Şimdi Ara

Samsung 2333HD Alacaklar ve Almayı Düşünenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
8.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 23" FULLHD 1080P Çok mükemmel bir monitör yanında süper bir tv ikisi bir arada çok şık piyano bir tasarım ve duvarada asılabilmesi cabası !

DVT(digital karasal),ANALOG VE KABLO TV , SCART , 2* HDMI , ComenInterface ( modül girişi dvt ) , Dolby Digital 3watt 1+1 dahili Hoparlör 5 ms hızlı tepki süresi 1000:1 Gerçek (statik) Kontrast oranı ( 10:000:1 DC ) , Dünyadaki En büyük Tn Panel üreticisi ve geliştiricisi Samsung Teknolojileriyle ve yenilenmiş gelişmiş arayüzüyle sizi bekliyor alanların ve alacak olanların sorularını ve sorunlarını bu sayfa üzerinden çözebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4L1 -- 22 Ağustos 2009; 1:19:12 >

• televizyon için sıkıntı yokta duvara monte edilen monitör işi zor olur pc taşımak gerekirse
    şaka şaka hayırlı olsun iyi günlerde kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: auzun99

televizyon için sıkıntı yokta duvara monte edilen monitör işi zor olur pc taşımak gerekirse

@Arkadaş Samsung satıcısıdır. Kullanmaktan ziyade reklam amaçlı

2333SW yi andırıyor ve üstüne upgrade edilmiş hali gibi.
  • Kontrast düşük tepki süresi 5Ms GTG ise ortalama diyebilirim.
    2 HDMI demiş 2.si yanda mı acaba?
    Bir de LCD TV olma özelliğinden dolayı mı yaklaşık 175Tl fazla ödüyoruz?
    Mesela bundan biraz daha büyük Acer H243HD monitörde de HDMI var DVI var Analog var.1 wattx2 gibi az seviyede bir hoparlör var. 2Ms GTG var.+ 40.000:1 DC(20.000:1) var.Tek eksik yanı Tv özelliği yok.Bu da Vesa ile duvara asılabiliyor.
    Bir de bu ekran en fazla kaç Hz çalıştırabiliyor?
  • Doğrudur.

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Kenji

quote:

Orijinalden alıntı: auzun99

televizyon için sıkıntı yokta duvara monte edilen monitör işi zor olur pc taşımak gerekirse

@Arkadaş Samsung satıcısıdır. Kullanmaktan ziyade reklam amaçlı

2333SW yi andırıyor ve üstüne upgrade edilmiş hali gibi.

• 2 hdmı yanda senin bahsettiğin acer da tepki süresi 2 ama 20 ms den daha çok ghosting yapıyor nedenini acer a sor muhattab bulabilirsen garantisi 1 yıl daha az ve tv özelliği yok bu modelle alakası yok samsung 2333sw+ ile kıyaslaman daha doğru olur 2333hd ile degil en fazla 85 hz de çalışıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Speedy9355

Kontrast düşük tepki süresi 5Ms GTG ise ortalama diyebilirim.
    2 HDMI demiş 2.si yanda mı acaba?
    Bir de LCD TV olma özelliğinden dolayı mı yaklaşık 175Tl fazla ödüyoruz?
    Mesela bundan biraz daha büyük Acer H243HD monitörde de HDMI var DVI var Analog var.1 wattx2 gibi az seviyede bir hoparlör var. 2Ms GTG var.+ 40.000:1 DC(20.000:1) var.Tek eksik yanı Tv özelliği yok.Bu da Vesa ile duvara asılabiliyor.
    Bir de bu ekran en fazla kaç Hz çalıştırabiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4L1 -- 23 Ağustos 2009; 23:52:49 >

• quote:

@4L1 yorumlarınızı çok dikkatli okudum ve bir taraftarlık sezdim sanki ben şu an Acer kullanıyorum ve memnunum burdaki değinmenizi gerçekten anlayamadım fiyat ve özellik olarak baktınız mı?

quote:

@4L1 nick lı arkadasımız saten samsung stıcısıymıs adam dogal olarak sattıgı urunu pofpoflıyacak...Bindigi dalı kesermı adam dıycek bısey yok oda haklı ancak dıger markaları sılıp atmaya gerek yok cunku saten samsung da orta kalıte bır marka...Piyasanın lıderı deıl...

Bu bir kaç sayfadan aldığım mesajlar.Ve de profiline bakınca sadece Samsunglarla ilgili yorumların ve incelemelerin var.
    Madem Acer'ı monitör olarak gördüğünden bu modelle karşılaştırmıyorsun.Al sana diğer markadan bir model LG M227WD LCD MONİTÖR TV.

Bu model Cnet incelemesinde 75Hz olarak geçiyor.LCDlerde genelde Hz pek önemli değildir.Çok fazla olmadığı sürece(100Hz ve 200Hz mesela).Önemli olan tepki süresidir.
    Acer'ı karşılaştır dediğin Samsung modelde HDMI yok.Bu arada şu Asusun ödüllü denilen monitörü en pahalı olan serisini kullanan bir arkadaşım var yerden yere vuruyor.O yüzden burada F/P önemlidir.Marka değil.

Acer'ın garantisi 1 yıl değildir.Her elektronik eşyada olduğu gibi 3Yıldır.
    Evet sormayın arkadaşımın Samsung LCD Tvsi ile ilgili bir sorunu var kimse cevap vermiyor.Muhattap bulamıyor.Ülkemizde bir çok markanın yerleşmiş bir servis ağı vs yok

Lütfen varsa bunu kullanan ve tarafsız yorum yapabilecek biri artısını eksisini anlatabilir mi?

***Acer H243H***LG M2227WD***Samsung 2333HD***Hangisi ikisi Tv biri monitör.(Monitör olsa bile HDMI şart)Ölçüler şu an önemli değil.Ekrana PC(Tv kartı mevcut) +PS3 bağlanacak.

• Bende araştırma içersindeyim hem film,hem internette sörf ,hemde drembox keyfi yaşatacak,hemde duvara monte edilebilecek özellikte monitör arıyorum,çok mu şey istiyorum.
    Araştırmalarım sonucu 1. olasılıkla p2370hd mükemmel monitörp2370hd video
    daha piyasada yok
    2. olasılıkla 2333hd monitör diye düşünüyorum. bu monitörden kullananan varsa bu topic altında bilgi vermesi,bizim gibi arayış içersinde olanlara çok yarrarı dokunacak.

• Bu monitör henüz amazonda 328$.Bize gelene kadar fiyatı ne olur ama o dediğin model güzelmiş.
  • Vatana gelmiş. 700 lira fiyatı
  • Bu monitörden kastım başlıktaki değildi.Arkadaşın mesajında yazan p2370HD kodlu monitördü.
  • % 100 ölü piksel garantisi verebiliyor musun? Özellikler iyi ama 1 tane ölü piksel
    çıkınca insanın midesi kalıkıyor..
  • quote:

Bu monitörden kastım başlıktaki değildi.Arkadaşın mesajında yazan p2370HD kodlu monitördü.

Oda gelmiş 329 dolar +kdv
  • Ülkemizde hep bu tür şeyler pahalı oluyor.Neyse artık bakacağız.
  • Ben bugun almayı düşünüyorum 2333hd yi ama kontrastı iyi mi acaba karar vermedim. Gerçi şuan kullandığım 500:1 kontras olunca süper bişey oluyor bu ama olsun
  • ARkadaşlar az önce aldım geldim. Taktım şuan ve ilk izlenimim gerçekten süper.
  • Bir inceleme yaparsan çok seviniriz.
  • @4L1

pm attım hocam pm kutunuza bakarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: igneli

quote:

Bu monitörden kastım başlıktaki değildi.Arkadaşın mesajında yazan p2370HD kodlu monitördü.

Oda gelmiş 329 dolar +kdv

Dostum P2370HD nereye gelmiş? Nette bulamıyorum.
  • Jax ben HD'siz haline bakmkışım kusura bakma

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kutu içeriği;
    Kurlum klavuzu,Garanti kartı, kullanıcı klavuzu, D-Sub kablosu, elektrik kablosu,stereo kablosu,uzaktan kumanda, pil,temizleme bezi,koblu tutma halkası,altlık tabanı

-23", çözünürlük 1920x1080, genişlik 16:9
    -Parlaklık 300 cd/m2 , 10000:1 dinamik kontrast, 5ms tepkime süresi
    -3W lik iki tane speaker
    -common interface özelliği
    -çift hdmi girişi
    -dvi girişi

anynet+ özelliği var ama ne işe yaradığını bilmiyorum :s

Bugun dolu olduğum için ilgilenemedim pek fazla. Muhtemelen yarında dolu olacağım. Fotoğraf çektim ışık yeterli olmadığı için karanlık çıkıyor ve ya ekran çok parlak çıkıyor o yüzden gündüz resimlerini ve oyunlarda videolarını çekip koyacağım.

Şuan sadece içinden çıkanları çektim ve kullanım klavuzunda bağlantı panallerini tarattırdım bunları koyacağım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.