Şimdi Ara

samsung 226bw sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar salı gunu vatan bilgisayarin internet subesinden bu monitoru aldim dun elime gecti hemen heyecanla kutusunu actim panel tipine bakmak icin s panel ve cin mali.s panellerde cinde mi uretiliyor.daha once bu forumlarda s panellerin korede uretildigini duymustum.aslinda benim asil sorunumpanel degil aksam evde monitoru pcye bağladim hemen bir dizi actim hd-rip nasil oluyo gayet hos.sonra birdeoyun aciyim dedim actim command and concuquer 3 ü cozünürlüğü getiirdim 1680*1050 ye gayet güzel oynuyorum fakat bu mutluluk sadece 5dk. surdu aniden monıtor karardi.sonra pcden diye pc yi yeniden kapatip actim gene görüntü yok.monıtorun isigi yaniyo ama görüntü yok.bu arada isigi kapatamiyorum da.sonra kabloluru söktüm tekrar taktim calisti.gene 5 dk gecti gene karardi.bu sefer analogtan bağladim yine ayni seyi yapiyo.simdi isyerime getirdim bu yazilari bu monitor bağliyken yaziyorum 15dk dan beri acik daha birsey olmadi.sizce bu sorun neden kaynaklaniyo olabilir.ve ben ne yapmaliyim.

• ayni seyi yine yapti vatana geri gondermekten baska yapacak bisi yok galiba
  • eğer 2 farklı bilgisayardada aynı şeyi yaptıysa kesinlikle sorun monitördendir, git vatana götür, değiştirirler..
  • vatana gitme sansimyok çanakkale de oturuyorum kargoyla gonderecegim ama ulasamiyorum call center hep meskul baska bir telefonlari yok mu bunlarin
  • ne yazıkki hayır, ordan ulaşmalısın
  • "simdi isyerime getirdim bu yazilari bu monitor bağliyken yaziyorum 15dk dan beri acik daha birsey olmadi."

ozaman sorun bilgisayarda monitörle alakalı bir sorunun yok. muhtemelen ekran kartından kaynaklanan bir problemin var. ama bilemiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratozek

ayni seyi yine yapti vatana geri gondermekten baska yapacak bisi yok galiba
  • benimde 20 aylık sony hs75ps aynı şeyi yapmaya basladı ... ama daha uzun süre açık kalınca yapıor... tanı olarak gerisi tamamiyle aynı ... monitoru baska bilgisayarladada dendim sorun devam ediyo ... servise gönderdim, serviste hiç bir sorun yok diyolar... çıldırıcam ... !!!!!!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.