Şimdi Ara

SATILDISamsung 256GB 860 PRO SATA 3.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 Samsung 256GB 860 PRO SATA 3.0 (Okuma 560MB / Yazma 530MB) SSD
    Samsung 256GB 860 PRO SATA 3.0 (Okuma 560MB / Yazma 530MB) SSD

Arkadaşlar ssd pro serisidir.evo serisi değildir.Bu ssd nin satış fiyatı bellidir.

Bilmeyenler çıkıyor normaldir.Fakat anlayamayanlar var onlara yardımcı olamayacağım.

SSD sıfır kapalı kutudur.Garanti fatura mevcut değildir.

Fiyat 450tl

Fiyat netdir.İndirim teklif etmeyiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 450 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNXP7SS -- 14 Nisan 2020; 1:5:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marowak

Bu mesaj silindi.
    Fiyatı beğenmediniz mi? Pro serisi Pahalı bir modeldir.evo serisini ömür bakımından katladığı için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyat takip
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Bende sizi aydınlatmaya çalışmışım.Kendime kızdım şuan.
    İnsanlar buna bakar mı hiç.Bu seri samsung un büyük bir hatası sonucu ortaya çıkmıştır.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakcay -- 15 Nisan 2020; 14:15:54 >

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Burası forum olunca,insanın bir yardım edesi geliyor.Boş yorum mu,cahillikten mi yazıldığını bilemiyor.
    Daha önce sattığım pro ssd lerin konusuna bilmeden evo linki atıp saçmalayan olmuştu ama,siz ne bileyim başka evreye taşıdınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakcay -- 15 Nisan 2020; 16:52:43 >

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Burak Bey,

Kendi fikrinizi belirtmeniz de hiç bir sakınca yok,fakat hatalı bir yazınıza benim kendi ilanımda cevap vermemde sakınca duymanız da sorun var.Şimdi ben size güzelce izah edeyim.

Bu ssd piyasada satılmaktadır.Model olarak sorgularsanız satış fiyatını görebilirsiniz.Bende şimdi sıfır fiyatına göre fiyat belirledim ilan açtım.Benim sattığım ssd de sıfırdır.Fakat garantili değildir.Bende burada piyasada ki fiyat dan yine aşağısına satışa koydum.
    Daha önce yine burada piyasasından aşağı aynı ssd lerden satış yaptım.Referanslarımı da okuyabilirsiniz.

Bu cevabımı okuyarak lütfen neden dolandırıcı olduğumu açıklar mısınız?

• Burak Bey bakın link kolayca tıklayıp görebilirsiniz.Google yazmanıza da gerek yok.Mouse üstüne götürün tıklayın açılacaktır.

https://www.google.com/search?q=860+pro+256gb&rlz=1C1GCEB_enTR821TR821&oq=860+pro+256gb&aqs=chrome..69i57j0l6j69i60.3919j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakcay -- 15 Nisan 2020; 17:54:54 >

• Okudum tekrar tekrar.Forumda açmış olduğum ilanımda cevaplar arasında letgo,dolandırıcı gibi kelimeler kullanıp, sona da bir söz yazmışsınız.Ne işin var çözemedim onların benim konumda.

Ve sorduğum soruların cevabını alamadım.Sanırım linke bile tıklayamamışsınız ki hala burda saçmalıyorsunuz.

İnsanlar ömrü için pro da alır,hızı için M2 de alır.Ucuz olsun değip başka markanın ürününü de alır.Bakın bir bilgi daha.Genelleme yapmadan keşke bunu da kavramış olsaydınız.Herkes sizin zihniyete göre seçim yapmıyor.

• marowak M kullanıcısına yanıt
    İnsanlar pro ya da evo olduğuna gayet bakar. Haa ev kullanıcısı için pro gerekli mi dersen bence hayır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Alabilirler tabi neden alamasınlar.İşte tercih ediyorlar ya.Böyle birşey var tercih.

Siz ilanına gelip kendi fikrinizi nasıl beyan ettiniz ise cevaplarına da razı olmalısınız.

Konuyu uzatmıyorum,size cevap veriyorum.Rahatsız oldunuz ise en başında yapmanız gerektiği gibi ilanıma girmeyin.

• marowak M kullanıcısına yanıt
    Yorumlarına gerildim yok yere. Her malın belli bir fiyatı var. Pro model daha pahalıdır. TLC değil MLC'dir. Yazma ömrü uzundur.
    Durum bu iken kapasitesi 250 gb diye 250 tl mi yapsın...

1 kilo altın ile 1 kilo bakır ikisi de aynı ağırlıkta ise altını da bakır fiyatından alalım o zaman..?
  • Ev kullanıcısı için fark olmayabilir ama şirketlerde, sunucularda, sürekli yaz/sil yapanlarda ve bilgileri değerli olanlarda çok fark vardır.

Ev kullanıcısı bakmasın ilana zaten. 2 tane evo alır raid yaparsın. Yalnız ev kullanıcısı isen yorum da yapmazsın. Bakınca ilana çıkarsın yada google'a pro / evo farkı yazarsın merakını giderirsin. Çok kasmışlar satıcı da sorucu da...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.