Şimdi Ara

Samsung 250GB 840 EVO 379 lira vatan pc -yanıyor-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
2.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha düne kadar bu 840 evo serisi 250 gb modeli 430 dan aşağı bulunmazken bugün 379 lira olmuş, acaba doların düşeceğini habermi aldılar,
    önce 840 evo 120 gb yi 199 yaptılar, şimdi de 250 gb yi 379 yaptılar, hmmm ilginç.
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-250gb-840-evo-sata-30-okuma-540mb-yazma-520mb-ssd.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 16 Mart 2015; 12:32:14 >

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Yukseldi ama dolar bugun dun 2.59 falandı sanırım bugun yine bir anda 2,63'e birden fırlamış.Biri şu firmware işine bir açıklık getirse iyi olacak bilgisine guvendiğim bir iki kişi uzak dur 840 evodan diyor ama bazıları da sorunsuz alabilirsin diyor.O kadar satmasına rağmen oyle çok fazla sorun konusu açıldıgını da görmedim.
  • 850 pro 256lığı 500lira altına verseler hemen yapıştırıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 850 evo olsa alınırdı
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    iyi niyetle bir başlık açmışsınız tşkler. Ama 250 gb ssd markası, modeli, spesifik özellikleri ne olursa olsun 250 ve aşağısı olmadığı sürece bence sıcak değil. Bu benim kişisel kanaatim.
    Önerim ; çakma indirim durumlarında ürünleri satın alıp bir yerlerini kaldırmayın ki mecbur kalıp gerçekten indirim yapsınlar. Firmalar bindirim+indirim ne kadar eleştiri olsada şımarıp pişkin pişkin kafa buluyorlar fiyat politikalarıyla..

• kesinlikle yanmıyor.
  • 250 Gb arşiv için yeterli değil bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystrieuse

250 Gb arşiv için yeterli değil bence.

Arşiv ???
  • quote:

ssd ile arşiv mi , maaş dolgun herhal

not :evo 840 serisinde firmware hatası var kullanılmayan veriye erişimde sıkıntı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Like a Sir -- 14 Mart 2015; 2:53:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaleci07

quote:

not :evo 840 serisinde firmware hatası var kullanılmayan veriye erişimde sıkıntı var

Firmware hatasıyla ilgili kaynak verir misin.
    Fiyat gayet iyi arkadaşlar yazın 369'a almıştım dolar 2.10'lardaydı. İhtiyacınız varsa kaçırmayın.
  • Ben gecen sene 840 Evo 250gb + Logitech f710 gamepad i 420 liraya almıstım golddan 500/100 indirimle, en sıcağı o zamandı sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

quote:

quote:

Firmware hatasıyla ilgili kaynak verir misin.
    Fiyat gayet iyi arkadaşlar yazın 369'a almıştım dolar 2.10'lardaydı. İhtiyacınız varsa kaçırmayın.

http://www.donanimhaber.com/donanim-haber/haberleri/Donanim-Haber-Yeni-ekran-kartlari-islemciler-depolama-urunleri-kisacasi-sektore-ait-hersey.htm

direk video atayım 12. konu

forumda evo 840 forumunda ayrıca tartışması var 1. firmware yayınlandı çözülmedi 2. yi bekliyoruz (kendimde kullanıyorum ürünü)

• 850 Evo 250gb bundan 100 lira ucuz, %30 civarında daha hızlı bütçenize göre tekrar gözden geçirin derim.

http://ssd.userbenchmark.com/Compare/Samsung-850-Evo-250GB-vs-Samsung-840-Evo-250GB/2977vs1594
  • 840 Evo sorunlu bir seri. Satin almanizi onermem.

• quote:

ssd bu hocam arşiv için değil
  • Bundan 1-2 ay önce millet evo diye ölüyordu , şimdi yerden yere vuruyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: :S

Bundan 1-2 ay önce millet evo diye ölüyordu , şimdi yerden yere vuruyorlar

Testlerde açık çıktı ama ev kullanıcısına ne oranda yansır bilinmez.

• 840 eski urun stok bitiriyorlar

• quote:

quote:

benim 7 ayı geçti herhangi bir sorun yaşamadım, genelleme yapmak için yeterli bilgiyi nereden edindiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: :S

Bundan 1-2 ay önce millet evo diye ölüyordu , şimdi yerden yere vuruyorlar

aynen öyle kardeşim, bu forum ya bu samsung satış departmanından arkadaşlarla dolular, yeni çıkanı piyasaya pompalamak için uğraşıyorlar, ya da kingston sandiskin türkiye distribütorleri fıstık gibi çalışan ssdleri çamur atarak kendilerine pazar payı oluşturmaya çalışıyorlar

az önce yazdım, 7 ay önce aldığımda herkes oooo evo al mutlaka, kingstondan uzak dur, chipini değiştirdiler onun vs diyerek aldık, şimdi duruma bak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.