararıyor anlatıtığım koşullarda arıza mı var acaba ... birde ilk geldiği gün yazılımı güncellendi servis tarafından 1116.0 sürümüne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 30 Aralık 2013; 22:45:48 >

• Arkadaşlar ne olur cevap yazin
  • öncelikle tvin hayırlı olsun nerden ve kaça aldın bende bu tvden alacağımı daha önce zaten sana söylemiştim nedense sözüm meclisten dışarı çoğunluk forumdan bilgi alıyor ama paylasmasi zor geliyor

ben aldığımda söylerim

benimde sana ilginç sorularim var
    minumum kaç gb kayıt yapabiliyorsun lglerde 40gb dan aşağısı kurtarmıyor kayıt ne formatta bunlar pcde cevirilebiliyormu akıllı kumandayla ne gibi işlemler yapabiliyorsun. ilginç dediğim soru belki saçma ama su akıllı kumandadaki orta boşluğu mouse gibi kullanıyorsunda inceledigin resimleri büyütmek için nasıl yapıyorsun teldeki gibi kumandadanda iki parmakla buyutebiliyormuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~mustafa~

öncelikle tvin hayırlı olsun nerden ve kaça aldın bende bu tvden alacağımı daha önce zaten sana söylemiştim nedense sözüm meclisten dışarı çoğunluk forumdan bilgi alıyor ama paylasmasi zor geliyor

ben aldığımda söylerim

benimde sana ilginç sorularim var
    minumum kaç gb kayıt yapabiliyorsun lglerde 40gb dan aşağısı kurtarmıyor kayıt ne formatta bunlar pcde cevirilebiliyormu akıllı kumandayla ne gibi işlemler yapabiliyorsun. ilginç dediğim soru belki saçma ama su akıllı kumandadaki orta boşluğu mouse gibi kullanıyorsunda inceledigin resimleri büyütmek için nasıl yapıyorsun teldeki gibi kumandadanda iki parmakla buyutebiliyormuyuz

teşekkürler hocam medimarketten aldık 1399 tl ye aldım . biliyorum hatırladım sizi . ben diğer konuyu kaybettim bulamadım yazamadım o yüzden doğal olarak ..

sorular güzelde bende harddsik yok usb olarak . kayıt yapmayı hiç denemdim a işin gerçeği ama 2 parmakla pinch to zoom yoktur bence . zoom olayını bende bilmiyorum yarın bir bakarım tekrar yazarım . kumandası güzel sesli komutta var ama komutlar sınırlı tabiki .. beni üzen yani smart özelliği zayıf.. mesela youtubeden 1080 p açmak istedim internet tarayıcısından açmıyor açıyorsa da donarak açıyor normalmi acaba ?

• birgün bende alicam bu tvyi burda teknosa var ondada pahalı 1700 tl büyük bir ihtimal değişiklik olmazsa resmi Distribütör garantili kliksadan alacağım 1500 tl suan

• zamlanmis vergiler herhalde +100 tl şimdi

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    sorun cözüldü mü hocam? ben de bu tv den almayi düsünüyorum, su an arastırma asamasındayım. görüsleriniz neler tv ile ilgili?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

sorun cözüldü mü hocam? ben de bu tv den almayi düsünüyorum, su an arastırma asamasındayım. görüsleriniz neler tv ile ilgili?

teşekkürler.

hepsinde var teknosada vs test ettim hepsinde aynı sanıyorsam flash uyumsuzluğundan yapıyor web browserdeki .güncelleme gelirse düzelir tahminim . mesela sozcu.com.tr den atıyor ama gercekgundem.com dan atmıyor denedim bizzat .. hep aynısı başka cihazlardada var sadece benlik bi sorun değilmiş..
  • Samsung smart tv aldım. Youtube açılmıyor. Araştırdım serviş vs meğersem samsung yeni tv satabilmek için youtube kaldırmış. Şuanda tv 3 yıllık smart kullanamıyorum çok yavaş. Samsun tv lerden uzak durun arkadaşlar. Alınca başınıza bela oluyor. İnternet explorer den youtube açıyorum şarkının yarısında dönüyor. Ben bu televizyona 3 yıl önce 4 bin lira verdim. Parama yazık. Samsung un en iyi televizyonunu alın 3 yıl sonra durum bu. Samsung tan uzak durun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhansubasi -- 24 Mart 2019; 11:11:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.