Şimdi Ara

Samsung 240hz VA panel LC27RG50FQMXUF Amazon 1.523 tl SALDIRIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
3
Favori
6.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• dostum bunlar farklı şeyler. bahsettiğin ms piksellerin renk değişim hızı ile alakalı. demek istediğin monitördeki gecikme süresi ise input lag. monitörünün input lag öğrenmek için özel araştırma yapmalısın işlerine gelmiyor test edip açıklamak. 1ms 4 ms 5 ms olayı da reklam. piksellerin renk değiştirebilme hızı ile alakalı ama gerçekte bu değerler ile alakaları yok. haklısın en azından bu fiyat bantlarında hiç fark etmiyor aslında. biliyormuş gibi konuşanlara aldırma reklamlara inanan saf vatandaş bunlar reklamda yazan ms değeri gerçeğe yakın bile en hızlı oldukları gray to gray hızıdır.

demek istediğim basit bir tüketici olarak bu işin içinden pek çıkılmıyor. kronik problemler var mı diye araştırmak gerçek görüntüleri izlemek deneme yanılma ile içinin sindiği bir monitöre kavuşabilirsin. ne monitörler gördük 1 ms yazılıp ghosting yapan. 144 hz fps oyuncusu olarak 2 ıps aldım gönderdim en sonunda tn alarak ghostingsiz akıcı bir ekrana kavuşabildim.

• 4 ms

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldim bir adet bu amazon çiş yaristirmasa olmayacak 50 tl de puan geldi bu sefer 😂

• Va ve kavisli olmasa yapıştırmıstım

• Valla monitör ihtiyacı vardı gaza geldim aldım ama inşallah memnun olurum

• Amazon güvencesi ile ben de sipariş geçtim. Sorunsuzca ulaşır umarım. Bu fiyata bedava gerçekten.

• tesekkur ederım curved monıtor arıyordum uzun zamandır

• Predator536 kullanıcısına yanıt
    va ve kavisli olsa bile alınır
  • düşünmeden alın düşününce stok bitiyor  

• İhtiyacım da yok ama fiyat iyi. Yok yok almayacağım.
  • Fiyat o kadar iyiki, panelin dandikliğini gölgede bırakıyor.

• 27 inç VA panel ve 1080p... Piksel piksel anadolu misali. En az 1.5mt uzaktan falan bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: codezeta

va ve kavisli olsa bile alınır

Aldım  

• aynen 😂 ama para yok 😭
  • Devilmaybad kullanıcısına yanıt
    uzaktan bakmak iyi oluyor hem göze hem de konfor olarak klavyenin onu felan bos oluyor param olsa alirdim
  • Bu monitörde hoparlör girişi var mı acaba ? hoparlör bağlanıp ses alınabilir mi?

• ayak sabit olması sıkıntı

• Bu fiyata kaçmaz.

• Keske hoparlör olsa dahili, tabi aldim ama şimdi baktım yokmuş hic sevmiyorum harici hoparlör kalabalığı

• Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum. Türkiye'de yaşıyoruz. En iyi zaten 50 ms ping alınıyor çoğu oyunda. O da batı şehirlerinde yaşıyorsanız. Monitör 1ms olmuş 4ms olmuş ne fark edecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M1Abrams -- 9 Mart 2021; 21:12:57 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.