Şimdi Ara

Samsung 2333t ve ucuz IPS Panel önerisi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
1
Favori
39.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • karıştırken hallettim ayarları sıfırladım nvidia ayarlarından hiç bir şey ellemedim monitör ayarlarını şöyle yaptım
    magicbright:internet :böyle yapınca bazı ayarlar kilitli hale geliyor ama masaüstü için yeterli oluyor oyuna girerken oyun moduna alıyorum
    magiccolor:akıllı
    gamma:mode3
    yanıt süresi en hızlı
    bu şekilde beyazın son 2 kare hariç siyahta ise bütün kareler düzgün görüntüleniyor

kemal70 kulaklık girişi yok
  • Bu monütörü Alıcak olan kişiler için yazıyorum.

Bu monütörü Kimler alır ?

Bu monütörü sadece ve sadece Grafik tasarım işleriyle uğraşanlar alır.
    Bu monütörü İş yerine tanıtıcı reklam ile gösterimde alınır .[Performansı açısından , monütörün kalıbı , cerçevesi açısından muammadır.]

Futbol oyunlarında , Fps oyunlarında , Yarış oyunlarında kısacası nesnelerin hızlı hareket ettiği herşey için bu monütör can sıkar performanslı değildir.

Nesneler dedik her türlü nesnelerden bahsettik , Filmlerde kamera açısı değişirken bir araba yarışı , bir aksiyon filmi , herhangi bir nesnenin hareketi sırasında Bulanıklaşır siyahlaşır .. Görüntü kendini yenileyemez.

Ve şuna dikkat ettim Monütöre para verenler monütöre laf söylerken çekinerek söylüyor ''oyunlarda mükemmel değil '' nasıl mükemmel değil diye sorarlar adama mükemmel değil dersen insanlar mükemmel değil ama iyi olarak algılar .. Bu monütör oyunlarda filmlerde [Nesnelerin fazlaca hareket ettiği sahneler için söylüyorum] Berbat.Evet nekadar ekmek okadar köfte .. Panel güzel panel ama kullanım alanı yok ..

Bir grafiker için Mükemmel makine. Ama bir gamer için Suratına bakıpda tükürmezsin.Hayır bu monütör 8 Ms lik'de gösteremiyor düşüncesine kapıldım inceleyince..

Artısıyla eksisiyle yazdım , Fiyat Performans ürünü olarak bile kullanılamaz Benim monütör bilgim yoktur ama kullandığım monütörler , gördüğüm monütörler , incelemeler olsun neyin ne olduğunu az buçuk biliiyorum ve Grafikerler hariç kimseye tavsiye etmiyorum. Birisi Px2370 serisine karşın bu monütörü önermiş hatta yanına bile yaklaşamaz demiş o Renkelerin canlılığına ve kontrasta göre o arkadaia birşey demiyorum bile... Evet 2333'ün renkleri güzel vermesine bende hemfikirim hatta mükemmel , ama diğer yönlerden sınıfta kalıyor.
    http://reviews.cnet.com/best-23-inch-lcd-monitors/?tag=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 16 Ocak 2011; 23:46:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Bu monütörü Alıcak olan kişiler için yazıyorum.

Bu monütörü İş yerine tanıtıcı reklam ile gösterimde alınır .[Performansı açısından , monütörün kalıbı , cerçevesi açısından muammadır.]

Futbol oyunlarında , Fps oyunlarında , Yarış oyunlarında kısacası nesnelerin hızlı hareket ettiği herşey için bu monütör can sıkar performanslı değildir.

Nesneler dedik her türlü nesnelerden bahsettik , Filmlerde kamera açısı değişirken bir araba yarışı , bir aksiyon filmi , herhangi bir nesnenin hareketi sırasında Bulanıklaşır siyahlaşır .. Görüntü kendini yenileyemez.

Ve şuna dikkat ettim Monütöre para verenler monütöre laf söylerken çekinerek söylüyor ''oyunlarda mükemmel değil '' nasıl mükemmel değil diye sorarlar adama mükemmel değil dersen insanlar mükemmel değil ama iyi olarak algılar .. Bu monütör oyunlarda filmlerde [Nesnelerin fazlaca hareket ettiği sahneler için söylüyorum] Berbat.Evet nekadar ekmek okadar köfte .. Panel güzel panel ama kullanım alanı yok ..

Bir grafiker için Mükemmel makine. Ama bir gamer için Suratına bakıpda tükürmezsin.Hayır bu monütör 8 Ms lik'de gösteremiyor düşüncesine kapıldım inceleyince..

Artısıyla eksisiyle yazdım , Fiyat Performans ürünü olarak bile kullanılamaz Benim monütör bilgim yoktur ama kullandığım monütörler , gördüğüm monütörler , incelemeler olsun neyin ne olduğunu az buçuk biliiyorum ve Grafikerler hariç kimseye tavsiye etmiyorum. Birisi Px2370 serisine karşın bu monütörü önermiş hatta yanına bile yaklaşamaz demiş o Renkelerin canlılığına ve kontrasta göre o arkadaia birşey demiyorum bile... Evet 2333'ün renkleri güzel vermesine bende hemfikirim hatta mükemmel , ama diğer yönlerden sınıfta kalıyor.

1000 2000 tl arasında satılan notebooklardaki ekranların tepki süresinden daha kötü müdür. ben lenovo y550 kullanıyorum aynı zamanda sık sık da samsung 997 mb tüplü monitörü kullanıyorum futbol basketbol tarzı oyunları oynamam ama diğer oyunları fps yarış falan 2 ekranımda da kullanıyorum, böyle şeylere dikkat ederim ama rahatsız edici bir durumla karşılaşmadım notebook ekranında, sanıyorum ekranımın tepki süresi 8ms, bu ekranda 8ms siyor fakat siz çok rahatsız olursunuz oyunlarda diyorsunuz. inanalım mı yanlış anlamayın :) teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemaydinlik -- 17 Ocak 2011; 17:55:04 >

• Bilmiyorum notebook ekranlarının performansını sizin gözünüzde problem yoksa veya bu tarz şeylere takılmazsanız alın kullanın sizin için mükemmel derecede olucaktır. Lakin benim gibi insanlar cok takar bu tarz performans düşüklüğüne ,

ve unutmadan 2 Ms GTG olanlar genelde 5 msdir . Aldanmayın .
  • quote:

Bilmiyorum notebook ekranlarının performansını sizin gözünüzde problem yoksa veya bu tarz şeylere takılmazsanız alın kullanın sizin için mükemmel derecede olucaktır. Lakin benim gibi insanlar cok takar bu tarz performans düşüklüğüne ,

ve unutmadan 2 Ms GTG olanlar genelde 5 msdir . Aldanmayın .

evet haklısınız
  • quote:

Biz burada kullandığımız ürünü detaylıca incelemelerimiz sonucu bilgi paylaşıyoruz. Ancak sen gibi bir işgüzar çıkıp monitörün kağıt üzerinde ki özelliklerine bakarak "O öyle değildir, sen yanlış görmüşsündür" demeye getirebiliyor.
    4 sayfa boyunca futbol oyunları haricinde ghosting yok varsa bile bazı oyunlarda çok az diye bas bas bağırılıyor. Daha monitörü görmemişsin bide çıkıp mesnetsiz mesnetsiz sallıyorsun. Koskoca adamlar burada yalan mı söyleceyecek.
    Gördüğümüzü yazıyoruz işte. Filmlerde berbatmış bak sen şu konuşana. Kaynak: Kaba et.
    Ben de diyorum ki; Film ve masaüstü performansı olarak "En kral TN panel monitörü çok rahat alt eder" "Bu monitörü kullananlar artık TN panelde film izleyemez"

Dünyanın en iyisi denilebilecek Ezio' nun gamer serisi modellerinden;
    FX2431'in grey to grey: 6ms black to black: 16ms,
    FS2331'in grey to grey:7 ms black to black: 25ms
    yenileme hızlarına sahip olduğunu hatırlatmakta ayrıca fayda var.

Sonuç olarak biz burada fanatiklik yapıp millete kullandığımız ürününü aldırtmaya çalışmıyoruz. Amacına ve bütçesine uyan arkadaşlara öneriyoruz

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CueMaker -- 17 Ocak 2011; 21:38:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: helvetia

quote:

Biz burada kullandığımız ürünü detaylıca incelemelerimiz sonucu bilgi paylaşıyoruz. Ancak sen gibi bir işgüzar çıkıp monitörün kağıt üzerinde ki özelliklerine bakarak "O öyle değildir, sen yanlış görmüşsündür" demeye getirebiliyor.
    4 sayfa boyunca futbol oyunları haricinde ghosting yok varsa bile bazı oyunlarda çok az diye bas bas bağırılıyor. Daha monitörü görmemişsin bide çıkıp mesnetsiz mesnetsiz sallıyorsun. Koskoca adamlar burada yalan mı söyleceyecek.
    Gördüğümüzü yazıyoruz işte. Filmlerde berbatmış bak sen şu konuşana. Kaynak: Kaba et.
    Ben de diyorum ki; Film ve masaüstü performansı olarak "En kral TN panel monitörü çok rahat alt eder" "Bu monitörü kullananlar artık TN panelde film izleyemez"

Dünyanın en iyisi denilebilecek Ezio' nun gamer serisi modellerinden;
    FX2431'in grey to grey: 6ms black to black: 16ms,
    FS2331'in grey to grey:7 ms black to black: 25ms
    yenileme hızlarına sahip olduğunu hatırlatmakta ayrıca fayda var.

Sonuç olarak biz burada fanatiklik yapıp millete kullandığımız ürününü aldırtmaya çalışmıyoruz. Amacına ve bütçesine uyan arkadaşlara öneriyoruz

Edit:imla

Daha yazımı bile okumamışsın , iki üç tane cümlemi okuyuo bilmeden yargılamışsın , En iyi oyuncu monütörü dediğin monütörlerin o tepkime süresine sahip diyor bu gerçekten ilgincime gitti.
    Ben monütörü İnceledim üstüne oturup incelemedim , Gözlerimle inceledim,
    Yarış oyununda , yarışırken sağındaki solundaki önünde arabanın yazıları ani titremede bulanıklaşıyor hızlı gidince sağ sol tarafdaki cevre bulanıklaşıyor , Futbol seyrederken oyuncular haraket ettiğinde oyuncu bulanıklaşıyor renkler değişiyor top hareket ettiğinde top gözükmüyor , film izlerken kamera hareketli bir sahnede her hareketli nesne bulanıklaşıyor , Call of duty 4 oynarken diğer oyuncuların ismini okumak için adamların durmasını bekliyorum .. mouse'u hızlı hareket ettirdiğimde ya bulanıklaşıyor yada hafif karartı oluyor gibi ,

Kusura bakma eğerki professional bir iş için grafik tasarım gibi onun için almadıysanız o parayı boşuna vermişsiniz ve siz gamer monütörlerden daha iyi diyorsanız çok bilgisizsiniz ve bu bilgisizliğinizi burda yanıltıcı şekilde verirseniz bende hayır kardeşim doğrusu budur diye yazarım , sen sonra bana kalkıpda kaba etinden konusma diyemezsin ..

Bana biri kalkıcak vatan personeli bu gamer monütörlerden iyi diyecek bende kanıp alıcam sonra böyle bir monütörle karşılaşıcam direk ensesine yapışırım ...

• quote:

Daha yazımı bile okumamışsın , iki üç tane cümlemi okuyuo bilmeden yargılamışsın , En iyi oyuncu monütörü dediğin monütörlerin o tepkime süresine sahip diyor bu gerçekten ilgincime gitti.
    Ben monütörü İnceledim üstüne oturup incelemedim , Gözlerimle inceledim,
    Yarış oyununda , yarışırken sağındaki solundaki önünde arabanın yazıları ani titremede bulanıklaşıyor hızlı gidince sağ sol tarafdaki cevre bulanıklaşıyor , Futbol seyrederken oyuncular haraket ettiğinde oyuncu bulanıklaşıyor renkler değişiyor top hareket ettiğinde top gözükmüyor , film izlerken kamera hareketli bir sahnede her hareketli nesne bulanıklaşıyor , Call of duty 4 oynarken diğer oyuncuların ismini okumak için adamların durmasını bekliyorum .. mouse'u hızlı hareket ettirdiğimde ya bulanıklaşıyor yada hafif karartı oluyor gibi ,

Kusura bakma eğerki professional bir iş için grafik tasarım gibi onun için almadıysanız o parayı boşuna vermişsiniz ve siz gamer monütörlerden daha iyi diyorsanız çok bilgisizsiniz ve bu bilgisizliğinizi burda yanıltıcı şekilde verirseniz bende hayır kardeşim doğrusu budur diye yazarım , sen sonra bana kalkıpda kaba etinden konusma diyemezsin ..

Bana biri kalkıcak vatan personeli bu gamer monütörlerden iyi diyecek bende kanıp alıcam sonra böyle bir monütörle karşılaşıcam direk ensesine yapışırım ...

Monitörü gözleriyle inceleyen adam "siyahlaşır, bulanıklaşır" gibi varsayım üretmez. "ben gördüm, karardı, bulanıklaştı" şeklinde yorum yapar.
    Burada bir tezat olduğu açık. Yani monitörü inceleyerek yorum yaptığınız konusunda çok ciddi şüphelerim var.

Yazımı dikkatli okumanınız tavsiye ederim. Ben EIZO için en iyi gamer monitörü demedim .Bu derece büyük bir firmanın gamer serisi monitörleririn bile 6-7 ms' ye sahip olabildiğini söyledim.
    Ayrıca bu konu altında 2333T için oyun konusunda hiç kimse iddialı konuşmadı. Anlaşılan o ki benim yazdıklarımda dahil diğer arkadaşlarında yazdıklarını idrak etmede bir sorununuz var.
    4 sayfa boyunca, oyunlar haricinde en ufak olumsuz yorum yapılmamış bir ürün için bu kadar zırvalıkları arka arkaya saymak sadece bir EGO yada geniş bir hayalgücünün ürünü olabilir.

Siz beğenmediyseniz kullanmazsınız diyip, sizi görüşlerinizle başbaşa bırakıyorum. Lütfen eksik vede yanlış olan bilgilerinizi sadece kendinizle paylaşın.
    Yorumlarınıza cevap yazmayacağımı belirtirim. Saygılar. İyi forumlar...

• KURSAD. güzel kardeşim çok heyacanlısın burada bu monitöre yorum yapanların çoğu bu işleri iyi bilen kişiler önceki sayfaların tamamını okumuş olsaydın bilgisayar mağazalarındaki satıcıları beyin travmasına uğratacak kadar monitör konusunda bilgili insanlar olduğunu görürdün o insanlar mı vatan bilgisayarın lafınla monitör alacak ben metro mağazasına gittim şu monitörü verin dedim aldım mağazada ki satıcıların lafına bakanlar dış görünüşe bakıp led monitör alanlardır
    şimdi bir karşılaştırma yapalım
    TN PANEL :1:gerçek renkleri vermez 2:siyahlar tam siyah değildir(led ler hariç onlarda da başka dezavantajlar vardır)3:görüş açıları kötüdür yandan alttan üsten bakınca görüntü bozulur 4:tepki süreleri düşüktür hızlı görüntülerde iyi sonuç verir
    2333T/CPVA PANEL:1:renkler gerçeğe en yakın halidir 2:siyahlar tam siyahtır 3:görüş açısı iyidir nereden bakarsan bak görüntü bozulmaz 4:tepki süreleri tn panellere göre yüksektir bazı oyunlarda ghosting oluşablir
    şimdi bu bilgiler ışığında ben ve benim gibi düşünen arkadaşlar 3 tane çok önemli artı özelliği yanında 1 tanede bazı oyunlarda olabilen eksi özelliğe bakarak bu monitörü tercih ettiler
    ha sen dersin ki benim için gerçek renkler,tam siyah,görüş açısı yüzünden bozulmayan görüntü önemli değil tepki süresi hızlı olsun görüntü çok da güzel olmasın hızlı olsun yeter o senin seçimin
    ben 10 yıldır oyun oynayan birisiyim her tür oyunları oynarım bu yazıyı yazmadan önce 2 saat nfs hot pursuit 2 oynadım oyunda ne kadar hızlı sahneler olduğunu biliyorsundur sanırım en ufak ghosting yok yukarıda 1 günde test ettiğim oyunları yazdım o oyunlar hızlı oyunlar değildir diyorsan yapacak bir şey yok ghosting yapan oyunları da açıkça yazdım ben bu monitörü aldım en iyisi bu dur deyip hatalarını görmeyecek her monitör konusuna fanatikçe kullandığı monitörü tavsiye edecek bir adam değilim öyle olsa eksi yönlerini yazmazdım
    SON OLARAK EVET MONİTÖR BAZI OYUNLARDA BİR MİKTAR GHOSTİNG YAPIYOR AMA DİĞER ÖZELLİKLERİ O KADAR İYİ Kİ O EKSİ İNSANIN GÖZÜNE GÖZÜKMÜYOR YUKARIDA DA YAZDIĞIM GİBİ YA İYİ GÖRÜNTÜ YÜKSEK TEPKİ SÜRESİ YADA BİR ÇOK AÇIDAN SORUNLU PANEL YAPISI HIZLI TEPKİ SÜRESİ BİZ BİRİNCİYİ SEÇTİK İKİSİNİN DE İYİ OLDUĞU BİR MONİTÖR NE YAZIK Kİ YOK

• Ben burda yazarken bazı olan şeyleri olabilir oluyormuş diyerek , bu monütörü satın alıp iş işden geçtikden sonra oluyor mu ? olmuyor mu ? diye kullanıcı kendi görmesini sağlamaktır sonra içine sinip bende bu sorun yok diyip kulanımına devam etmesidir,Adam artık almış monütörü içine oturtmanın alemi yok , ama bezen bu yaklaşımı mı unutup , gerçekten berbat olan şeyleri açık açık söylüyorum. neden ? çünkü yeni alıcak kişilerin bu monütörde bu eksileri yüzünden almamasını sağlamak amacımdır , sonradan üzülmemesi amacımdır.Lakin bu niyeimdne ötürü , helvetia benim bu monütörü incelemediğimi varsayıp incelemiş gibi konuştuğumu düşünüyor,Ne hikmetse aynı monütör Kuzenim kullanmaktadır, Bilgisayara bağlı birşekilde.

Monütörün paneli Çok iyi bir paneldir Renkleri çok iyi verebilmektedir, hemde her açıdan , Görüntüye hayran kaldığımı belirtirim Doygunluk güzel , ama bu panelin 8 ms lik bile olduğunu sanmıyorum .. mouse'u sağ sola götürünce bile bulanıklaşıyor .. Alt yazılar hak getire ..

Şimdi bu Ms 'in etkisi hareket eden nesnelere etkisi varmı yokmu ? evet var haraketli nesneleri yazmışım filmlerde , oyunlarda ben gördüğümü söylüyorum ama bana kalkılıpda hayal dünyam geniş deniyor.

Bu ms ile test etmeden bile görüntünün sonucunun ne olcağı belli.

Alanlara hayırlı olsun Mslik bir işi olmayan , ve çok hareketli sahnelerde bulanıklığa takmıyacak insanın o Bütçeye hayal bile edemiyeceği paneli almış bulunmakta Bu açıdan güzel.

ve bazı sözleriniz tartışma çıkartıcak gibi o yüzden başkada birşey yazmak istemiyorum bazen yazılarınızı okurken , söylenmiyecek sözler söyleniyor.

monütör tekrardan hayırlı olsun. Oyun ve hareketli film için monütör alıcaklara Tn panel bir monütör almaları, ama ben kaliteli renkler ve düşük ms istiyorum derseniz bütceği biraz aşmaları gerek 1500 - 2000 dolar gibi.

• Kürsad dostum biraz haksız eleştirmisin ekranı.
    Monitoru ilk inceleyenlerden birisi benim , tüm mesajlarıma bakarsan konu icinde en az 4 5 kere oyun icin bu ekranı almayın yazdım, azıcık okuma yazması olan ve konuyu okuyan oyuncu bir kişi zaten benim yazdıklarımdan sonra bu ekranı almaz . Yeniden yazayım tembel arkadaşlara ,ilk tercihi oyun oynamak olanlar bu ekranı elesinler veya konuyu bastan sona okusunlar. Mouse sağa sola gidince bulanıklaşma , filmlerde bulanıklaşma renkerin birbirine girmesi gibi hatalar varsa o ekran bozuktur iade etmenizi tavsiye ederim .Mouse imlecinin kararması, bulanıklaşması icin o ekranın 200ms olması lazım...

Tv den t2333 e gecince herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorum, filmlerde ghosting etkisi gormedim daha once kullandığım 5 tn panelde çözünürlük kaybı ne kadar varsa bunda da o kadar, son kullandığım lg e2350 sanırım 2 ms idi. İsterse elindeki ekran 1 ms olsun filmlerde yatay gecislerde her ekranın cozunurlugu duser 100hz 200hz gibi teknolojiler bunun icin var! En hızlı panel monitor yatay gecislerde en dandik 100hz tv kadar net goruntu veremez. Yani elimizdeki 1ms tn panel de yatay geciste bulanıklaşır anlatmaya calistigim sey budur o yüzden futbol oyunlarında tv de 100hz aciyorum.ms nin yüksek olması bulanıklaşmadan çok ghosting etkisi yapar. Neyse konu dışı oldu.

Büyük ihtimal elinizdeki ekran bozuk .

• ilgine tşklr.çok sğl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

karıştırken hallettim ayarları sıfırladım nvidia ayarlarından hiç bir şey ellemedim monitör ayarlarını şöyle yaptım
    magicbright:internet :böyle yapınca bazı ayarlar kilitli hale geliyor ama masaüstü için yeterli oluyor oyuna girerken oyun moduna alıyorum
    magiccolor:akıllı
    gamma:mode3
    yanıt süresi en hızlı
    bu şekilde beyazın son 2 kare hariç siyahta ise bütün kareler düzgün görüntüleniyor

kemal70 kulaklık girişi yok

tşklr ilgine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iorfa

Kürsad dostum biraz haksız eleştirmisin ekranı.
    Monitoru ilk inceleyenlerden birisi benim , tüm mesajlarıma bakarsan konu icinde en az 4 5 kere oyun icin bu ekranı almayın yazdım, azıcık okuma yazması olan ve konuyu okuyan oyuncu bir kişi zaten benim yazdıklarımdan sonra bu ekranı almaz . Yeniden yazayım tembel arkadaşlara ,ilk tercihi oyun oynamak olanlar bu ekranı elesinler veya konuyu bastan sona okusunlar. Mouse sağa sola gidince bulanıklaşma , filmlerde bulanıklaşma renkerin birbirine girmesi gibi hatalar varsa o ekran bozuktur iade etmenizi tavsiye ederim .Mouse imlecinin kararması, bulanıklaşması icin o ekranın 200ms olması lazım...

Tv den t2333 e gecince herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorum, filmlerde ghosting etkisi gormedim daha once kullandığım 5 tn panelde çözünürlük kaybı ne kadar varsa bunda da o kadar, son kullandığım lg e2350 sanırım 2 ms idi. İsterse elindeki ekran 1 ms olsun filmlerde yatay gecislerde her ekranın cozunurlugu duser 100hz 200hz gibi teknolojiler bunun icin var! En hızlı panel monitor yatay gecislerde en dandik 100hz tv kadar net goruntu veremez. Yani elimizdeki 1ms tn panel de yatay geciste bulanıklaşır anlatmaya calistigim sey budur o yüzden futbol oyunlarında tv de 100hz aciyorum.ms nin yüksek olması bulanıklaşmadan çok ghosting etkisi yapar. Neyse konu dışı oldu.

Büyük ihtimal elinizdeki ekran bozuk .

teşekkürler

• arkadaşlar merhaba bu monitörü alıcam şurdaki linkteki monitrö değil mi, tn falan değil?bu akşam siparişi vericem de. cevap için şimdiden teşekkürler.
    http://www.netsiparis.com/detay/13611275166/LCD-23-SAMSUNG-2333T-LCD-8MS-GENIS-EKRAN-SIYAH-DVI
  • evet linkteki monitör konuda bahsi geçen samsung 2333t yalnız bilgilerde yanlışlar var görüş açısı 178 derece linkte yanlış yazıyor monitör metro marketlerde 340 liraya satılıyor
  • quote:

evet linkteki monitör konuda bahsi geçen samsung 2333t yalnız bilgilerde yanlışlar var görüş açısı 178 derece linkte yanlış yazıyor monitör metro marketlerde 340 liraya satılıyor

@kara duman saolasın. yalnız metrodan metro kartı olmayanlar alışveriş yapamıyor sanırım :( sitesinde öyle yazıyor. internetten alcak olursam da en ucuz netsiparişte var. fakat stoklarında yok bugün stok bilgisi için aradım. ben aradıkan sonra sayfayı değiştirdiler. pazartesiye kadar beklicem. stoklara girmezse başka alışveriş sitelerinden birisinden alıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: kiaoss

quote:

evet linkteki monitör konuda bahsi geçen samsung 2333t yalnız bilgilerde yanlışlar var görüş açısı 178 derece linkte yanlış yazıyor monitör metro marketlerde 340 liraya satılıyor

@kara duman saolasın. yalnız metrodan metro kartı olmayanlar alışveriş yapamıyor sanırım :( sitesinde öyle yazıyor. internetten alcak olursam da en ucuz netsiparişte var. fakat stoklarında yok bugün stok bilgisi için aradım. ben aradıkan sonra sayfayı değiştirdiler. pazartesiye kadar beklicem. stoklara girmezse başka alışveriş sitelerinden birisinden alıcam.

benim metro kartım yok vergi mükellefi de değilim kapıda söylüyorsun hemen sadece kimliğinle günlük geçici kart veriyorlar başka hiç bir şey olmadan ben o şekilde aldım içeride ölü piksel kontrolü de yapıyorlar parayı ödedikten sonra ama görevli kız kırtasiye bölümünde görevli ve çok bilgisiz ölü piksel kontrolünün nasıl yapılacağını bile bilmiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kiaoss

quote:

benim metro kartım yok vergi mükellefi de değilim kapıda söylüyorsun hemen sadece kimliğinle günlük geçici kart veriyorlar başka hiç bir şey olmadan ben o şekilde aldım içeride ölü piksel kontrolü de yapıyorlar parayı ödedikten sonra ama görevli kız kırtasiye bölümünde görevli ve çok bilgisiz ölü piksel kontrolünün nasıl yapılacağını bile bilmiyor

kara duman, cevap için saol hocam. hataydayım. almak için adanaya gidecektim ama halvetianın verdiği linkten 351tlye aldım. hayırlısı bakalım. bugün kargoya verirler sanırım.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.