Şimdi Ara

Samsung 2333HD Alacaklar ve Almayı Düşünenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
8.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 4L1

acer da tepki süresi 2 ama 20 ms den daha çok ghosting yapıyor

atma acer h243te en ufak bir ghosting yok. monitor bolumunde ki nerdeyse tum mesajlarin tarafli ve yanlis. insanlar senin argumanlarinin yanlisligini kanitlamaktan yoruldu artik.

--------

monitor guzelmis ama tum samsunglar gibi cok pahali. sirf tasarim ve kullanmayacagim tv ozelligi icin o parayi vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leop -- 26 Ağustos 2009; 8:29:11 >
  • Oh be leop saol yani ya?Anlatamadım ben de.
    Bu arada 4L1 arkadaş demiş ki Acer'ın servisi çok kötü monitörleri dandik diye.Şimdi girsin baksın bakalım şikayetvar.com'a Hem samsung hem de Acer'a baksın.Monitörlerde Acer 3 tane sorun var samsung 99 tane.
    Ülkemizde bir çok elektronik firmasının servis altyapısı sağlam değildir.Tamam mı?

anynet+ heralde görüntüyü düzeltme teknolojisi oluyor.Hemen hemen her markanın aynen bu özellik gibi kendine has bir teknolojisi oluyor.Mesela Toshiba'da da var bu tarz bir özellik.Sony'de Bravia Engine yapıyor galiba o görevi.
  • Gel senle monitörü test edelim pm e msj at tmm mı bulaşalım sana bir şey ısbatlamak zorunda degilim insanları dandik malllara yönlendirme lütfen senin gibiler kandırılmaktan hoşlanıyor galiba acer ın tüm 2 ms lerinde predatör dışında tepki süresi sorunu var.LG 1960,1760 serilerinde ve asus 23.6,24,25.5 larında Tüm samsung 2 ms lerde rta yı kapatmassan ama kapatılabiliyor tepki süresi sorunu vardır okdr çok biliosnuzki valla gül gül öl yani bilmesek kazıklıcanız yani acer fun ı mısın ne bu savunma.

quote:

Orijinalden alıntı: leop

quote:

Orijinalden alıntı: 4L1

acer da tepki süresi 2 ama 20 ms den daha çok ghosting yapıyor

atma acer h243te en ufak bir ghosting yok. monitor bolumunde ki nerdeyse tum mesajlarin tarafli ve yanlis. insanlar senin argumanlarinin yanlisligini kanitlamaktan yoruldu artik.

--------

monitor guzelmis ama tum samsunglar gibi cok pahali. sirf tasarim ve kullanmayacagim tv ozelligi icin o parayi vermem.

• Ben monitörün tanıtımını yapıyorum konuyu saptırmayın alanların problemi varsa çözelim almak isteyenlerin sorusu varsa çözelim arkadaşlar bunun için açtım konuyu ama illa senin yazdığına cevap istiyorsan şöle diyim 1 acer satılırken 3000 civarında samsung satılıyor Türkiye de ondan kaynaklı, monitörde en sorunsuz marka nın Hangi marka olduğunu benim gibi satışçılar bilir.

Öncelikle Acer ile Samsung arasında garanti sağlama açısından acer 1 yıl geride dedim sadece acer 2 yıl garanti Samsung 3 yıl yerinde garanti sağlıyor okdr olay bu büyüttünüz amma ya git hangi firmadan alırsan al acer ın ithalatcısı arena 2 yıl garanti verdiği için 3 yıl garanti alamazsın bukdr basit bu saptırmayın konuyu veriyor.

paranyoksa acer al sana lafım bu.Acer ilk önce Türkiye ye tv li monitör getirsin ne alaka bu konuyla acer ya ^^ baydım iyce açmasaydım keşke

quote:

Orijinalden alıntı: Speedy9355

Oh be leop saol yani ya?Anlatamadım ben de.
    Bu arada 4L1 arkadaş demiş ki Acer'ın servisi çok kötü monitörleri dandik diye.Şimdi girsin baksın bakalım şikayetvar.com'a Hem samsung hem de Acer'a baksın.Monitörlerde Acer 3 tane sorun var samsung 99 tane.
    Ülkemizde bir çok elektronik firmasının servis altyapısı sağlam değildir.Tamam mı?

anynet+ heralde görüntüyü düzeltme teknolojisi oluyor.Hemen hemen her markanın aynen bu özellik gibi kendine has bir teknolojisi oluyor.Mesela Toshiba'da da var bu tarz bir özellik.Sony'de Bravia Engine yapıyor galiba o görevi.
  • Ben asıl bir şey ispatlamaya çalışmıyorum.İnsanlar senin taraflı yorumlarından sıkılmışlar.Senin herhengi bir Samsung ürünüyle ilgili yorumunu görsem hep senden şikayetçi olmuşlar.O da senin çıkarman gereken bir ders.
    Ben acer fan falan değilim.Ama senin bir samsung fanı olduğun kesin.Hatta evimde hiç Acer ürünüm bile yok.
    Ben Samsung'a dandik demiyorum dikkat edersen.Sadece bu farka değer mi sırf Tv özelliği için diye bir soru sordum?Burası forum reklam yeri değil.

Acer'ı merak eden arkadaşlarım buradan bakabilirler.
    http://forum.donanimhaber.com/m_31254254/mpage_1/key_//tm.htm#31254254

Bu arada ısbatlamak değil ispatlamaktır demek istediğin şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speedy9355 -- 7 Eylül 2009; 21:53:19 >
  • Bende kaç gündür bu monitör/TV'nin araştırmasını yapıyorum. 6W hoparlör yeterlimi sizce? Mesela oyun konslumu bağlasam yeterli olur mu? Birde bu ürüne direk 2+1 speaker bağlayabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİSAKAL 2

Bende kaç gündür bu monitör/TV'nin araştırmasını yapıyorum. 6W hoparlör yeterlimi sizce? Mesela oyun konslumu bağlasam yeterli olur mu? Birde bu ürüne direk 2+1 speaker bağlayabiliyor muyuz?

Mahalleye konser vermeyi düşünmüyorsan yeterli :) Kulaklık çıkışı var büyük ihtimal ordan bağlayabilirsin hoparlörünü.
    Ben dün ilk defa tv özelliğini kullandım ve hiç memnun kalmadı. Futbolcular koşarken arkada izleri kalıyordu. Hani ışık hızında giderken arkada iz kalır ya onun gibi. Teknik olarak nasıl isimlendiriyorlar bunu bilmiyorum. Normal anten ile izlemiştim. Birde digitürke takıp öyle bakayım kaliteli yayında...

Videolarını çektim ama çektiğim kamera kötü olduğu hiç güzel çıkmadı videolar o yüzden koymadım buraya.
  • O olay işte Ghosting oluyor.Ama belki antenden kaynaklı ghostingdir.
    Eğer kablo tvniz varsa öyle deneyin kablo tv düzgün gösterir.
    TV özelliği normal anten girişidir bence.
    DT zaten içinden çözüp görüntü yolluyor ekrana zaten.Haliyle güzel olması gerekir.Tabi Teledünya kadar iyi olamaz.
  • eveeet bugun galatasaray beşiktaş maçını bu monitörden izledim ve görüntü gayet kaliteli idi. Sanırım o günkü ghosting denilen olay anten yüzünden oluyordu
  • Bu monitör FULL HD değil galiba... HD READY !
  • Ne alaka? Bu monitör Full HD.
    Belki siz bir terimi karıştırmışsınızdır.
    HDTV-HDready1080P-HDready.
  • anten den dolayı ghosting olmaz yayının bozukluğu nedeniyle çözünürlükten kaynaklı kırılmalar ve bozuklıuk görürsünüz ghosting daha çok yakın çekim hd videolar hd oyun lar hareketli çizimlerde görebilirsiniz.
  • quote:

Ne alaka? Bu monitör Full HD.
    Belki siz bir terimi karıştırmışsınızdır.
    HDTV-HDready1080P-HDready.

Full HD ile HD Ready arasında ne fark var? Biraz bilgisizimde bu konuda
  • FulHD 1920*1080P-i
    HD ready 1336*768p var 1280*720p-i var.
    Bazen 1024*768 de böylesi var.
  • arkadaslar baslıktaki monitoru yada t240hd almayı düşünüyorum .. 2 si arasında kaldım .. tercihim t240hd den yana ama bu ürünleri nereden en uygun fiyatla temin edebilirim bi fikrinz war mı ??...
  • lg mi alsak bunumu alsam 2370hd beklesem cok kararsız kaldım,1 aydır araştırıyorum tekrar başa döndüm :)
  • T26Hd ve t24Hd ler çoğu yerde kalmamış elinde olanlar genelde teşhir.
    Media marktta falan var galiba ama fiyatı biraz daha pahalı bir de EXA'da olması gerek.
  • arkadaşlar bende "SAMSUNG 2333HD" ile "SAMSUNG T220HD" arasında kaldım .
    uzun zamandır T220HD almayı planlıyordum fakat 2333HD'yi gördükten sonra kararsız kaldım ..
    anladığım kadarıyla çözünürlük dışında aralarında pek fark yok (yanlışım varsa düzeltin)...
    tavsiyeniz ne yönde ???
  • Tavsiyem 2333HD yönünde.
    Bütçen fazlaysa ve büyük ekran düşünüyorsan,
    Samsung T260HD ile yarışır süper bir ürün var.
    T260HD bulmak artık zor.Ve ürün zaten üretimden kalktı.
    LG M2794D kuzene aldık.Bizim forumda incelemesi var.
    Gayet başarılı bir ürün.
  • 2333HD daha yeni bi model olduğundan benimde onu alasım var ...
    zaten Tunerli olması çok iyi televizyon da seyretmek istiyorum.
    kullananlar da birşeyler yazsalar güzel olacak :)

quote:

Tavsiyem 2333HD yönünde.
    Bütçen fazlaysa ve büyük ekran düşünüyorsan,
    Samsung T260HD ile yarışır süper bir ürün var.
    T260HD bulmak artık zor.Ve ürün zaten üretimden kalktı.
    LG M2794D kuzene aldık.Bizim forumda incelemesi var.
    Gayet başarılı bir ürün.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.